صفحه 7 از 220 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2195

موضوع: تحصیل در روسیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام به دوستان گلم
    من یه استادی رو توی Lomonosov Moscow State University پیدا کردم که توی همون زمینه‌ای کار می‌کنه که من کار می‌کنم. حالا می خوام بدونم
    که برای تحصیل توی این دانشگاه در مقطع دکترای ریاضی، آیا داشتن مدرک زبان روسی لازمه؟ اصلا دوره دکترای ریاضی به زبان انگلیسی هست یا روسی؟
    از دوستان کسی تجربه تحصیل در ریاضی رو توی این دانشگاه نداره؟

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

که برای تحصیل توی این دانشگاه در مقطع دکترای ریاضی، آیا داشتن مدرک زبان روسی لازمه؟ اصلا دوره دکترای ریاضی به زبان انگلیسی هست یا روسی؟
    از دوستان کسی تجربه تحصیل در ریاضی رو توی این دانشگاه نداره؟
    سلام

مدرک زبان روسی احتیاج ندارید... به استادتون میل بزنید بپرسید حاظره با زبون انگلیسی با شما همکاری کنه یا روسی...

کلا افراد کمی تجربه تحصیل در روسیه رو دارند...اونهایی که اونجا هستند اکثرا یا پزشکی میخونن یا هوافضا...

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    سلام

مدرک زبان روسی احتیاج ندارید... به استادتون میل بزنید بپرسید حاظره با زبون انگلیسی با شما همکاری کنه یا روسی...

کلا افراد کمی تجربه تحصیل در روسیه رو دارند...اونهایی که اونجا هستند اکثرا یا پزشکی میخونن یا هوافضا...

موفق باشید
    ممنون از جوابتون
    فقط یه سوال دیگه: دکترای ریاضی اونجا research base هستش یا اونجام مثل اینجا باید اول چند تا کورس بگذرونی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه بابل

سلام دوستان . من معدل دیپلمم 13.36 هست در رشته برق صنعتی هنرستان کارودانش اما رزومه خوبی دارم از جمله نفوذ به سرور های سازمان فضایی امریکا / گرفتن مشکلات امنیتی از سیستم های مختلف از جمله ویندوز 7 و تجهیزات شبکه / گرفتن مشکلات امنیتی از بزرگترین دانشگاه های جهان / یک سال و نیم فعالیت در یک مرکز امنیتی تحقیقاتی . و رکامندیشن خوب هم دارم .

به نظر شما میتونم دانشگاه های درجه یک روسیه پزیرش بگیرم (در رشته علوم کامپیوتر) ؟
    اگر با این شرایط کشور بهتری میتونم اقدام کنم ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی کنید .
    ویرایش توسط MagicCoder : September 29th, 2010 در ساعت 04:45 AM

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

سلام

شاید اگر اون قسمت مربوط به نفوذ به سیستم ناسا رو حذف کنید بتونید پذیرش خوبی بگیرید.

کلا دقت کنید مسائل سیاسی رو در پذیرش تحصیلی - ارایه مقاله و ... قاطی نکنید. چون به ضرر خودتونه...

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه بابل

برای افرادی دارای دیپلم 11 ساله دوره پادفک حکم یک سال یا همان پیش دانشگاهی رو داره یا باید جداگونه در کالج ها خوند ؟
    در صورتی که باید در کالج ها خوند پس از پذیرش باید یک سال کمبود را جبران کرد یا قبل از ان .

کلا یک توضیح مختر در مورد 11 سالی ها بدید خوب میشه .

ممنون .

Junior Member

بله ! دوره 6 ماه زبان عمومی و 3 ماه زبان تخصصی ( پزشکی یا مهندسی ) مدرک پیش دانشگاهی شما میشه و شما بعد از اون وارد دانشگاه میشید !

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام.
    سروش جان. فكر مي كنم شما بعضي از هزينه ها رو از قلم انداختين.
    شما هزينه ي كالج زبان و هزينه هاي اون يك سال زبان رو در نظر نگرفتين؟(شايد هم الان روسي مسلطين!!)
    هزينه دانشگاه هاي لومونوزوف خيلي بيشتر از اينه ها!!! شما ميگي با خوابگاه 4000دلار؟ هزينه ي خود دانشگاه هم فكر كنم از 4000تا بيشتر باشه. در ضمن هزينه هاي خوابگاه ماهانه بين 200تا 300دلاره!!!
    يه خورده بيشتر تحقيق كنين فكر كنم بهتر باشه..
    در ضمن همه چي هزينه نيست. امنيت در طول تحصيل هم بايد در نظر گرفت.به نظر من المان امن تره. گرچه هر جاي دنيا باشي بستگي به رفتار خود ادم داره
    امنیت روسیه خوبه اما زبانش زبانه سختیه.
    حتی بعد از اون دوره یک ساله زبان هم مسلط نخواهید بود.
    لومونوسوف هم همینطور که دوستمون گفتند گرونتره.
    در ضمن دانشگاه لومونوسوف برای رشته علوم سیاسی بهترین دانشگاه مسکو نیست و دانشگاههای معروفتری هم داره که هه دیپلماتهای روسیه انجا درس میخونن.

Apdentist آواتار ها

بیشتر اساتید دکترای روسیه زبان انگلیسی میدونند و اصلا معنی نداره که ازشون بپرسی باهاتون کار میکنند به اون انگلیسی یا نه.
    البته به نظر من اون یک ساله اول پادفک خیلی مهمه و میتونه بهتون خیلی کمک کنه.
    در ضمن دکترا یا همان آسپیرانتورا بسته به برنامه استاد داره و نمیشه کلی در موردش صحبت کرد.
    برای همینه که میگم بهتره اون دوره یک ساله رو بگذرونید .
    چون هم با زبانشون آشنا میشید هم استاد ها رو میشناسید.
    به هر حال دستتون خیلی باز میشه و با دانستن زبان روسی میتونید از استاد استفاده خوبی ببرید.
    --------------------------------------------------------------
    ویرایش توسط Apdentist : March 28th, 2012 در ساعت 09:33 PM

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicCoder نمایش پست ها
    سلام دوستان . من معدل دیپلمم 13.36 هست در رشته برق صنعتی هنرستان کارودانش اما رزومه خوبی دارم از جمله نفوذ به سرور های سازمان فضایی امریکا / گرفتن مشکلات امنیتی از سیستم های مختلف از جمله ویندوز 7 و تجهیزات شبکه / گرفتن مشکلات امنیتی از بزرگترین دانشگاه های جهان / یک سال و نیم فعالیت در یک مرکز امنیتی تحقیقاتی . و رکامندیشن خوب هم دارم .

به نظر شما میتونم دانشگاه های درجه یک روسیه پزیرش بگیرم (در رشته علوم کامپیوتر) ؟
    اگر با این شرایط کشور بهتری میتونم اقدام کنم ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی کنید .
    با گذراندن روزه پادفک میتونید پذیرش بگیرید در ضمن نیازی هم به داشتن رزومه خیلی قوی نیست.
    فقط باید از لحاظ مالی تامین بشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)