صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: Personal Potential Index

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض Personal Potential Index

دوستان میخواستم ببینم نظرتون در مورد استفاده از این شاخص (PPI) چیه که ETS خیلی تبلیغ میکنه.. کسی تا حالا استفاده کرده..؟؟ به نظرتون تاثیری تو پذیرش داره..؟؟

شرح مختصر واسه کسانی که آگاه نیستن:

Your GRE scores are a great start, but you also have strong personal qualities that are worth showing off. Educational Testing Service (ETS), the makers of the GRE General Test, created ETS PPI to help you demonstrate to graduate and business schools that you’ve got what it takes to succeed.

برای 4 تا دانشگاه که ثبت نام کنی مثله اینکه مجانی میفرسته.. (همون 4تایی که ریپورت مجانی میکنه)

مرسی از نظراتون

پیش فرض پاسخ : Personal Potential Index

شما برای اپلای کردن نیاز به recommendation letter دارید و اکثر دانشگاه ها فرمت خاص خودشون را دارند یعنی مثلا باید یک فرم را از سایت دانشگاه دانلود کنید بعد بدید استاد بفرسته.
    این کار ETS جالی است و فرمت مشخص را تهیه کرده ولی متاسفانه هنوز بسیاری از دانشگا ها فرمت اینرو قبول ندارند هنوز و از فرمت نامههای خودشون استفاده میکنند.
    پس الان کاربرد گسترده ندارد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

با ریکامندیشن فرق داره.ریکام رو افراد آکادمیک یا بیزینسی باید بدن اما این رو انگار دوستان و آشنایان و بقالی سر کوچه هم می تونن بدن!من که فک می کنم یه خز بازی جدید از ای تی اسه!بی وجدانا برای نمره ی جی ار ای قرار بود 12 دلار از حسابم کم کنن ولی 20 دلار کم کردن!
    از هرچی کاپیتالیسته متنفرم!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    با ریکامندیشن فرق داره.ریکام رو افراد آکادمیک یا بیزینسی باید بدن اما این رو انگار دوستان و آشنایان و بقالی سر کوچه هم می تونن بدن!من که فک می کنم یه خز بازی جدید از ای تی اسه!بی وجدانا برای نمره ی جی ار ای قرار بود 12 دلار از حسابم کم کنن ولی 20 دلار کم کردن!
    از هرچی کاپیتالیسته متنفرم!!!
    واقعا ETS هم دکون زده!!
    کم پول میگرن الان!!!
    قطعا بعد از این که این سیستم جا بیافتاده برا ریپورت کردنش خدا تومن پول می گیرن.
    بهتره بیخیالش بشیم

Banned

این دومین باری که این ایمیل رو برای منم می فرسته.خوشحال شدم که حداقل یه کمکی تو پذیرش باشه.اما تعجب کردم کسی به فکر ما باشه.قضیه همون باید تبلیغات باشه و پول...
    من که این طور برداشت کردم.نظر اعضای محترم هم قابل بررسی هست.

ای وای!
    لابد تا یکی دو سال دیگه دانشگاه ها رو مجاب می کنه فرستادن ریکام رو فقط از این طریق قبول کنن تا بیشتر مردم رو تلکه کنن! حالا مردم بیچاره باید بعد کلی پول دادن باید صد دفعم به ets میل بزنن که اینو فرستاده یا نه!
    دکان جدید!

يه سري دانشگاه ها يه فرم علاوه بر انشاي ريكام دارن كه شخص توصيه كننده چند تا پارامتر شما رو مثلا از نظر خلاقيت و ... تيك ميزنه, اين PPI همون فرمه هست.
    والا اگر براي ريكام ها اين كار رو كرده بودن كه خيلي خوب بود. اينطوري وقت استادا هم گرفته نميشد ما هم چند روز در به در و علاف يه ريكام نميشديم و با خيال راحت هر چند جا اقدام ميكرديم. اما تعجبم اينه كه چرا يه سرويس اينطوري اينقدر گرونه. دونه اي 20 دلار براي هر ريپورت ميخوان. يه كاغذ پرينت كردن و با UPS فرستادن فكر نكنم بيشتر از 3 دلار هم پاي خودشون در بياد.
    من فقط يك دانشگاه رو ديدم كه نوشته بود اگر كسي جي آر ايش كم شده يه دونه از اينا بفرسته كه جبران بشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

يه نمونه از اين رپورتا
    http://www.ets.org/Media/Products/PP...ore_Report.pdf

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

Frequently Asked Questions About the ETS® Personal Potential Index (ETS® PPI)

http://www.ets.org/ppi/applicants/faq/

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

امسال مجبور بودم از این استفاده کنم، برای همین با روالش خیلی آشنا هستم.

سیستم اینطوری که شما میگی یکسری به من قراره Recom بدن و به سیستم معرفیشون می‌کنی.
    سیستم به اونها ایمیل میزنه و ازشون میخواد که بیان اکانت بسازن و شما را از هزاران دیدگاه ارزیابی کنن. سیستمش خیلی کامله و سوالات جالبی داره.

اینطوری هم آمار Recom دهنده‌ها به صورت متمرکز ثبت میشه و هم آمار دانشجویان مرکوم (Recom گرفته) به صورت یکجا ذخیره میشه.

بعد از اینکه به تعداد لازم ریکام گرفتید از اساتید، می‌تونید انتخاب کنید که این گزارش به کدوم دانشگاه ارسال بشه و ریکام کیارو توش بگذارن. نهایتا هزینه‌ی ۲۰ دلار از شما میگیرن که بفرستن به اون دانشگاه.

اتفاقا بایستی دعا کنیم که این سیستم همه گیر بشه، چون استاد یک بار ریکام میده و شما هزارجا باش اپلای می‌کنید.
    در صورتی که الان هر دانشگاه سیستم خودش را داره که هر ریکام میتونه تا نیم ساعت هم استاد را الاف بکنه.

چون GRE داده بودم میتونستم به چهارجا مجانی Report بفرستم و البته دانشگاه مقصد هم ظاهرا قرارداد داشت و برای ارسال ریکام به اون دانشگاه پول نمیگرفتن.

اگر کسی سوالی داره بپرسه.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین