صفحه 56 از 220 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

دوست عزیز.
    این دانشگاه یکی از قویترینها تو مهندسی برق هست سالی 2000 یورو شهریه داره و رنکش هم به قول یکی از دوستام که اطلاعات زیاد داره 350 qs هست و تحصیل به زبان روسی.
    البته چون تو منطقه سردسیر روسیه هست واسه همین شانس داری چون خیلی از بچه ها اونجا نمیرن! این رو هم بدون کلاً دانشگاههای روسیه از سال 2010 به بعد دانشجو ها کمتر استقبال کردند چیزی که اگر تا سال 2014 این روند باشه خیلی از دانشگاهها خال میمونه.(نقل قول از روزنامه همشهری انلاین)
    اصلی ترین علتش این هست که انگلیسی اینحا کاربردی نداره و حتما باید روسی بلد باشی والا کارت لنگه (اینجوری بگم برات که زندگیت مختله)!

Member perestizh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

ممنون دوست عزیز . آیا این هشریه شامل هزینه خوابگاه هم میشه؟ در ضمن اگه اطلاعاتی در مورد این شهر و هزیته متوسط زندگی دانشجویی دارین ممنون میشم بیان کنید. در مورد زبان آیا طبق دوره خودشان پیش برویم و با اندکی تلاش و حضور مستمر در کلاس باز هم مشکلی پیش می اید؟
    آینده جهان از آن روباتیک است

شمالی وچه

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام ببین عزیز همونطور که خودتم گفتی این دانشگاه در شهر تامسک قرار داره.شهر تامسک دومین شهر بزرگ منطقه ی Novosibirskهست.از اسمشم پیداست که در سیبری قرار داره.زمستان های فوق العاده سردی داره.منفی 40درجه سرمای خیلی عجیبی به حساب نمیاد.اما دانشجوهای خارجی زیاد داره.هزینه ی خوابگاه هم از 40یورو ماهانه هست به بالا.اما خوابگاه یه نفره که میز و مبل و تلویزیون هم داره در حدود 45 تا 60 یورو هست در ماه.هزینه ی دانشجویی هم بیشتر از 150یورو در ماه نمیشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

ممنون . این هزینه خوابگاه جدا محاسبه میشه یا با همون شهریه سالانه 2 هزار یورو که از طرف دانشگاه اعلام میشه محاسبه میشه؟
    آیا منی که سخت افزار خوندم و می خوام روباتیک بخونم این امکان تغییر رشته در ارشد در روسیه و آن دانشگاه وجود دارد؟
    در ضمن این دانشگاهی که میگین در برق معتبرهاسم اصلیش این است یا این یکی دیگه است Tomsk state university of the systems of administration and radio electronics ؟
    در بین این دانشگاه و
    این دانشگاه Kuban state university کدام یک در زمینه مهندسی برق و روباتیک و اعتبار درون روسیه و جهانی و امکانات بهتر است؟

شمالی وچه

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

آقا من خیلی از دانشگاهارو چک کردم ولی چیزی به اسم روباتیک در ارشد پیدا نکردم . چند تا دانشگاه معرفی می کنین در این زمینه.

شمالی وچه

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

دوستان یکی بمن بگه هزینه زندگی + شهریه سالانه + هزینه خوابگاه سالانه + دوره زبان تو دانشگاه سن پترزبورگ چنده؟ هرچی میگردم تو سایتش پیداش نمی کنم اینم لینک سایتش St. Petersburg state university
    آقا محمد اگه اطلاع دارین بفرمایین.

شمالی وچه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط perestizh نمایش پست ها
    دوستان یکی بمن بگه هزینه زندگی + شهریه سالانه + هزینه خوابگاه سالانه + دوره زبان تو دانشگاه سن پترزبورگ چنده؟ هرچی میگردم تو سایتش پیداش نمی کنم اینم لینک سایتش St. Petersburg state university
    http://ifea.spbu.ru/int/en/study-a-r...-visitors.html
    برای شهریه هم باید باهاشون تماس بگیرید

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

at this time, i 'm studying russian language in SPBU,
    i get 4 months course, because i know i can get B1 certificate in this period.
    i paied 140$ per 20 Hours , per week.
    and for dormitory, it's about 300 roubles per night.
    study in university, I'm not sure, but i think it's about 4000$.

نقل قول نوشته اصلی توسط perestizh نمایش پست ها

Junior Member

با توجه به اینکه دانشگاه southern federal university تو شهر rostov on don هست و دانشگاه معتبریه یکی از انتخابهام رو اونجا گذاشتم میخواستم بدونم از دوستان کسی اطلاع دقیقی ار هزینه زندگی تو شهر rostov on don داره؟ و همینطور شهر yekaterinburg که دانشگاه ural federal university توش هست؟
    و سوال دوم هم در مورد این تایید مدرک و معادلیه که دانشجو های خارجی باید انجام بدن هست.کسی اطلاعی داره این تایید مدرک و معادل چطوریه و سخت میگیرن یا نه؟دانشگاه southern federal برای مدارک مورد نیاز فقط گفته
    1. Original copies of education certificates including academic transcripts (full list of the subjects a student has studied, the degree awarded, etc.) that have been legalized in the Consular Department of the RF Ministry of Foreign Affairs or through apostille. These education certificates have to go through the credential evaluation procedure.
    2. Standard Certificate confirming the equivalence of foreign education certificates and qualifications in the Russian Federation (if a student hasn't obtained the Certificate, he or she has the right to obtain it after entering SFedU).
    ویرایش توسط bayernn : November 20th, 2011 در ساعت 01:02 PM

دوستان من جواب پذیرشم از دانشگاه دوستی بین الملل روسیه رسیده به دستم
    همه مدارکی که وزارت علوم برای معرفی به نظام وظیفه توی سایتش نوشته بود رو آماده کردم، وزارت علوم رو هم آدرسشو دارم فقط کسی میدونه واسه ارایه این مدارک و معرفیم به نظام وظیفه جهت گرفتن معافیت تحصیلی خارج از کشور به کدوم قسمت بورس و امور دانشجویان خارج باید مراجعه کنم ؟!!!
    اگر میدونید تو رو خدا راهنماییم کنید دیگه حوصله از این دفتر به اون دفتر رفتنو ندارم، مرسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)