صفحه 202 از 220 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghovanloo نمایش پست ها
    سلام. روزتون بخیر
    لیسانس مهندسی کامپیوتر از صنعتی اصفهان معدل 13.38
    یک مقاله ژورنالی و دو کنفرانسی داخلی دارم. مدرک زبان ندارم نه انگلیسی و نه روسی. به نظرتون برای ارشد کدوم دانشگاه اقدام کنم و ایا من رو قبول میکنن یا نه؟
    برای امسال میشه اقدام کرد؟ هزینه تحصیل حدودا چقدر میشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
    نصف سئوال تو قبلا در صفحه دیگه جواب دادم
    دوستان هزینه دانشگاه رشته خوابگاه هر شهر با شهر دیگه روسیه کاملا فرق داره و برای 100% مطمئن شدن باید بری توی سایت دانشگاه تمام هزینه ها رو نوشته

مثلا یکی از دانشگاه های روسیه در یک شهری که مورد تایید ایران هم هست که هزینه سه سال تحصیل در رشته کامپیوتر میشه 40 میلیون تمام هزینه ها با هم سال اول زبان دو سال دیگه هم تحصیل -> پس بستگی به خودتون داره

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    سلام دوستان . نظر شما در مورد دانشگاه مندلیف چیه ؟ اگه کسی اطلاعات داشته باشه ممنون میشم راهنماییم کنه
    سلام
    بهترین دانشگاه روسیه دانشگاه دولتی مسکو هست.

شما باید اول ببینی کدوم دانشگاه ایران قبول داره -> بعد رنگینگ دانشگاه از گوگل پیدا کن -> بعد دستت میاد کدوم دانشگاه بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط Leang نمایش پست ها
    سلام
    بهترین دانشگاه روسیه دانشگاه دولتی مسکو هست.

شما باید اول ببینی کدوم دانشگاه ایران قبول داره -> بعد رنگینگ دانشگاه از گوگل پیدا کن -> بعد دستت میاد کدوم دانشگاه بهتره
    ممنونم از شما دوست عزیز . میشه بگید شما چی میخونید و نظرتون در مورد کیفیت دانشگاه های روسیه چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    ممنونم از شما دوست عزیز . میشه بگید شما چی میخونید و نظرتون در مورد کیفیت دانشگاه های روسیه چیه ؟
    سلام
    من می خواستم امسال برای تحصیل برم تمام کاراشم انجام دادم حتی تا سفارت پذیرش دانشگاه هم پیش رفتم ولی متاسفانه به دلیل مشکل شخصی افتاد برای سال آینده که برم، چون بازه اقدام برای پذیرش از 1 اردیبهشت تا 1 تیر هست یعنی بهترین زمان این هست.

من می خواهم ارشد کامپیوتر برنامه نویسی برم روسیه بخونم شهر دانشگاه ش هم پیدا کردم که برم.

توجه! توجه! توجه! توجه! توجه! مهم می باشد لطفا بخوانید حتما

دوستان می خواهم یک مطلب خیلی مهم مهم بهتون بگم تا بعد از این دیگه هر سئوالی داشتید خودتون بتونید جواب شو پیدا کنید و دیگه احتیاجی به کسی نداشته باشید، البته این مطلب خیلی پیش پا افتاده است ولی شاید خیلی ها فراموشش کرده باشند.

دوستان سایت گوگل میتونه یک سایت به فارسی و یا به هر زبانی که دوست دارید ترجمه کند، ابتدا وارد سایت مورد نظر بشید و زبان فایل را انگلیسی انتخاب کنید چون برای گوگل انگلیسی به فارسی خیلی راحت تره تا روسی به فارسی یعنی ترجمه هاش یکمی دقیق تر میشه.

مثلا دانشگاه مورد نظر ما دانشگاه Saint Petrsburg State University می باشد در گوگل جستجو می کنید.

سایت دانشگاه http://spbu.ru/ این می باشد.

در سایت دنبال کلمه انگلیسی یا پرچم آمریکا یا انگلیس بگردید و انتخاب کنید آدرس سایت میشه این

http://english.spbu.ru/

حال این آدرس در مترجم گوگل مینویسیم میشه این

http://translate.google.com/translat...ish.spbu.ru%2F

حالا برید توی لینک بالا می بینید به فارسی برای شما ترجمه کرده قسمت پذیرش میرید بعد روش پذیرش بعدم دیگه گفته چه کار هایی باید انجام بدید تا پذیرش بگیرد حتی هزینه های هم داخلش نوشته

دوستان اصلا به کسی پول ندید که براتون پذیرش بگیره چرا چون وقتی خودتون می تونید به راحتی بگیرد چرا 5 میلیون به کسی بدید که دقیقا همین کار می خواهد برای شما انجام بده. خواهش می کنم به این نکته توجه داشته باشید.

سلام دوستان
    من میخوام برای تحصیل در رشته فیزیوتراپی در لهستان یا روسیه اقدام کنم
    من 27 سالمه و امروز با یک موسسه اعزام دانشجو صحبت کردم گفتن نمیشه برای این سن ویزا گرفت و حتی اگه پذیرش از دانشگاه هم بگیری بازم نمیشه
    البته بهشون نگفتم میخوام برای روسیه اقدام کنم
    می خواستم بپرسم آیا امکانش هست با این سن برای تحصیل اقدام کنم؟
    (دیپلم تجربی و کاردانی نرم افزار کامپیوتر هم دارم)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarv نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای تحصیل در رشته فیزیوتراپی در لهستان یا روسیه اقدام کنم
    من 27 سالمه و امروز با یک موسسه اعزام دانشجو صحبت کردم گفتن نمیشه برای این سن ویزا گرفت و حتی اگه پذیرش از دانشگاه هم بگیری بازم نمیشه
    البته بهشون نگفتم میخوام برای روسیه اقدام کنم
    می خواستم بپرسم آیا امکانش هست با این سن برای تحصیل اقدام کنم؟
    (دیپلم تجربی و کاردانی نرم افزار کامپیوتر هم دارم)
    سلام
    کشور روسیه محدودیت سنی نداره.

من الان خودم 29 سالم هست و می خواهم سال بعد که 30 سالم میشه برم روسیه برای ارشد و مشکلی اصلا نداره.

سلام
    کشور روسیه محدودیت سنی نداره.

من الان خودم 29 سالم هست و می خواهم سال بعد که 30 سالم میشه برم روسیه برای ارشد و مشکلی اصلا نداره.
    خوب من تازه میخوام برای لیسانس برم
    مشکلی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarv نمایش پست ها
    خوب من تازه میخوام برای لیسانس برم
    مشکلی نیست؟
    نه نیست

برای اطمینان میتونید به هر دانشگاهی که می خواهید ایمیل بزنید و این موضوع را بپرسید، در کمتر از یک روز جواب میدن و میتونی انگلیسی بپرسید

فقط مهم مدرک دیپلم شما هست که اگه ترجمه بشه که میشه همه چیز تمام می تونید پذیرش بگیرید

نه نیست

برای اطمینان میتونید به هر دانشگاهی که می خواهید ایمیل بزنید و این موضوع را بپرسید، در کمتر از یک روز جواب میدن و میتونی انگلیسی بپرسید

فقط مهم مدرک دیپلم شما هست که اگه ترجمه بشه که میشه همه چیز تمام می تونید پذیرش بگیرید
    اون موسسه ای هم که پرسیدم گفتن ممکنه بتونید دانشگاه پذیرش بگیرید ولی سفارت ویزا نمیده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)