صفحه 217 از 220 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Junior Member Frank_Jr آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    عزیز خود روسا از کشورشون فرار میکنن، شما میخای بری اونجا؟
    از لحاظ سوادی هم م ازونا جلوتر هستیم!

بعلاوه باید زبان روسی هم یاد بگیری! خیلی لازمه.

چندتا بحث،
    شما به نظرم حالا ک دانشگاههای روس رو هم مدنظر داری، یه سری هم به دانشگاههای کشورهای همسایه ک عشق استاد امریکایی هستن بزنی خیلی خوبه!
    از لحاظ علمی، آینده بازار کار، مطمئنا
    امارات، قطر، عمان خیلی بهتر از روسیه هستن! پر از خارجی هم هستش و بازار کارشون در مجموع بسیار بهتر از ایرانه.

این یه توصیه ست.
    بنده آمریکا هم بودم و شرایطم طوری شد روسیه اومدم. یه دوست دیگمم داره میاد اتفاقا ماه آینده
    روسیه از لحاظ محیط زندگی شهری من البته در مورد مسکو و ژیترزبورگ عرض میکنم برای من بهتر و خوشایند تر از آمریکاست
    روسها از کشورشون که فرار نمیکنند هیچ! خیلی هم کشورشون رو دوست دارند روسی بلد نیستی وگرنه عرض میکردم اون واِه اسلاو بزرگ رو که میگن توی سرود ملی چه شور و عفی وجودشون میگیره
    مردم خوب و با فرهنگی هستند و تمیز
    برخلاف آمریکا که مکزیکی و هندی و هیسلنیک و هندی از در و دیورا ریخته بود لا اقل اینجا کم میبینم اگر نگم نمیبینم
    دختراشونم 6-0 از آمریکاییها جلوتر هستن)
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim00222 نمایش پست ها
    سلام
    میشه هر دو مدرک (دیپلم و ریزنمرات ارشد) تو یک پلمب دادگستری باشند یا باید جدا پلمب بشن و جدا لگالایز بشن؟؟ یعنی باید برای ریز نمرات و گواهی دیپلم هر کدوم ۴۲ دلار بدم؟ یا با هم پلمبشون کنم و لگالایزشون با همه؟
    دخل روسیه انجام بده ارزونترم میشینه . من کلا همشو 9 هزار روبل انجام دادم دیگه نیازی به مهرهای سفارت هم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim00222 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دیگه:
    آیا حتما مدارک تحصیلی باید به روسی ترجمه شده باشن؟ سفارت خونه ترجمه انگلیسی با مهر دادگستری رو نمی پذیره؟
    کسی مدارک لازم برای گرفتن ویزای دانشجویی 2018 رو میدونه؟
    و اینکه برای ویزای همره چه باید کرد؟
    فقط روسی. انگلیسی کیلویی چند توی روسیه؟ و البته بقیه کشورهای اروژایی هم
    دعوتنامه و گذرنامه و عکس / آزمایش سلامت هم قبلا بود که نیازی نیست و داخل روسیه انجامش باید بدی در کلینیک های دانشگاه مربوطه
    ویزای همراه رو یا کاری باید بگیرید یا تجاری که کاریش گرونه 2000 دلاره تقریبا ولی تجاری بگیر با 400-600 بسته به نوعش و کثیر الورود بودن یا.... جمع میکنی همه هزینه ها رو

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوستان
    برای دکتری در دانشگاهای Bauman Moscow State Technical University
    یا دیگر دانشگاهای تاپ
    آیا نیازی به آیلتس و یا تافل هست ؟
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای دکتری در دانشگاهای Bauman Moscow State Technical University
    یا دیگر دانشگاهای تاپ
    آیا نیازی به آیلتس و یا تافل هست ؟
    بستگی داره اگر استاد پیدا کنید و از طریق استاد پذیرش بگیرید میتونه براتون شرط رو برداره حتی اگر دانشگاه شرط گذاشته باشه.
    فقط برای دکتری به زبان انگلیسی بسیار مواظب باشید چون پروگرم های کمی هستند که دکتری به زبان انگلیسی در روسیه داشته باشند و من دیدم بعضا از کیفیت خوبی هم برخوردار نیستند البته نه اینکه همه بد باشند ولی خب باید دقت کنید.

دوستان امکان ترجمه و تایید پاسپورت در خاک روسیه هم وجود داره؟ بنده نزدیک پروازم یادم افتاده که برای پاسپورت قدیمی داشتم و اقدام نکردم.
    Never Give UP

سلام دوستان
    ببخشید من پذیرش دوره پزشکی برای دانشگاه سچینوا رو گرفتم؟ خواستم شرایط خوابگاه و کلی دانشگاه رو جویا بشم از دوستان. ممنونم اگه کسی اطلاع داره منو هم مطلع کنه..

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    دوستان امکان ترجمه و تایید پاسپورت در خاک روسیه هم وجود داره؟ بنده نزدیک پروازم یادم افتاده که برای پاسپورت قدیمی داشتم و اقدام نکردم.
    البته الان دیر شده برای پاسخ به شما ولی بله وجود داره هزینه فوری اش حدود 1500 روبل ت 1200 بسته به دقتر ناتاریوس که انجام بده براتون. و هزینه معمولی حدودا 500 تا 700 روبل است

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    شما احتمالا از استاد یا دانشگاه بورس گرفتید و اینکه بورس یک پروگرم خاص رو دریافت کردید که اینجور بورس ها هم کمن و هم بسیار رقابتی هستند.
    بورس دولتی که خدمتتون عرض کردم رایجترین نوع بورس هست که لینکش رو ارائه کردم حالا اگر شما اطلاعاتی به غیر از این مورد دارید ممنون میشم به اشتراک بگذارید.
    بورس البته انواع مختلف داره سهمیه های کشورها سفارتخانه ها و دانشگاه ها متفاوته

سلام .ببخشید میخواستم کارهایی که برای پذیرش انجام دادید و شهریه دانشگاه رو بپرسم اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید بسیار ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)