صفحه 211 از 220 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام دوستان من یگ سوال خیلی مهم داشتم که ممنون میشم هرگی میدونه بگه
    من الان دانشجوی ترم چهار رشته ژنتیک از دانشگاه ازاد واحد زرقان هستم میخاستم بدونم اگه من انصراف بدم و مدرک معادل کاردانی بگیرم ایا میتونم و فوق دیپلم ژنتیک برای تحصیل در انگلیس یا هرکشوری اروپایی دیگه اقدام کنم برای رشته های مرتبط با علوم پزشکی مثل ژنتیک یا ایمونولوژی یا میکروب که با دوسال درس خوندن تو خارج بتونم لیسانسمو اونجا بگیرم
    ممنون

Junior Member

یا اینکه با فوق دیپلم ژنتیک میتونم برای لیسانس پرستاری اقدام کنم؟ و دوساله تمومش کنم؟

با سلام به همه دوستان و عرض تبریک سال نو ان شاءالله امسال برای همه هموطنها سال بهتری باشد بنده سئوالی از عزیزان داشتم چرا که در فروم ها دیدم در مورد رشته های پزشکی ، دندانپزشکی یا فنی صحبت می کردید. کسی از دوستان در مورد تحصیل در رشته هایی مانند میکروب شناسی پزشکی ، ایمنی شناسی پزشکی ، هماتولوژی پزشکی در مقطع PhD یا همان دکتری تخصصی در سچنووا ، پاولولف اول سنت پترزبورگ و یا لومونسف اطلاعی داره؟ با چند دفتر صحبت کردم هر کدام چیزی گفتند. یکی می گفت لومونسف خیلی سخت پذیرش میده آن دیگری که ادعا می کرد که این رشته ها مورد تایید وزارت محترم بهداشت و درمان نیستند و فقط پزشکی ، دارو و دندانپزشکی بعضی هاشون مورد تاییدند. به خود وزارت خانه زنگ زدم کلاً ......... ممنون می شوم اگر کسی اطلاعی داره به من خبر بده.
    ویرایش توسط researcher40 : March 28th, 2018 در ساعت 03:27 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

شما برای رشته های علوم پایه اگر زبان انگلیسیتون قوی هست حتما با فاند میتونید پذیرش آمریکا بگیرید(بعد از لیسانس). اگر نه که هیچ

دوست عزیز زبان انگلیسی من بد نیست ، بلاخره برای گذران زندگی ترجمه هم کرده ام. پذیرش از چند دانشگاه حوزه شینگن هم دارم. البته برای مقطع دکتری. اما چون متاهل هستم انقدر هم ویزاها را مزخرف کردند که تقریبا پشیمان شدم . من می خواستم برم یه جایی معتبر چند سال درس بخوانم برگردم به ایران دیگر برای چند واحد تدریس منت مدیر گروه و ... را نکشم برای خودم تو آزمایشگاهی کار کنم یا در تاسیس اش دخالت کنم. اما ماشاءالله به هموطنهای ما. انقدر فله ای رفتند در آلمان و باقی جاها پناهنده شدند . سفارت که میری به چشم مجرم نگاهت می کنند. برای همین روسیه را انتخاب کردم دیدم رنک دانشگاههایش به خصوص لومونسف خوبه. برای من هیچ کجای دنیا ( چون در حد خودم مسافرت کردم ) با همه بدی هایش ایران نمیشه.

Apdentist آواتار ها

آمریکا رو تست کن. شما رشتت بالینی نیست و تحقیقی هست. راحت فاند میگیری

دوست عزیز فاند به چه دردم می خوره زمانی به عینه دیدم با بهترین تحصیل کردگان شریف و دانشگاه تهران در سفارت آمریکا در آنکارا چه برخوردی کردند؟ بعد هم گیریم به من ویزا دهند به همسر و فرزندم ندهند. حوصله جنگ اعصاب را ندارم. اون ور ندیده هم نیستم می خواهم برم درس بخوانم بدون درگیری و حاشیه برگردم. باز می پرسم اگر کسی هست که در مورد در مورد تحصیل در رشته هایی مانند میکروب شناسی پزشکی ، ایمنی شناسی پزشکی ، هماتولوژی پزشکی در مقطع PhD یا همان دکتری تخصصی در سچنووا ، پاولولف اول سنت پترزبورگ و یا لومونسف اطلاعی داره و یا اینکه آیا تاییده وزارت بهداشت در مورد این دانشگاهها مربوط به رشته های مورد علاقه من هم هست لطفا به من خبر بده.

Apdentist آواتار ها

اون رشته ها مربوط به وزارت علوم هستند و خیلی از دانشگاهها مورد تایید هستند. ربطی به وزارت بهداشت ندارند.
    به نظرم پذیرش در آنها راحت هست. اما اینکه به انگلیسی ارائه میشوند یا نه رو نمیدونم.اگر روسی بلدی زنگ بزن بهشون.
    سفارت ایران بخش دانشجویی هم میتونه برات پذیرش و بورس بگیره باهاشون تماس بگیر

دوست عزیز زمانی که برای گرفتن نامه اجازه ادامه تحصیل به وزارت علوم رفتم ( چون من دانشگاه آزاد phd ام را گرفتم نامه عدم ممانعت از تحصیل را هم وزارت علوم باید بگیرم ) به من گفتند تحصیل در رشته ایمنی شناسی پزشکی مربوط به بهداشته. وزارت بهداشت که قربانش بروم هر سال یک سازی می زنه. اصلا من نمی فهمم زمانی که رنک بعضی از دانشگاههای روسیه از ترکیه هم بالاتره چطور ترکیه تاییده و روسیه مشروط؟ بعد این لیست آخری همه را زده تایید. تایید چی ؟ داروسازی ، دندانپزشکی و پزشکی یا رشته های علوم آزمایشگاهی پزشکی هم مانند ایمنی شناسی پزشکی هم قبول دارند؟

واقعا آدم بعضی مواقع میگه این همه تنش و جنگ اعصاب. باید قیافه آویزان بچه ها را در آنکارا یا همین سفارتخانه های ایتالیا و آلمان را دید که با وجود پذیرش از بهترین دانشگاههای اون ور ، ویزا نمی دهند، نقص پرونده های بی خود، برخورد بی ادبانه مامور در سفارت. یک موردش همین دربان سفارت اتریش . کشورهایی که میشه رفت وزارتخانه های مملکت ما تاقچه بالا می اندازند. چی میشه ماها که آدمهای علمی هستیم را انقدر آزار ندهند. مگه من نوعی تو ۴۰ سالگی می خواهم؟ برم یه گوشه رشته ای که دوست دارم بخوانم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)