صفحه 53 از 220 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

پیشنهاد میکنم به جز این 3 شهر جاهای دیگه نرید
    مسکو , پتربورگ , کازان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها
    ببخشید اگه طرف بخواد بیاد اینجوری تو یکی از شهرهای پرت مسکو درس بخونه خوب مگه خوده ایران چشه ؟ یه خارجی که زبان روسی بلد نباشه تو خوده مسکو 1000 تا مشکل داره چه برسه یه ده کوره دور مسکو
    جناب اونجا دهکوره نیست. یکی از شهرهای خوبشه. خودم رفتم. علاوه بر اینکه از دانشگاه دولتیش پذیرش گرفتم. ولی به دلایلی نرفتم. کشورهای اروپایی مثل ایران نیست که سطح شهرستانهاش خیلی پایین تر از پایتخت باشه یا به قول شما مثل دهکوره باشه. البته دوستمون ذیلا اشاره کردن که مسکو, سنت پترزبورک و کازان بهترینه. ولی جایی مثل کورسک هم بد نیست. اینها نظر شخصیه. نظر من اینه. شما هم نظرت رو قید کردی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    خیر. کلا 600 تا 700 یورو و نه دلار در ماه.
    از مسکو چیزی نزدیک به 400 دلار گرونتره.
    اقای سروش من شنیدم مسکو خیلی گرون درمیاد زندگی. حتی خیلی بیشتر از قبرس. شما مطمئنید از این بابت؟ این خیلی واسم مهمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم به جز این 3 شهر جاهای دیگه نرید
    مسکو , پتربورگ , کازان
    جناب من سه تا سوال دارم البته من فروم رو مطالعه کردم. مقدار کمی از سوال هام رو جواب گرفتم.
    1- من میخوام بورس بشم یااسکولارشیپ بگیرم. معدل بالای 17, لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم, سابقه کاری خوب, ایلتس تافل هنوز ندارم ولی نیاز باشه میگیرم سریعا. ایا روسیه به من بورس یا اسکولارشیپ میده؟
    2- آب و هوای اونجا خیلی سرده؟ بارندگی زیادی داره؟
    3- شرایط کاری چطوره؟ هم حین تحصیل و هم بعد از تحصیل
    مرسی واقعا اگر جواب بدین.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

خیر بورس نمیده !
    اصلا برای زبان انگلیسی کی میاد روسیه ؟؟؟
    آب و و هوا هم خوب زمستونش خیلی سرد میشه !
    شبها منفی 30 هم میشه!برف و بارون هم زیاد میاد!
    کاری هم فقط برای افراد مقیم هست !

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_eng نمایش پست ها
    اقای سروش من شنیدم مسکو خیلی گرون درمیاد زندگی. حتی خیلی بیشتر از قبرس. شما مطمئنید از این بابت؟ این خیلی واسم مهمه
    نخیر هزینه زندگی در قبرس قطعا گرون تر در میاد از مسکو.
    این که مسکو گرون ترین یا جزو گرون ترین های دنیا هست در رنج میلیارد شما حساب کن نه ماهی چند صد دلار نا قابل.
    در ضمن یکی لطف کنه چند تا کشور اروپای غربی رو نام ببره این دوستمون فکر نکنه اروپای غربی یعنی لهستان و اکراین!!!
    اما در مورد این شهری که میگید حسابی تجدید نظر کنید ها! خود مسکو هم مشکلات خاص خودش رو داره مثل هرجای دیگه اما دیگه یه شهرستان دور افتاده فکر نکنم گزینه مناسبی باشه.
    بعد برای زبان انگلیسی اصلا مسکو گزینه خوبی نیست . کلا از فکر مسکو بیایید بیرون
    مسکو و اکراین و بلاروس و ... این طور جاها بیشتر برای کسایی میتونه خوب باشه رشته های پر طرفدار کنکور رو یا قبول نشدند(پزشکی دندان دارو ...) یا قبول شدن جای دور افتاده و یا برای مقاطع تکمیلی که شرایط اروپای غربی! رو نداشتند . در کل در یک پکیج همیشه اینطور که طرف در بین هندوستان. مالزی. فیلیپین. اکراین. بلاروس. ر.سیه گیر میکنه که هر کس بنا به شرایطی که گفته شد انتخاب میکنه.
    وگرنه هیچ کسی رو نمیبینید مثلا برای زبان انگلیسی یا فرانسه پاشه بره مسکو! یا توی پکیج انگلستان. آمریکا. المان و فرانسه . یهو بیاد بره مسکو. محض اطلاع گفتم اخه یکی از دوستان مسکو بوده دوران تحصیلشو سوال کردم ازش در باره قیاس روسیه و آلمان میگفت بنز رو با پیکان داری مقایسه میکنی. اما خب فراموش نکنید همین پیکان در مقابل ژیان (هند) رنو(اکراین و بلاروس) خودش عظمتی محسوب میشه ها.

Junior Member

این که مسکو گرون ترین یا جزو گرون ترین های دنیا هست در رنج میلیارد شما حساب کن نه ماهی چند صد دلار نا قابل.
    در ضمن یکی لطف کنه چند تا کشور اروپای غربی رو نام ببره این دوستمون فکر نکنه اروپای غربی یعنی لهستان و اکراین!!!
    اما در مورد این شهری که میگید حسابی تجدید نظر کنید ها! خود مسکو هم مشکلات خاص خودش رو داره مثل هرجای دیگه اما دیگه یه شهرستان دور افتاده فکر نکنم گزینه مناسبی باشه.
    مسکو و اکراین و بلاروس و ... این طور جاها بیشتر برای کسایی میتونه خوب باشه رشته های پر طرفدار کنکور رو یا قبول نشدند(پزشکی دندان دارو ...) یا قبول شدن جای دور افتاده و یا برای مقاطع تکمیلی که شرایط اروپای غربی! رو نداشتند . در کل در یک پکیج همیشه اینطور که طرف در بین هندوستان. مالزی. فیلیپین. اکراین. بلاروس. ر.سیه گیر میکنه که هر کس بنا به شرایطی که گفته شد انتخاب میکنه.
    وگرنه هیچ کسی رو نمیبینید مثلا برای زبان انگلیسی یا فرانسه پاشه بره مسکو! یا توی پکیج انگلستان. آمریکا. المان و فرانسه . یهو بیاد بره مسکو. محض اطلاع گفتم اخه یکی از دوستان مسکو بوده دوران تحصیلشو سوال کردم ازش در باره قیاس روسیه و آلمان میگفت بنز رو با پیکان داری مقایسه میکنی. اما خب فراموش نکنید همین پیکان در مقابل ژیان (هند) رنو(اکراین و بلاروس) خودش عظمتی محسوب میشه ها.
    اخه من که نمیخوام همون رشته زبان رو ادامه بدم. ولی باز هم تشکر

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

نيستم موافق
    من ازUCLAپذيرش گرفتم اماالان پترزبورگ هستم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Apolo نمایش پست ها
    نيستم موافق من ازUCLAپذيرش گرفتم اماالان پترزبورگ هستم
    اگر شخصی نیست دلیلش رو بفرمایید!
    چند دلیل بیشتر نمیتونه داشته باشه(غیر از دلایل شخصی که خب عمومیت ندارند!) اولا هزینه تحصیل در آمریکا در سال حداقل 17000 دلار شهریه هست و ماهیانه هم کلا در سال به چیزی نزدیک به 800 دلار نیاز هست(حداقل) که میتونه دلیل اول مشکلات کالی باشه.
    دوم روی بورس ریسک کنید که میتونه این باشه که شرایط و سطح علمیتون به بورس نمیخوره و ریسکش بالاست!
    ویزا هم میتون دلیل دیگه ای باشه!
    وگرنه بنده هیچ فردی رو ندیدم از آمریکا بره پتربورگ و راضی هم باشه اون آمریکایی هایی هم که دوستان میفرمایند در روسیه هستند دقیقا یا دلیل مالی داشتند و هزینه پرداخت شهریه ها رو نداشتند که روسیه هستند یا موارد نادر که اون هم عقلانی نیست که عمومیت بدیم .
    متاسفانه کلا اخلاق تاریخی در ایران این هست که تمام کارهای خودمون رو باید ت.جیه کنیم و تا اونجا که میتونیم به گردن کاری که میکنیم چه درست باشه چه غط حتی از تظر خودمون تاج گل بندازیم.
    خواهشا اگر میخوایید کسی رو راهنمایی کنید توی چاله نندازیدش! خدا رو خوش نمیاد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_eng نمایش پست ها
    اخه من که نمیخوام همون رشته زبان رو ادامه بدم. ولی باز هم تشکر
    اگر وضعیت ساپورت مالیتون مشخص باشه بهتر میشه راهنمایی کرد و البته رشته مورد علاقه.
    مثلا در سال چقدر میتونید هزینه کنید برای شهریه و ماهیانه چقدر خورد و خوراک و سطح علمیتون که شرط لازم و قطعی هست برای جاهای خوب.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)