صفحه 215 از 220 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام دوستان ؛ یه سوال داشتم ، دانشگاه کازان برای تحصیل چه جور جاییه ؟

چون من از دانشگاه دولتی سنت پترزبورگ برای علوم کامپیوتر و پلی تکنیک سنت پترزبورگ برای مخابرات و کازان هم در مخابرات پذیرش دارم برای مقطع ارشد ، هدفم هم اینه که بعد ارشد برم اروپا یا آمریکا یا کانادا ، موندم کدومش میتونه بهتر باشه ؟
    خودم نظرم رو کازانه ، ممنونم میشم اگه کمکم کنید.

Junior Member

سلام
    من فاند گرفتم و دعوتنامه ویزا هم براکم ایمیل شده ولی هنوز دانشگاه نامه پذیرش رو نفرستاده که بتونم برای خروج از کشور و ارز اولیه اقدام کنم شما میدونید چطور نامه پذیرش ارسال میشه؟ با پست یا از طریق ایمیل هم کفایت میکنه؟
    و اینکه به افرادی که فاند دارند هم ارز اولیه میدن؟
    ممنونم

Junior Member

یک سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه مدارک من رو تا این مرحله با همون ترجمه رسمی قبول کردند قبل از رفتن به دانشگاه باید مهر سفارت هم بگیرم یا نیاز نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط nifuds4 نمایش پست ها
    سلام
    من فاند گرفتم و دعوتنامه ویزا هم براکم ایمیل شده ولی هنوز دانشگاه نامه پذیرش رو نفرستاده که بتونم برای خروج از کشور و ارز اولیه اقدام کنم شما میدونید چطور نامه پذیرش ارسال میشه؟ با پست یا از طریق ایمیل هم کفایت میکنه؟
    و اینکه به افرادی که فاند دارند هم ارز اولیه میدن؟
    ممنونم
    یک سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه مدارک من رو تا این مرحله با همون ترجمه رسمی قبول کردند قبل از رفتن به دانشگاه باید مهر سفارت هم بگیرم یا نیاز نیست؟
    تبریک میگم بهتون ولی تا اونجایی که من میدونم روسیه فاند نداره اسکلارشیپ هایی داره که شهریه و پول خوابگاه برداشته میشه و فقط هزینه زندگی پای خودتونه.از این نظر حواستون باشه که دانشگاه درست بهتون اطلاع داده باشه.
    دعوت نامه هم اگر الکترونیکی هست یعنی بالاش نوشته الکترونیکی و پایین بارکد داره با پرینت همون میتونید برای ویزا اقدام کنید.در غیر این صورت باید اصل دعوت نامه در خونه اتون پست بشه اگر که الکترونیکی نیست و باید پست بشه به دانشگاه بگید چون بعضی از دانشگاه ها تا بهشون نگید این کار رو انجام نمیدن البته یه هزینه ای بابت پست ازتون میگیرند.
    در مورد ارز اولیه هم از امروز که دیگه ارز دانشجویی برداشته شد و قوانین جدیدی براش گذاشته شد که یه دو سه روزی باید صبر کنید تا دید شرایطش به چه شکل هست
    معمولا بله دانشگاه ها تایید سفارت رو میخواهن ببرید دالترجمه روسی و تایید دادگستری و وزارت خارجه رو بگیرید بعد به تایید سفارت برسونید بابت هر مدرک 42 دلار سفارت میگیره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

سلام شک نکنید که پتر بورگ بهتره،از دوستان شنیدم پلی تکنیک مخابراتش بهتر هست و کلا دانشگاه معتبری هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون ولی تا اونجایی که من میدونم روسیه فاند نداره اسکلارشیپ هایی داره که شهریه و پول خوابگاه برداشته میشه و فقط هزینه زندگی پای خودتونه.از این نظر حواستون باشه که دانشگاه درست بهتون اطلاع داده باشه.
    دعوت نامه هم اگر الکترونیکی هست یعنی بالاش نوشته الکترونیکی و پایین بارکد داره با پرینت همون میتونید برای ویزا اقدام کنید.در غیر این صورت باید اصل دعوت نامه در خونه اتون پست بشه اگر که الکترونیکی نیست و باید پست بشه به دانشگاه بگید چون بعضی از دانشگاه ها تا بهشون نگید این کار رو انجام نمیدن البته یه هزینه ای بابت پست ازتون میگیرند.
    در مورد ارز اولیه هم از امروز که دیگه ارز دانشجویی برداشته شد و قوانین جدیدی براش گذاشته شد که یه دو سه روزی باید صبر کنید تا دید شرایطش به چه شکل هست
    معمولا بله دانشگاه ها تایید سفارت رو میخواهن ببرید دالترجمه روسی و تایید دادگستری و وزارت خارجه رو بگیرید بعد به تایید سفارت برسونید بابت هر مدرک 42 دلار سفارت میگیره.
    ممنونم از جوابتون
    بله من لفظ اشتباه به کار بردم منظورم همون اسکولارشیپ هست که شهریه و خوابگاه رو پوشش میده
    فقط سوال مهم من این هست که برای مجوز خروج و معافیت تحصیلی باید نامه پذیرش رو ارایه بدم و وقتی از دانشگاه درخواست کردم به من گفتند یک رونوشت براشون بفرستم ،امکانش هست شما یا دوست دیگه ای نامه پذیرشتون رو که اینجا بدون مشکل قبول کردند و بهتون مجوز خروج و معافیت دادند رو برای من ارسال کنید؟نیاز هست این نامه پست بشه یا همون ایمیل کنند کفایت میکنه؟
    در مورد ارز دانشجویی هم که گفتند بهش کاری ندارند ؟؟ یعنی همون ارز ماهی 1000 تا رو برای زندگی نمیدن؟
    در مورد مدارک هم همونطور که عرض کردم ترجمه رسمی شده با مهر دادگستری و وزارت خارجه را ارسال کردم و تمام کارهام رو با همون انجام دادند و خوابگاه هم تاییدیش رو فرستادن باز نمیدونم این هزینه الکی نباشه که تایید سفارت رو بگیرم!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

ممنونم از جوابتون
    بله من لفظ اشتباه به کار بردم منظورم همون اسکولارشیپ هست که شهریه و خوابگاه رو پوشش میده
    فقط سوال مهم من این هست که برای مجوز خروج و معافیت تحصیلی باید نامه پذیرش رو ارایه بدم و وقتی از دانشگاه درخواست کردم به من گفتند یک رونوشت براشون بفرستم ،امکانش هست شما یا دوست دیگه ای نامه پذیرشتون رو که اینجا بدون مشکل قبول کردند و بهتون مجوز خروج و معافیت دادند رو برای من ارسال کنید؟نیاز هست این نامه پست بشه یا همون ایمیل کنند کفایت میکنه؟
    در مورد ارز دانشجویی هم که گفتند بهش کاری ندارند ؟؟ یعنی همون ارز ماهی 1000 تا رو برای زندگی نمیدن؟
    در مورد مدارک هم همونطور که عرض کردم ترجمه رسمی شده با مهر دادگستری و وزارت خارجه را ارسال کردم و تمام کارهام رو با همون انجام دادند و خوابگاه هم تاییدیش رو فرستادن باز نمیدونم این هزینه الکی نباشه که تایید سفارت رو بگیرم!؟
    در مورد معافیت من اطلاعی ندارم.
    در مورد ارز دانشجویی قانونش عوض شده و هنوز جزییات دقیق و ساز و کار دریافتش بیرون نیومده کمی باید صبر کنید.
    در مورد ترجمه هم اگر دانشگاه ازتون نمیخواهد که نیازی به ترجمه ندارید.

Junior Member

سلام بچه ها
    وقت بخیر
    میخواستم بدونم 85000 روبل برای گدراندن زندگی دانشجویی در مسکو کافی هست؟

Junior Member

دوستان یه سوال دیگه:
    آیا حتما مدارک تحصیلی باید به روسی ترجمه شده باشن؟ سفارت خونه ترجمه انگلیسی با مهر دادگستری رو نمی پذیره؟
    کسی مدارک لازم برای گرفتن ویزای دانشجویی 2018 رو میدونه؟
    و اینکه برای ویزای همره چه باید کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim00222 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    وقت بخیر
    میخواستم بدونم 85000 روبل برای گدراندن زندگی دانشجویی در مسکو کافی هست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط fahim00222 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دیگه:
    آیا حتما مدارک تحصیلی باید به روسی ترجمه شده باشن؟ سفارت خونه ترجمه انگلیسی با مهر دادگستری رو نمی پذیره؟
    کسی مدارک لازم برای گرفتن ویزای دانشجویی 2018 رو میدونه؟
    و اینکه برای ویزای همره چه باید کرد؟
    85000 روبل اگر منظورتون ماهانه است بله کافیه و میشه زندگی خیلی خوبی داشت با این مبلغ.
    سفارت اصلا برای صدور ویزا ازتون مدارک تحصیلی نمیخواهد به جز دعوتنامه.اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)