صفحه 209 از 220 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 2195

موضوع: تحصیل در روسیه

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام امیدوارم که خوب و سلامت باشین
    1 سوال خیلی مهم ذهن منو درگیر کرده و از بچه هایی که روسیه هستن و درس میخونن نیاز به همفکری و مشورت دارم
    من برای روسیه پذیرش گرفتم از 2 دانشگاه
    یک دانشگاه رودن پادفک روسی
    دو دانشگاه سچنوا زبان انگلیسی
    زبان انگلیسیم خوب هست و 3 سال پیش ایلتس 7.5 گرفتم که البته باطل شد و نیازی هم بهش نیست ولی با زبان روسی هیچ اشنایی ندارم و میترسم که نتونم زبان روسی رو یاد بگیرم
    نمیدونم باید چه تصمیمی بگیرمو خواهشن دوستایی که روسیه هستن و پزشکی میخونن و با این مشکل تا اندازه ای اشناییت دارن یه اطلاعی بهم بدن و کمکم کنین
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mazyarmokhtari نمایش پست ها
    سلام امیدوارم که خوب و سلامت باشین
    1 سوال خیلی مهم ذهن منو درگیر کرده و از بچه هایی که روسیه هستن و درس میخونن نیاز به همفکری و مشورت دارم
    من برای روسیه پذیرش گرفتم از 2 دانشگاه
    یک دانشگاه رودن پادفک روسی
    دو دانشگاه سچنوا زبان انگلیسی
    زبان انگلیسیم خوب هست و 3 سال پیش ایلتس 7.5 گرفتم که البته باطل شد و نیازی هم بهش نیست ولی با زبان روسی هیچ اشنایی ندارم و میترسم که نتونم زبان روسی رو یاد بگیرم
    نمیدونم باید چه تصمیمی بگیرمو خواهشن دوستایی که روسیه هستن و پزشکی میخونن و با این مشکل تا اندازه ای اشناییت دارن یه اطلاعی بهم بدن و کمکم کنین
    ممنون
    سلام
    برادرانه ازتون خواهش میکنم اگه روسی بلد نیستید یا میدونید زبان جدید رو دیر یا سخت یاد میگیرید.دور روسی رو خط بکشید و برید انگلیسی!

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط SA_Veter نمایش پست ها
    پس فقط میشه برای دوره ارشد مثلا رشته برق فقط فقط زبان روسی خواند نه چیزی دیگه؟؟؟ منظورم ریاضی فیزیک شیمی به روسی هست؟؟؟

اسم دوره فقط زبان روسی چی هست ؟؟؟ آیا فرق میکنه بین کسی که فقط پادفک روسی می خونه با کسی که پادفک ریاضی فیزیک و غیره میخونه؟؟؟

با تشکر فراوان
    اسمش همونه هیچ فرقی وجود نداره
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ab78 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
    ۱۸ سالمه و در حال حاضر پیش دانشگاهی تجربی ام.پارسال ینی سال سوم معدل کتبی ام ۱۱ شد.
    واسه ادامه تحصیل خارج از کشور علاقه دارم که کلا پیگیر بودم ولی دیروز به یه مطلبی برخوردم که خواستم صحت و درستی اش رو از اساتید جویا شم.
    که تحت این عنوان بود از موسسه ای که مجوز وزارت علوم داره :

بجای پرداخت 48500 دلار فقط 14000 دلار بپردازید. ������������

نیم بورس رشته دندانپزشکی در دانشگاه رودن RUDN کشور روسیه - شروع کلاس زبان روسی شهریور 1397 (سپتامبر 2018)

بجای پرداخت 48500 دلار برای کل دوره دندانپزشکی (6 سال) به انگلیسی فقط 14000 دلار برای کل دوره دندانپزشکی (6 سال) به زبان روسی بپردازید.

������ پذیرش مستقیم تحصیل در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه RUDN روسیه به زبان روسی
    ������ شرکت در کلاسهای آموزش زبان روسی دانشگاه رودن RUDN (هزینه جدا دریافت نمیشود)
    ������ رنکینگ عالی جهانی (به جدول زیر این متن نگاه کنید)
    ������ مورد تایید وزارت بهداشت ایران
    ������ بدون گذراندن دوره پادفک یا پری مدیکال (ورود مستقیم به دوره دندانپزشکی بلافاصله بعد از بپایان رساندن دوره زبان روسی)
    ������ بدون امتحان ورودی
    بجای پرداخت 48500 دلار برای کل دوره دندانپزشکی (6 سال) به انگلیسی فقط 14000 دلار برای کل دوره دندانپزشکی (6 سال) به زبان روسی بپردازید.
    .................................................. .................................................. .................................................. ....................
    وقتی به آیدی مربوط به راهنمایی این موسسه پیام دادم یه سری سوال هایی پرسیدم که این جوابارو بهم دادن:
    ۱.با سلام و خسته نباشید ببخشید این کاهش هزینه ای که تو دوره دندون پزشکی روسیه در کانال اعلام کردید به چه دلیله؟
    ۲.سلام - امروز به ما اعلام شد - ظاهرا برای جذب دانشجو هست.
    ۱.هزینه زندگی سالی چقدر هستش؟
    ۲.ماهی 400 دلار ، حدود 5000 دلار در سال
    ۱.بعد اموزش زبان روسی در اونجا چجوری هستش؟
    ۲.از شهریور 97 شروع میشه تا تیر 98 - فقط زبان روسی روزی سه کلاس
    ۱.ینی ۱ سال فقط زبان دیگه درسته؟بعد مدرس زبان روسی هست ؟ کسی که هیچ اشنایی نداره و اگه مدرس هم روسی باشه یادگرفتن سخت به نظر میاد
    ۲.بله یکسال - از انگلیسی خیلی ساده استفاده میشه - ولی تو این کلاسا اساسا نبایستی غیر از زبان هدف حرف زد.
    ۱.هزینه های دانشگاه سال به سال باید پرداخت بشه یا ترمی؟
    ۲.شهریه ۶ سال ۱۴۰۰۰ دلار که اول گرفته میشه.
    ۱.هزینه های زندگی هم باس یکجا داشته باشی یا ماه به ماه هم میشه واسمون بفرستن یا اصن باس سال به سال باشه؟
    ۲.لازم نیست همه هزینه زندگی سالانه رو داشته باشید.
    ۱.اگه کسی نتونه تو این یک سالی که واسه زبان در نظر گرفته شده به سطح قابل قبول برسه چطور میشه؟
    ۲.یا باید دوره تکمیلی بخونه و یا برگرده ایران
    ۱.هزینه جداگانه باید بده؟چه مدتی هست این دوره؟
    ۲.6000 دلار و 6 ماه
    ۱.اگر طرف بخواد برگرده پولی که واسه شهریه داد بهش پس میدن؟
    ۲.بعد از شروع کلاس خیر
    .................................................. .................................................. ..................................................
    خیلی از شما دوستان عذر میخوام که طولانی شد ولی واقعا واسم مهمه که بدونم این قضیه تا چه اندازه درسته.لطفا کمکم کنید . منتظر جواب و راهنماییتون هستم. مرسی
    فقط بگم پول مفت به این موسسات ندین!
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    سلام
    برادرانه ازتون خواهش میکنم اگه روسی بلد نیستید یا میدونید زبان جدید رو دیر یا سخت یاد میگیرید.دور روسی رو خط بکشید و برید انگلیسی!
    من حرف این دوستمون رو تایید میکنم. روسی ساختار زبانیش با فارسی و انگلیسی یا اینجور زبانها فرق داره، از یه خانواده دیگه و یه منطق دیگست. تو خودتون نمیبینید بیخیال روسی شید، ولی اگه بخوابین میتونید مثل خیلیییی آدمهای دیگه یاد بگیرید و موفق باشید

Junior Member

خب اگه بخوایم تو روسیه تحصیل کنیم حتی اگه تو دانشگاه انگلیسی زبان هم که تحصیل کنیم بالاخره برای دوره های کلینیکال لازمه زبان روسی بلد باشیم تا با مردم صحبت کنیم درست نمیگم؟؟ البته من خودم در فکر گرفتن پزیرش هستم هنوز تجربه ای ندارم اساتید راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام

دوستان بعد از گرفتن ویزای تحصیلی کشور روسیه، چند بار باهش میشه به ایران سفر کرد؟؟ اصلا میشه با ویزای تحصیلی روسیه آمد ایران بعد برگشت؟؟؟

با تشکر.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط SA_Veter نمایش پست ها
    سلام

دوستان بعد از گرفتن ویزای تحصیلی کشور روسیه، چند بار باهش میشه به ایران سفر کرد؟؟ اصلا میشه با ویزای تحصیلی روسیه آمد ایران بعد برگشت؟؟؟

با تشکر.
    هرچقد دلتون بخواد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    دوستان دو دسته از افراد معمولا اذیت میشن وقتی واقعیت در مورد روسیه رو میشنون
    دسته اول افرادی که اصولا جایی راهشون نمیدادن غیر از اینجا
    دسته دوم افرادی که سودی در این راه نصیبشون میشه
    معمولا هم ادعای چندین سال تجربه رو دارند خیلی جدیشون نگیرید. والا بخدا روسیه برای درس خوندن هم کلی مشکلات داره وای به حال کار کردن! اینا برای خودشون کار نیست و سطح درآمد ها هم ضعیفه آخه برای چی باید کسی پاشه بیاد روسیه برای کار؟ اگر میتونید برید جاهای بهتر. از ما گفتن بود. همین جکی که برخی ها میگن بعد از چند ماه روسی یاد میگیرید خودش برای کسی که روسی خونده باشه کاملا واضح میکنه سطح اطلاعات و دانش این افراد راجع به زبان روسی و شرایط کشور روسیه.
    این آقای Alex___ پسره با تجربه ای بود و کلی هم پسته جالب و انتقادی و خوب داشت. حیف که بلاک شده. من الان ازش سوال دارم، چه جوری می تونم پیداش کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

آدما نباید ناتوانی خودشون تو هرچیزی رو تقصیر چیزای دیگه یا دیگران بندازن
    فقط یه نگاهی تو سایت headhunter بندازید می‌فهمید واقعیت ها چطوره!
    یسری ها میان اینجا دو یا چند سال، همه دنیاشون ده آدم اطراف خودشونه معلومه درکی از شرایط ندارن! فک میکنن باید یکی بیاد دسشویی شونم پاک کنه. اینا همونایی ان که با موسسات قرارداد چند میلیونی میبندن تا بیان روسیه و فک میکنن از کل دنیا سر در میارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)