صفحه 5 از 220 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2195

موضوع: تحصیل در روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام . والا جایی که من هستم خوابگاه یه سال حدود 1000 روبل معادل 34000 تومان خرج خوراک ( اگه آشپزی بلد باشید) حدود 4000 روبل یعنی 136000 تومان شهریه دانشگاه حدود 2200000 تومان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mafo20 نمایش پست ها
    سلام . والا جایی که من هستم خوابگاه یه سال حدود 1000 روبل معادل 34000 تومان خرج خوراک ( اگه آشپزی بلد باشید) حدود 4000 روبل یعنی 136000 تومان شهریه دانشگاه حدود 2200000 تومان
    سلام
    من قصد ادامه تحصیل در دانشگاه دوستی ملل در مقطع ارشد دارم. دوست عزیز میشه بیشتر راهنمایی کنید و بفرمایید کدوم دانشگاه هستین و در مورد شرایط و هزینه ها کمی دقیقتر توضیح بدین؟!
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    fluidmechanic-hvac

یه را هنمایی میخواستم ازتون دوستان

من لیسانسمو از آزاد تاکستان گرفتم ، زشته مکانیک

برای ادامه تحصیل در مکانیک و mba در روسیه چه دانشگاهایی رو پیشنهاد میکنین و منو راهنمایی کنین

با تشکر

Junior Member

سلام

کسی‌ از دوستان در مقطع دکترا در روسیه تحصیل می‌کنه ظاهراً وزارت علوم برای ارزشیابی مقاله می‌خواد کسی‌ هست تو این زمینه راهنمایی کنه

Junior Member Unique آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام دوست عزیز ،

درسته برای معادل سازی مدرک دکترا مقاله‌ لازم و ضروری که باید برگرفته از رسالهٔ دکترا باشه .من خودم در مورد این مساله خیلی‌ به وزارت علوم زنگ زدم اما مشاواری بخش روسیه ۲تا خانوم بودن که زیاد خوب اطلاع نداشتن اما یکیشون که بیشتر اطلاع داشت به نکتهٔ خوبی اشاره کرد و گفت : در تبصرهٔ معادل سازی روسیه گفته شده ۲ تا مقاله لازمه اما گفته نشده که حتما مقاله در ژورنالISI ایندکس دار با impact factor بالا باشد به زبون انگلیسی‌ یا یا یه ژورنال در سطح خوب به زبون روسی ( از این جهت میگم زبون روسی چون باید رسالهٔ دکترا به زبون روسی باشه)، در کلّ می‌خوام این نتیجه را بگیرم که سختگیری زیادی مثلا به اندازهٔ کشورهای مشترک المنافع وجود نداره (چون در معادل سازی مدارک این کشورها عینا گفته شده که ژورنالی که یکی‌ از ۲ مقاله در اون چاپ می‌شه باید ایندکس دار و معتبر باشه).

حالا می‌خوام چند موضوع را از نظر خودم بگم : اگه شما برای دکترا درین میرین مطمئن باشین روسیه انتخاب خوبی و سطح دانشگاههای روسیه در سطحی هست که بشه از رسالهٔ دکترا ۲تا مقاله‌ خوب بیرون کشید . دوم اینکه من فکر می‌کنم یک دانشجوی دکترا در هر جای دنیا که باشه باید به فکر مقاله دادن هم باشه البته اگه به فکر رتبه علمی‌ باشه و بخواد بعدا کار آکادمیک بکن و استاد بشه.در کلّ زیاد نگران موضوع مقاله نباشین ، چون من خیلی‌ از بچه‌ها را میشناسم که حتی توی مقطع فوق لیسانس ۱ ، ۲ مقالهٔ ISI معتبر چاپ کردن. امیدوارم تونسته باشم کمک کنم . در ضمن اینم لینک معادل سازی مدارک روسیه در وزارت علوم :
    http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/DocLib/روسيه.htm

Junior Member Unique آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط eutonasia نمایش پست ها
    یه را هنمایی میخواستم ازتون دوستان

من لیسانسمو از آزاد تاکستان گرفتم ، زشته مکانیک

برای ادامه تحصیل در مکانیک و mba در روسیه چه دانشگاهایی رو پیشنهاد میکنین و منو راهنمایی کنین

با تشکر
    سلام یه سری به دانشگاه دوستی ملل بزن ، هرا ۲ رشته‌ ی مکانیک و MBA را داره و در روسیه هم شناخته شده هست.

اینم لینک این دانشگاه :
    http://www.rudn.ru/en/

Junior Member

ببینید دوستان تحصیل در روسیه ، شهری به شهر و دانشگاه به دانشگاه فرق داره . اما اینم بگم قبل اومدن حتما از کسی که اونجا هست اطلاعات بگیرید . اگه دوستان سوالی دارند خوشحال میشم که راهنمایی کنم البته تا جایی که بتونم و بدونم . من قبلا شهریه و هزینه ی خوابگاه و زندگی رو خدمتتون عرض کردم اما این مال شهری مثل اکاترینبورگ هست و مسکو گرونتره .

این شهری که شما هستین اسمش چیه ؟دانشکده پزشکی هم داره (هزینه یکسالش چقدره مثلا دندانپزشکی؟)
    چقدر تا مسکو فاصله داره ؟
    شما توبلاروس دندانپزشکی خوندنو صلاح میدونین؟
    مرسی.

Junior Member

تا جایی که من می دونم اکاترینبورگ رشته های پزشکی رو داره اما دقیقا اگلاعی ندارم که کدوم دانشگاه هستش چون من خودم رشتم ریاضی . اما سعی میکنم برات پیدا کنم . اکاترینبورگ تقریبا 2.5 با هواپیما از مسکو فاصله داره . راستش از بلاروس اطلاع کاملی ندارم . مشکل سربازی هم دارید یا نه ؟ کارت دارید یا وثیقه می ذارید ؟ اگه بتونم خوشحال میشم کمکتون کنم . فقط باید زود اقدام کنید چون دعوتنامه خودش یکماه طول میکشه که صادر بشه هر دانشگاهی که توی روسیه بخواد شما رو دعوت کنه .

Junior Member

سلام دوستان
    من سال آینده دیپلم انسانی رو میگیرم و میخوام که حقوق رو از کارشناسی در روسیه ادامه بدم. ( ترجیحا مسکو یا سنت پطرزبورگ )
    چند سوالی دارم که ممنون میشم بهشون جواب بدید. چون واقعا خیلی حیاتین.
    1. آیا روسیه برای تحصیل حقوق مناسبه؟ میخوام حقوق بین الملل رو بخونم که میگن حدود 21 کشور مدرکش رو قبول دارن و خب میشه تو اون کشورای دیگه هم کار کرد.
    2. خیلی از تبلیغایی که برای تحصیل در روسیه میشه اینه که قبل از ممنوع الخروج شدن برای دیپلمه ها، اونا رو میفرستن روسیه. خب من یعنی برای خروج از کشور دیگه نباید مشکلی داشته باشم درسته؟
    3. آیا محیط روسیه مناسبه؟ البته من خودم حدود یک ماه تو مسکو بودم سال قبل ولی خب دوستان احتمالا آشنایی بیشتری دارند. با توجه به اینکه خب سن زیادی ندارم، و سن 18 سال برای تنها زندگی کردن در روسیه مناسبه؟ در هر صورت، من اگر بعد از دیپلم نرم، ممنوع الخروج میشم دیگه! بعدشم چون میخوام حقوق بخونم، مدرک ایران رو هیــــــــچ جا قبول نمیکنه.

خیلی ممنون میشم به این سوالام جواب بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)