صفحه 218 از 220 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام به همگی
    من لیسانس مکانیک دارم گرایش حرارت سیالات

برای مستر میخوام هوافضا یا خلبانی اقدام کنم
    به نظر شما دانشگاههای روسیه بهتره یا اتریش ؟ بعدشم میخوام اقامت بگیرم
    کدوم یکی از این کشورها شرایط بهتری برای اقامت و تحصیل دارن؟
    ممنون میشم از دوستانی که تجربه دارن نظرشونو بیان کنن.

Junior Member

سلام بنظرم پذیرش گرفتن برای روسیه نسبت به اتریش هزینه کمتری داره راحتترهم هست وبرای رشته شما روسیه قویتره در این زمینه
    به نظرم برای رسیه اقدام کنیدبهتره میتونید برای دانشگاه هوافضای مسکو یا کازان اقدام کنید
    شهریش هم مناسبه باکیفیت

سلام دوستان.

ارشد مهندسی کامپیوتر: معدل 16.5 دانشگاه آراد

لیسانس مهندسی کامپیوتر معدل 13.5 دانشگاه آزاد

آیلس 6

مقاله :0

GRE: ندارم.

5سال سابقه کار بازرگانی خارجی

از کدوم دانشگاه میتونم فاند بگیرم که به زبان انگلیسی باشه.

Junior Member

درود دوستان . من میخوام دندانپزشکی تو روسیه بخونم و از بین دانشگاه های RUDN و SECHENOV و PAVLOV سردرگم شدم . RUDN که رنکش از اون دوتا بالاتره وزارت علوم مدرکش رو قبول نداره!! دانشگاه pavlov هم رنکش بالای 5000 هست و SECHENOV بالای 1000 اما با این رنک های افتضاح وزارت علوم مدرکشون رو قبول داره .الان چند سوال واسم پیش اومده : 1) اگه نخوام برگردم ایران کدوم دانشگاه از بین این سه تا کیفیت و سطح تدریس دندانپزشکی اش بالاتره و کدوم رو پیشنهاد میکنید . 2 ) اگه بخوام برگردم ایران بین pavlov و sechenov
    کدومشون رو از نظر سطح و کیفیت تدریس بهتر میدونید ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

برای رشته های علوم پزشکی باید به لیست وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی مراجعه کنید برای مورد تایید بودن دانشگاه، نه وزارت علوم
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam79 نمایش پست ها
    درود دوستان . من میخوام دندانپزشکی تو روسیه بخونم و از بین دانشگاه های RUDN و SECHENOV و PAVLOV سردرگم شدم . RUDN که رنکش از اون دوتا بالاتره وزارت علوم مدرکش رو قبول نداره!! دانشگاه pavlov هم رنکش بالای 5000 هست و SECHENOV بالای 1000 اما با این رنک های افتضاح وزارت علوم مدرکشون رو قبول داره .الان چند سوال واسم پیش اومده : 1) اگه نخوام برگردم ایران کدوم دانشگاه از بین این سه تا کیفیت و سطح تدریس دندانپزشکی اش بالاتره و کدوم رو پیشنهاد میکنید . 2 ) اگه بخوام برگردم ایران بین pavlov و sechenov

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی

دوستان من از دانشگاه ITMO سنت پترزبورگ در رشته بیوتکنولوژی غذایی پذیرش دکتری دارم. منتها باید ترمی 2000 دلار شهریه بدم و استاد میگه میتونی تو دانشگاه کار کنی و شاید بتونی فاند بگیری ولی هیچ تضمینی نیست که بشه. از طرفی من ارشدم رو در آلمان خوندم اما چون معدلم زیاد خوب نبود ورقابت خیلی زیاد نتونستم پذیرش دکتری از آلمان بگیرم. حالا بین ارشد مجدد از آلمان و دکتری در روسیه میخوام انتخاب کنم. دوستانی که اطلاعات درست دارید لطفا منو راهنمایی کنید. ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.salman نمایش پست ها
    دوستان من از دانشگاه ITMO سنت پترزبورگ در رشته بیوتکنولوژی غذایی پذیرش دکتری دارم. منتها باید ترمی 2000 دلار شهریه بدم و استاد میگه میتونی تو دانشگاه کار کنی و شاید بتونی فاند بگیری ولی هیچ تضمینی نیست که بشه. از طرفی من ارشدم رو در آلمان خوندم اما چون معدلم زیاد خوب نبود ورقابت خیلی زیاد نتونستم پذیرش دکتری از آلمان بگیرم. حالا بین ارشد مجدد از آلمان و دکتری در روسیه میخوام انتخاب کنم. دوستانی که اطلاعات درست دارید لطفا منو راهنمایی کنید. ممنون میشم.
    باید ببینید هدفتون چی هست اگر میخواهید اقامت کشوری رو کسب کنید و وارد بازار کار بشید پیشنهاد من ارشد مجدد آلمان هست.
    ولی اگر هدفتون اینه که کار آکادمیک بکنید خب بالطبع دکتری روسیه اما یک مشکل دکتری روسیه اینکه اکثرا به زبان روسی هستن و اینکه کیفیت تحقیقات یا خیلی ضعیفه یا خیلی خوبه. من از این دپارتمان ایتمو اطلاع ندارم ولی از دپارتمان های مرتبط با کامپیوترش اطلاع دارم و بعضا تحقیقات خوبی انجام میدن.
    در کل تصمیم دیگه با خودتونه ولی من جای شما باشم آلمان رو انتخاب میکنم یا سعی میکنم برای دکتری برای کشورهای دیگه ای به جز روسیه و آلمان هم اقدام میکنم.
    موفق باشید

سلام
    الان بورسیه روسیه اعلام شده ولی جالبیش اینجاس اکثر رشته هاش به زبان روسی است و یا لااقل واسه رشته من اینطوریه.

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام
    الان بورسیه روسیه اعلام شده ولی جالبیش اینجاس اکثر رشته هاش به زبان روسی است و یا لااقل واسه رشته من اینطوریه.
    برای مقطع ارشد در اکثر رشته ها به زبان انگلیسی پروگرم در دانشگاه های مختلف وجود داره.
    ولی برای دکتری اکثرا به زبان روسی هستن.
    فقط من نمیدونم کدوم بورس رو میگید من منظورم الان بورس دولتی هست که فکر میکنم ددلاینش گذشته اگر اشتباه نکنم تا آخر ژانویه بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط payam79 نمایش پست ها
    سلام من دندانپزشکی مسکو میخونم اگه سوالی دارین میتونم کمکتون کنم قطعا سعی کن دانشگاهت شهر مسکو باشه من سماشکو درس میخونم و وزارت بهداشت هم دندانپزشکی سماشکو رو بیشتر از بقیه قبول داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)