صفحه 199 از 220 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط ara3800 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز
    .من ٢٢ سالم هست و ديپلم و پيش رياضي فيزيك دارم و معدل ديپلم ١٩ و پيش ١٥ . مي خواستم واسه دندان پزشكي به چين يا روسيه بروم اما در انتخاب و تصميم گيري حسابي گيج شده ام . حالا به نظر شما :

١ از لحاظ معتبر بودن و راحت بودن روند ارزشيابي بعد از ورود به ايران كدام يك از اين دو كشور را پيشنهاد ميديد؟
    ٢ - از لحاظ انطباق ٨٥ درصد محتوا كدام دو كشور با محتواي درسي ايران هماهنگ تر است؟
    ٣-از لحاظ ادامه تحصيل و پذيرش تخصص از ديگر كشور هاي اروپايي به كدام دو كشور راحتر پذيرش مي دهند؟

ممنون مي شم كه با راهنماييتون در جهت تصميم گيري به من كمك كنيد
    سلام
    1.فرقی ندارند امتحان باید بدید
    2. هردانشگاه هر کشوری رفتید بررسی کنید محتی رو قبلش
    3.تخصص ربطی به کشور محل عمومی شما نداره به سیتیزن بودن/پول شما/قبولی در امتحاناتش/ و..... ربط داره هر کشور هم شرایطش متفاوته. باید راههاشو بشناسی

Junior Member

من میخوام اینجا پذیرش بگیرم
    http://kpfu.ru/eng
    میشه یکم راهنماییم خودم میتونم پذیرش بگیرم برای پادفک؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط prometheusss نمایش پست ها
    سلام
    1.فرقی ندارند امتحان باید بدید
    2. هردانشگاه هر کشوری رفتید بررسی کنید محتی رو قبلش
    3.تخصص ربطی به کشور محل عمومی شما نداره به سیتیزن بودن/پول شما/قبولی در امتحاناتش/ و..... ربط داره هر کشور هم شرایطش متفاوته. باید راههاشو بشناسی
    ممنون از راهنماييتون ... حالا به نظر شما اگر خودتان بوديد كدام يك از اين دو كشور را انتخاب مي كرديد واسه تحصيل؟( از لحاظ: كيفيت اساتيد و تدريس، سطح دانشگاه ها، سختي زبان چيني يا روسي ؟)
    در ضمن ايا شما اطلاعي راجع به دانشگاه رودن و كازان داريد كه ورود به كدام راحت تر است و يا كداميك شرايط بهتري دارد؟

Junior Member

سلام عصر به خیر . میخواستم نظرتون رو درباره ی دانشگاه پاولوف سن پترزبورگ برای پزشکی بدونم ؟ به چه زبانی پذیرش گرفتن بهتره ؟ هر زبانی پذیرش بگیریم ازمون داره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت IT

با سلام

اگر شرایط حضور در یک کنفرانس علمی در روسیه رو داشته باشیم چطور میتونیم اقدام کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

این جا اکثر بحث ها در باره ی رشته های پزشکی و امثالهم هست. اگه میشه در باره ی تحصیل به زبان انگلیسی مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی در دانشگاه تومسک State University of Tomsk اطلاعاتی بهم بدید.
    هزینه ی زندگی در شهرهایی مثل تومسک چه قدر هست؟
    دانشگاه تو سایتش نوشته که خوابگاه میده، سالی 7000 روبل. که میشه سالانه 500 هزار تومن. واقعا اینه قیمتش؟
    با توجه به این که اعتبار تافل من شهریور تموم میشه و ایتالیا که پارسال بهم پذیرش داده بود - و نتونستم برم- امسال پذیرش نداد. به نظرتون این دانشگاه تومسک رو برم ارزشش رو داره یا یه سال دیگه هم صبر کنیم که اونم معلوم نیست کجا قبول شیم؟
    برام سخته یه سال دیگه صبر کنم. نمی خوام گپ زیادی بین تحصیلاتم بیفته.
    ویرایش توسط Habib_Nobakht : May 17th, 2017 در ساعت 04:04 PM دلیل: تکمیل.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

سلام دانشگاه خوبیه ولی از تایید وزارت بهداشت در اومده .اگه انگلیسی بلدین انگلیسی اگه بلد نیستین دیگه روسی.اگه درسخون باسین روسی بهتره ولی اگه درس نخونید هیچکدوم توصیه نمیشه اصن روسیه نیاین.بله یه ازمون کوچیک داره.حالا چرا پاولوف ؟کازان .لومونوسوف و... بهترن هم هزینشون بهتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه

حالا چرا تومسک؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ara3800 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون ... حالا به نظر شما اگر خودتان بوديد كدام يك از اين دو كشور را انتخاب مي كرديد واسه تحصيل؟( از لحاظ: كيفيت اساتيد و تدريس، سطح دانشگاه ها، سختي زبان چيني يا روسي ؟)
    در ضمن ايا شما اطلاعي راجع به دانشگاه رودن و كازان داريد كه ورود به كدام راحت تر است و يا كداميك شرايط بهتري دارد؟
    سلام دانشگاه خوبیه ولی از تایید وزارت بهداشت در اومده .اگه انگلیسی بلدین انگلیسی اگه بلد نیستین دیگه روسی.اگه درسخون باسین روسی بهتره ولی اگه درس نخونید هیچکدوم توصیه نمیشه اصن روسیه نیاین.بله یه ازمون کوچیک داره.حالا چرا پاولوف ؟کازان .لومونوسوف و... بهترن هم هزینشون بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhosropour نمایش پست ها
    من محاوره ام خیلی خوبه. به نظر شما مناسب ترین جا کجا هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)