صفحه 58 از 220 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Member perestizh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام دوستان اینجا چقدر سوت و کوره؟!!!!!!!!!!!!!!!
    کسی در مورد این دانشگاه اطلاعی داره - Moscow state technical university "" of MAMI "" ؟
    اعتبارش تو روسیه و جهان در زمینه الکترونیک و کامپیوتر و کلی چه طوریه؟
    دانشجوی ایرانی پذیرش میده؟
    آینده جهان از آن روباتیک است

شمالی وچه

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام
    وقتی ما به دانشگاه های روسیه اپلای می کنیم دانشگاه پذیرش رو هم برای دوره ی زبان روسی و هم برای دوره ی ارشد می دهد یا ابتدا فقط برای دوره ی زبان پذیرش را خواهد داد و بعد از یک سال باید خودمون دوباره برای ارشد اپلای کنیم؟

سوال دومم اینه که اگر دانشگاه فقط برای دوره ی زبان پذیرش بدهد آیا وزارت علوم برای این دوره ی زبان معافیت تحصیلی صادر خواهد کرد؟

با تشکر

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

برای در سه سال می دهد البته می توانید بعد از گذراندن دوره زبان می توانید در دانشگاهی دیگر هم تحصیل نمایید اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشید.

شمالی وچه

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    با سلام
    وقتی ما به دانشگاه های روسیه اپلای می کنیم دانشگاه پذیرش رو هم برای دوره ی زبان روسی و هم برای دوره ی ارشد می دهد یا ابتدا فقط برای دوره ی زبان پذیرش را خواهد داد و بعد از یک سال باید خودمون دوباره برای ارشد اپلای کنیم؟

سوال دومم اینه که اگر دانشگاه فقط برای دوره ی زبان پذیرش بدهد آیا وزارت علوم برای این دوره ی زبان معافیت تحصیلی صادر خواهد کرد؟

با تشکر
    برای هر سه سال می دهد البته می توانید بعد از گذراندن دوره زبان در دانشگاهی دیگر تحصیل نمایید اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشید.

شمالی وچه

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

دوستان کسی جوابی برای سوال ما نداره؟ آخه ما از کجا اطلاعات کسب کنیم دوستانی که الان در روسیه هستند راهنمایی کنند به بچه های فروم.
    این دانشگاهای روسیه هم خیلی بد عمل می کنند تا به حال به چند تا دانشگاه ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم . در مقایسه با آمریکا خیلی ضعیف عمل می کنند .

شمالی وچه

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط perestizh نمایش پست ها
    دوستان کسی جوابی برای سوال ما نداره؟ آخه ما از کجا اطلاعات کسب کنیم دوستانی که الان در روسیه هستند راهنمایی کنند به بچه های فروم.
    این دانشگاهای روسیه هم خیلی بد عمل می کنند تا به حال به چند تا دانشگاه ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم . در مقایسه با آمریکا خیلی ضعیف عمل می کنند .
    بزار تا برات قشنگ توضیح بدهم!
    دانشگاههای روسیه در مورد ارزشیابی مدارک شما هیچ کاره هستند و اطلاعات خاصی ندارند برای همین ممکنه اصلا در این مورد بهت جواب هم ندهند!
    دانشگاه از شما مدارک رو میگیره یه نگاه سرسری میکنه (ازت میخواهن که توی اون یک سال پادفک تبدیل مدارک رو انجام بدهی)
    اگر هم انجام ندهی یا اصلا به زبان انگلیسی خواهی شروع کنی به خوندن موقع اومدن ازت اعهد میگیرند که در اول وقت این تبدیل رو انجام بدهی و اگر توی نتیجه تبدیل مداک اون مدرک شما توی روسیه به صورت کامل ارزشیابی نشه مثلا ساعت کم داشته باشی یا هر چیزی دانشگاه حق اخراج تو رو داره!
    اما حالا تبدیل مدارک چطوری صورت میگیره!
    توسط وزارت علوم روسیه انجام میشه!
    برای مدارک شما اصلا به اصلش زیاد کار ندارند!
    شما باید مدارکت رو ترجمه رسمی بکنی , مهر قوه قضاییه , تمبر وزارت امور خارجه و مهر لگالیزه شدن سفارت روسیه رو روی ترجمه ی مدارک تحصیلیت بزنی!
    حالا اگر مترجم با ترجمه مدرک تو به صورت موقت مشکلی نداره یا دادن کل مدرک اصلیت بعد از دریافت پذیرش 100% هست که مراحل رو طی میکنی و میری سراغ ارزشیابی مدارکت!

Apdentist آواتار ها

در ضمن گرفتن پذیرش برای پادفک خیلی راحت هست و نیاز به پرداخت های میلیونی و ... رابط نداره!

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان ایا اصلاً ارزش داره پادفک رو تو ایران بگذرونیم؟ اصلاً اینجا چنین دوره هایی برگزار میشه؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    بزار تا برات قشنگ توضیح بدهم!
    دانشگاههای روسیه در مورد ارزشیابی مدارک شما هیچ کاره هستند و اطلاعات خاصی ندارند برای همین ممکنه اصلا در این مورد بهت جواب هم ندهند!
    دانشگاه از شما مدارک رو میگیره یه نگاه سرسری میکنه (ازت میخواهن که توی اون یک سال پادفک تبدیل مدارک رو انجام بدهی)
    اگر هم انجام ندهی یا اصلا به زبان انگلیسی خواهی شروع کنی به خوندن موقع اومدن ازت اعهد میگیرند که در اول وقت این تبدیل رو انجام بدهی و اگر توی نتیجه تبدیل مداک اون مدرک شما توی روسیه به صورت کامل ارزشیابی نشه مثلا ساعت کم داشته باشی یا هر چیزی دانشگاه حق اخراج تو رو داره!
    اما حالا تبدیل مدارک چطوری صورت میگیره!
    توسط وزارت علوم روسیه انجام میشه!
    برای مدارک شما اصلا به اصلش زیاد کار ندارند!
    شما باید مدارکت رو ترجمه رسمی بکنی , مهر قوه قضاییه , تمبر وزارت امور خارجه و مهر لگالیزه شدن سفارت روسیه رو روی ترجمه ی مدارک تحصیلیت بزنی!
    حالا اگر مترجم با ترجمه مدرک تو به صورت موقت مشکلی نداره یا دادن کل مدرک اصلیت بعد از دریافت پذیرش 100% هست که مراحل رو طی میکنی و میری سراغ ارزشیابی مدارکت!
    ممنون محمد جان . آقا این تبدیل مدرک ماجراش چیه؟ ممکنه که الکی رد کنن؟ من نمره افتاده دارم ممکنه به خاطر این رد بشم؟ کلا چقدر سخت گیری میشه؟ راستی اگه پذیرش قطعی بگیرم و شروع کنم به تحصیل در روسیه آیا ممنکه که در حین تحصیل اخراج شم به خاطر این مساله یا نه اگه پذیرش قطعی بدن دیگه تمومه؟ من ترم آخر لیسانسم و می خوام از سال بعد شروع به تحصیل کنم البته برای وزارت علوم و پرونده سازی و نظام وظیفه باید پذیرش کامل فوق لیسانس داشته باشم یعنی تاریخ شروع دوره و پایان دوره و تعداد سال تحصیلی از 3 بیشتر نباشه و نام رشته تحصیلی در پذیرش ذکر شده باشه . حال با این وضعیت به نظر شما"" من از کجا اقدام کنم و چه جوری"" آخه بابت دانشگاهای کشور های دیگه فرم آلاین در سایتشون دارن ولی در مورد روسیه هیچ نامه رسمی از دانشگاه مبنی بر چگونگی اقدام دریافت نکردم .
    در سایت دانشگاهها موارد مورد نیاز برای اقدام همه رو دارم به جز مدرک دانشگا که اونم اگه مشکل نظام وظیفه نداشته باشم 6 ما طول میکشه آماده بشه . آیا با ریز نمرات و ترجمه رسمی میشه اقدام کرد؟ میخوام خودم اقدام کنم نه از موسسات . مثل بچه های فروم های دیگه البته با راهنمایی های شما و دوستان عزیزی که اونورن چون ما اینور اطلاع زیادی نداریم . ممنون
    ویرایش توسط perestizh : November 28th, 2011 در ساعت 03:14 AM

شمالی وچه

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام دوستان ایا اصلاً ارزش داره پادفک رو تو ایران بگذرونیم؟ اصلاً اینجا چنین دوره هایی برگزار میشه؟
    ممنون
    اصلا همچین دوره ای توی ایران برگزار نمیشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)