صفحه 6 از 220 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2195

موضوع: تحصیل در روسیه

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام دوست عزیز

بله. روسیه کشور مناسبی برای ادامه تحصیل در رشته های علوم انسانی هستش. خصوصا دانشگاه لومونوسف. این دانشگاه به محممد خاتمی رئیس جمهور سابق مدرک دکترای افتخاری در زمینه علوم سیاسی ( اگه اشتباه نکنم) اعطا کرد... دانشگاه فوق العاده ایه...

سوال دومتون مربوط به این انجمن نمیشه اما در همین حد پاسخ میدم که هرچه سریع تر از کشور خارج بشید تا ممنوع الخروج نشید.

در رابطه با امنیت روسیه قبلا هم در انجمن عرض کردم کلا نا امنه... اما خب اگر یکم نکات ایمنی رو رعایت کنید هیچ مشکلی براتون به وجود نخواهد اومد. الان تعداد زیادی دانشجوی ایرانی در روسیه مشغول به تحصیل هستند که با رعایت این نکات هیچ مشکلی براشون پیش نیومده.

موفق باشید

Junior Member

اگر کسی اطلاعی داره لطفا بگه که هزینه شهریه رشته های علوم انسانی در کارشناسی ارشد (به طور خاص تاریخ روسیه) در دانشگاه لومونوسف چه قدر هست؟ ممنون می شم.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

معمولا زياده.بيشتر از 7000 8000 دلار
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member silence آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق، کنترل_سجاد مشهد

دوستان می خواستم بدونم در روسیه معمولا دانشگاه ها شهریه رو همون ابتدا می گیرن یا سالیانه؟
    باید قلم گرفت به دست تقویم تازه ای نوشت باید که تن نداد و رفت به جستجوی سرنوشت

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شهریه دانشگاه ها قابل قسط بندی هستش... یک قسط در اول سال تحصیلی و یک قسط در پایان ترم بهار...

موفق باشید

Junior Member

سلام من فوق لیسانس الکترونیک دارم از دانشگاه سیستان و بلوچستان با معدل 18 و 2 تا هم مقاله ای اس ای دارم چه دانشگاهی برای دکترا در روسیه مناسب هستش؟ ایا امکان بورس شدن وجود دارد

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alifaridm نمایش پست ها
    سلام من فوق لیسانس الکترونیک دارم از دانشگاه سیستان و بلوچستان با معدل 18 و 2 تا هم مقاله ای اس ای دارم چه دانشگاهی برای دکترا در روسیه مناسب هستش؟ ایا امکان بورس شدن وجود دارد
    سلام

والله روسیه دانشگاه های فنی مهندسی زیادی داره... که باید وقت بذارید و دونه دونه سایتهاشون رو مطالعه کنید... در کل با این وضعیت تحصیلی جاهای بهتری میتونید اپلای کنید...

موفق باشید

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    منم با سپهر موافقم.شما با اين شرايط حيف روسيه برين.
    بورس هم كلا خيلي كم وجود داره
    شما اگه رو امريكا.كانادا و اسكانديناوي حساب باز كنين خيلي بهتره
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Banned

سلام
    من هم برای رشته علوم سیاسی میخوام پذیرش بگیرم و کارها رو میخوام از طریق یکی از موسسات انجام بدم
    ولی تا اونجا که من سوال کردم برای دانشگاه لومونسف خیلی خوب هست رشته های علوم انسانی در ضمن بعضی از دوستان روسیه رو با کشور های غرب اروپا مقایسه کردند که به نظر من از هر حیث روسیه بهرته به چند دلیل
    اولا نیاز به انتظار طولانی مدت برای اخذ پذیرش و ویزا نیست اونها هرکدام حد اقل 6 ماه طول میکشه
    ثانیا یک دفعه میبینی روابط سیاسی به هم خورد هم پذیرش و هم ویزا میره رو هوا
    بعد هم در مورد هزینه تفاوت چندانی ندارند و حتی من اثبات هم میکنم که روسیه ارزان تر از آلمان هست که اسما تحصیلات رایگانه
    هزینه زندگی در مسکو رو ما 350 میگیریم که میشه در سال حدود 3000 خورد و خوراک و رفت و آمدو ...
    4000 دلار برای رشته علوم سیاسی با خوابگاه و کتاب
    یعنی میشه 7000
    برای زندگی در سال حالا برای رشته های دیگه کمی گرون تره
    ولی آلمان هزینه زندگی ماهانه حد اقل 700 هزار تومان
    در سال میشه 8400 دلار هزینه زندگی فقط
    چون اونها تعطیلات 3 ماهه مثل روسیه ندارند و 11 یا 12 ماه رو دانشگاه کلاس برگزار میکنه
    هزینه ترمی 500 دلار یعتنی سالی 1000
    تا اینجا شد 9400
    بدون کتاب
    با در نظر گرفتن مدت انتظار حدودا 6 ماهه
    و دادن یا ندادن ویزا؟
    در ضمن من خودم قبولی همین رشته رو از دانشگاه رازی دارم و به راحتی میتونم برای آلمان اقدام کنم چون آلمان حتما پذیرش سراسری رو میخواد اما با توجه به این شرایط روسیه رو در نظر گرفتم البته تا اومدن نتیجه نیمه متمرکز ها هم صبر میکنم
    و اینکه آب و هوای روسیه بسیر سرد و خوب هست برای کسی مثل من که از گرما حتی در 1 یا دو ماه در سال متنفر هست و اگر مقدور باشه حتی سیبری رو به مسکو ترجیح میدم (البته از نظر هوای سرد لذت بخش!!)

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.
    سروش جان. فكر مي كنم شما بعضي از هزينه ها رو از قلم انداختين.
    شما هزينه ي كالج زبان و هزينه هاي اون يك سال زبان رو در نظر نگرفتين؟(شايد هم الان روسي مسلطين!!)
    هزينه دانشگاه هاي لومونوزوف خيلي بيشتر از اينه ها!!! شما ميگي با خوابگاه 4000دلار؟ هزينه ي خود دانشگاه هم فكر كنم از 4000تا بيشتر باشه. در ضمن هزينه هاي خوابگاه ماهانه بين 200تا 300دلاره!!!
    يه خورده بيشتر تحقيق كنين فكر كنم بهتر باشه..
    در ضمن همه چي هزينه نيست. امنيت در طول تحصيل هم بايد در نظر گرفت.به نظر من المان امن تره. گرچه هر جاي دنيا باشي بستگي به رفتار خود ادم داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)