صفحه 55 از 220 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام ، من یه سوال داشتم و البته راهنمایی می خوام . من حدودا" 2 ماه پیش از یکی از دانشگاه های سنت پترزبورگ invitation letter دریافت کردم (دانشگاه ITMO) و بردم سفارت و ویزا گرفتم که برا ترم سپتامبر برم ، اما به دلیل بعضی از مشکلات هنوز نتونستم برم ، منتها ویزام تا 13 دسامبر اعتبار داره . به نظر شما می شه اول دسامبر رفت و شروع کرد یا دیگه نمی شه ؟کسی هست از دوستان که تو سنت پترز بورگ باشه ؟ و اطلاع از این موضوع داشته باشه ؟ یا تو این دانشگاه باشه که بره سوال کنه ؟البته یه چیزی هم بگم من برا ارشد می خوام برم که امسال رو ظاهرا فقط باید روسی بخونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1981 نمایش پست ها
    سلام ، من یه سوال داشتم و البته راهنمایی می خوام . من حدودا" 2 ماه پیش از یکی از دانشگاه های سنت پترزبورگ invitation letter دریافت کردم (دانشگاه ITMO) و بردم سفارت و ویزا گرفتم که برا ترم سپتامبر برم ، اما به دلیل بعضی از مشکلات هنوز نتونستم برم ، منتها ویزام تا 13 دسامبر اعتبار داره . به نظر شما می شه اول دسامبر رفت و شروع کرد یا دیگه نمی شه ؟کسی هست از دوستان که تو سنت پترز بورگ باشه ؟ و اطلاع از این موضوع داشته باشه ؟ یا تو این دانشگاه باشه که بره سوال کنه ؟البته یه چیزی هم بگم من برا ارشد می خوام برم که امسال رو ظاهرا فقط باید روسی بخونم
    از دانشگاه بپرسید!

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

I asked them for you:
    you have to expand your visa before one month of expired date of the last one. so its better that you come here before 1 Decamber.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1981 نمایش پست ها

Member perestizh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوستام میخواستم چند تا دانشگاه برای روباتیک یا مکاترونیک در روسیه بهم پیشنهاد کنین البته برای مستر و آیا هزینه خوابگاه و زندگی در پترزبورگ کمتر از مسکو است؟ در ضمن یه سوال دیگر من میتوانم با ریز نمرات پذیرش بگیرم آخه سربازی نرفتم و مدرک اصل رو بهم نمیدن!
    آینده جهان از آن روباتیک است

شمالی وچه

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

this is obvious that moscow and petersburg are not the same.
    in russia for all majors MSU is the best, for other university u can use QS world university ranking or russian university ranking.
    i don't know about your third question

نقل قول نوشته اصلی توسط perestizh نمایش پست ها
    سلام دوستام میخواستم چند تا دانشگاه برای روباتیک یا مکاترونیک در روسیه بهم پیشنهاد کنین البته برای مستر و آیا هزینه خوابگاه و زندگی در پترزبورگ کمتر از مسکو است؟ در ضمن یه سوال دیگر من میتوانم با ریز نمرات پذیرش بگیرم آخه سربازی نرفتم و مدرک اصل رو بهم نمیدن!

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام . آیا برا در ضمن یه سوال دیگر من میتوانم با ریز نمرات پذیرش بگیرم آخه سربازی نرفتم و مدرک اصل رو بهم نمیدن! درضمن آیا از روسیه می تونم بخ عنوان سکوی پرش به آمریکا استفاده کنم؟
    آخه رنکینگ دانشگاهاش زیاد خوب نیست. آیا میتوان بعد از دوره فوق لیسانس در همان دانشگاه در روسیه یا دانشگاهی بهتر فاند برای دکتری گرفت؟ آیا مدرک دانشگاههای روسیه معتبر در دنیا است؟

شمالی وچه

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

do you know any thing about phobos-grunt mission.
    russia has lanched an unmanned spaceship to mars in Novamber, while us is only researching about many things!
    this is related to your major! robotic!
    really, i don't have any acceptable information about your field, but be sure in severla fields, russia is better than US.
    i recommend these universities:
    MSU, SPBU, URAL, and MIPT
    i know that these universities are acceptable .
    i don't know about funding, but for me they let me to research in a high quality governmental institute

good luck

سلام . آیا برا در ضمن یه سوال دیگر من میتوانم با ریز نمرات پذیرش بگیرم آخه سربازی نرفتم و مدرک اصل رو بهم نمیدن! درضمن آیا از روسیه می تونم بخ عنوان سکوی پرش به آمریکا استفاده کنم؟
    آخه رنکینگ دانشگاهاش زیاد خوب نیست. آیا میتوان بعد از دوره فوق لیسانس در همان دانشگاه در روسیه یا دانشگاهی بهتر فاند برای دکتری گرفت؟ آیا مدرک دانشگاههای روسیه معتبر در دنیا است؟

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

ok . thank you . I MS I study robotics in Russia. But I need more work. The goal of medical robotics doctorate in America.

شمالی وچه

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

دوستان مهندسی برق دیگه چه دانشگا هایی رو پیشنهاد می کنین برای ارشد روباتیک طوری که مدرکش مورد قبول آمریکا و اروپا باشه ایا
    tomask state university دانشگاه خوبی در زمینه مهندسی مخصوصا برق است . در ضمن در مورد آب و هوای اون منطقه زیاد خوب نشنیدم . خ.شحال میشم یه آشنایی کلی در زمینه شهر tomsk و دانشگاهش بدهید و اینکه چه طور پدیرش می دهند خوب یا بد؟ ممنون

شمالی وچه

ApplyAbroad Superstar

دوستان مهندسی برق دیگه چه دانشگا هایی رو پیشنهاد می کنین برای ارشد روباتیک طوری که مدرکش مورد قبول آمریکا و اروپا باشه ایا
    tomask state university دانشگاه خوبی در زمینه مهندسی مخصوصا برق است . در ضمن در مورد آب و هوای اون منطقه زیاد خوب نشنیدم . خ.شحال میشم یه آشنایی کلی در زمینه شهر tomsk و دانشگاهش بدهید و اینکه چه طور پدیرش می دهند خوب یا بد؟ ممنون
    دوست عزیز.
    این دانشگاه یکی از قویترینها تو مهندسی برق هست سالی 2000 یورو شهریه داره و رنکش هم به قول یکی از دوستام که اطلاعات زیاد داره 350 qs هست و تحصیل به زبان روسی.
    البته چون تو منطقه سردسیر روسیه هست واسه همین شانس داری چون خیلی از بچه ها اونجا نمیرن! این رو هم بدون کلاً دانشگاههای روسیه از سال 2010 به بعد دانشجو ها کمتر استقبال کردند چیزی که اگر تا سال 2014 این روند باشه خیلی از دانشگاهها خال میمونه.(نقل قول از روزنامه همشهری انلاین)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)