صفحه 205 از 220 نخستنخست ... 105155195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 2195

موضوع: تحصیل در روسیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام
    از دوستان کسی که دانشگاه Tomskپذیرش گرفته اعلام کنه میخوام هماهنگ بشیم

سلام دوستان
    من قصد دارم واسه دوره ی پادفک روسی کازان اقدام کنم.نظرتون راجب دانشگاه کازان چیه؟از طرفی سر یه دو راهی موندم که اذیتم میکنه. دانشگاه شفچنکو اوکراین هم شرایط منو پذیرفته و امکان تحصیل در اونجا هم برام فراهمه الان موندم بین کازان و شفچنکو کدومو انتخاب کنم.
    از نظر سطح اموزشی و امکانات تحصیلی هردو در یه سطح هستن.
    از نظر شهریه گذروندن دوره روسی در روسیه و انگلیسی در شفچنکو یه قیمت درمیاد.
    میمونه اینده ای که واسه یه فارغ التحصیل از روسیه و اوکراین هست.... من دلم میخواد بتونم واس تخصص برم امریکا یا کشورای تراز اول اروپا... اوکراین جزو اروپای شرقی هست و کم کم داره راهشو برا جزو اتحادیه شدن باز میکنه.... و الان اوضاع سیاسی روسیه جالب نیست گرچه این مورد قابل پیش بینی هم نیست.
    حالا مشکل دیگه میمونه اول هزینه زندگی توی هردو کشور هست و دوم اینکه من برم اوکراین انگلیسی بخونم باز هم ب مشکل خواهم خورد برا ارتباط با مردم و موقع وارد بیمارستان شدن و...
    اما روسیه این مشکلو نداره...
    از طرف دیگه من امیدوار بودم اگه برم اوکراین اون دوره ی انگلیسی رو که میگذرونم کنارش مدرک زبانمم بگیرم و اونقدر قوی شم که ازمون ایمت ایتالیا رو هم شرکت کنم و شانسمو واس اونجا هم امتحان اگرم نتونستم قبول شم پزشکیمو داشته باشم و راحت وارد کورس پزشکی شم...
    میدونم هم خدارو خواستنه هم خرما....
    و باتوجه به دورنمای که برا ایندم دارم نظرتون چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq_te نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد دارم واسه دوره ی پادفک روسی کازان اقدام کنم.نظرتون راجب دانشگاه کازان چیه؟از طرفی سر یه دو راهی موندم که اذیتم میکنه. دانشگاه شفچنکو اوکراین هم شرایط منو پذیرفته و امکان تحصیل در اونجا هم برام فراهمه الان موندم بین کازان و شفچنکو کدومو انتخاب کنم.
    از نظر سطح اموزشی و امکانات تحصیلی هردو در یه سطح هستن.
    از نظر شهریه گذروندن دوره روسی در روسیه و انگلیسی در شفچنکو یه قیمت درمیاد.
    میمونه اینده ای که واسه یه فارغ التحصیل از روسیه و اوکراین هست.... من دلم میخواد بتونم واس تخصص برم امریکا یا کشورای تراز اول اروپا... اوکراین جزو اروپای شرقی هست و کم کم داره راهشو برا جزو اتحادیه شدن باز میکنه.... و الان اوضاع سیاسی روسیه جالب نیست گرچه این مورد قابل پیش بینی هم نیست.
    حالا مشکل دیگه میمونه اول هزینه زندگی توی هردو کشور هست و دوم اینکه من برم اوکراین انگلیسی بخونم باز هم ب مشکل خواهم خورد برا ارتباط با مردم و موقع وارد بیمارستان شدن و...
    اما روسیه این مشکلو نداره...
    از طرف دیگه من امیدوار بودم اگه برم اوکراین اون دوره ی انگلیسی رو که میگذرونم کنارش مدرک زبانمم بگیرم و اونقدر قوی شم که ازمون ایمت ایتالیا رو هم شرکت کنم و شانسمو واس اونجا هم امتحان اگرم نتونستم قبول شم پزشکیمو داشته باشم و راحت وارد کورس پزشکی شم...
    میدونم هم خدارو خواستنه هم خرما....
    و باتوجه به دورنمای که برا ایندم دارم نظرتون چیه؟
    سلام فقط و فقط روسیه نیاین اینجا امسالکه شما وارد میشید ایرانی ها زیادن و هرچی بیشتر باشین احتمال موفقیت کمتره .شفچنکو خلیل بهتره رنک1اوکراین و در پایتخت هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra977 نمایش پست ها
    سلام دانشگاه رودن مسکو بهتره یا فدرال کازان برای دندانپزشکی به انگلیسی؟ ممنون از پاسختون
    خم از نظرر رنکیگ خم هزینه و شرایط کازان بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    بنا به درخواست زیاد دوستان در پی ام مراحل اخذ پذیرش توسط دکتر میخاییل را براتون لیست بندی کردم.

1:رشته رو مشخص میکنه.
    2:فرم را پر میکنه.
    3:مدارک مورد نیاز (پاسپورت, ترجمه ی مدارک)را ارسال میکنه
    4:پول (اپپلیکیشن فی دانشگاه را که 350 یا 550 دلار بسته به دانشگاه خواهد بود ) را ارسال میکنه
    5:منتظر دعوت نامه میشه (حدود 40 روز)و در همین حین گواهی پزشکی و ازمایشات را میگیره
    6:به همراه دعوت نامه به سفارت خونه میره و درخواست ویزا میده
    7:ویزا را گرفته بلیط را خریده به روسیه میاید
    8:در فرودگاه نماینده دانشگاه(زبان فارسی نمیدونند , انگلیسی و روسی) پیک آپ میکنه و در خوابگاه مستقر میشوند
    9:ازمایشگاه پزشکی میروند
    10:به دانشگاه رفته همراه با نماینده و ثبت نام دوره و پرداخت مبلغ هزینه ی کلی دانشگاه و خوابگاه به بانک به حساب دانشگاه
    11:شروع کلاسها
    11:مدارک تحصیلی خود را در اولین فرصت در روسیه تبدیل میکنند (حدود 20 روز الی 40 روز طول میکشه)

سلام
    لطفا در خصوص شماره ردیف 11 توضیحی بفرمایید.
    "مدارک تحصیلی خود را در اولین فرصت در روسیه تبدیل میکنند (حدود 20 روز الی 40 روز طول میکشه)" این یعنی چی دقیقا باید چه کار کنم آیا این کار خود دانشگاه انجام میده؟؟؟
    آیا این کار فقط باید در مسکو انجام بشه؟؟؟ فرضا اگه یکی ولادی واستوک درس می خونه بعد باید بیاد مسکو برای تبدیل مدارک یا از همان شهر خودش هم میتونه این کار انجام بده؟؟؟
    آیا این کار هزینه ای هم داره؟؟؟؟ چقدر هست؟؟

با تشکر از دوستان عزیز.

Junior Member

سلام دوستان...کسی میدونه اگه از طریق بورس دوول پذیرش بگیریم هزینه خوابگاه چقدره؟برای دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ..

Junior Member

سلام من اواسط تیر در یک موسسه ای برای گرفتن پذیرش رشته دندانپزشکی در دانشگا رودن مسکو اقدام کردم و تا مدتی دیگ اعزام هستم اما چند روزه افرادی بهم گفتم مسکو دانشگاهاش خوب نیستنو بعد فارغ التحصیل شدن دیگ نمیتونید ب آمریکا و اروپا برید و بهتره ک مجارستان در رشته دندونپزشکی تحصیل کنید این منو ی کم نگران کرده و واقعا بین مجارستانو مسکو نمیدونم کدومو انتخاب کنم هرچند مسکو رو انتخاب کردم اما اگ واقعا مجارستان از همه نظر بهتره حاظرم عوضش کنم ممنون میشم کمکم کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Zilfoos نمایش پست ها
    سلام من اواسط تیر در یک موسسه ای برای گرفتن پذیرش رشته دندانپزشکی در دانشگا رودن مسکو اقدام کردم و تا مدتی دیگ اعزام هستم اما چند روزه افرادی بهم گفتم مسکو دانشگاهاش خوب نیستنو بعد فارغ التحصیل شدن دیگ نمیتونید ب آمریکا و اروپا برید و بهتره ک مجارستان در رشته دندونپزشکی تحصیل کنید این منو ی کم نگران کرده و واقعا بین مجارستانو مسکو نمیدونم کدومو انتخاب کنم هرچند مسکو رو انتخاب کردم اما اگ واقعا مجارستان از همه نظر بهتره حاظرم عوضش کنم ممنون میشم کمکم کنید
    سلام
    واقعا بین این دو گزینه شک دارین؟
    قطعا مجارستان بهتر است،قابل قیاس نیست

Junior Member

دوست عزیز درسته مجارستان بهتر از روسیه هست ولی ازمون داره که هیچ امریکا و کانادا مدرکشو قبول ندارن اما بسیاری از کشور های اروپایی مدرکشو قبول دارن . اگه کشوری می خواهی که امریکا وکانادا قبول داشته باشند چک بهترین گزینه هستش

Junior Member

سلام دوستان برای تحصیل تو رشته پزشکی به زبان انگلیسی روسیه بهتره یا کشورهای اروپایی ؟
    و ایا تفاوت هزینه بین این کشورا زیاده یا کم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)