صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: Personal Potential Index

Banned

پیش فرض پاسخ : Personal Potential Index

نقل قول نوشته اصلی توسط goldingname نمایش پست ها
    امسال مجبور بودم از این استفاده کنم، برای همین با روالش خیلی آشنا هستم.

سیستم اینطوری که شما میگی یکسری به من قراره Recom بدن و به سیستم معرفیشون می‌کنی.
    سیستم به اونها ایمیل میزنه و ازشون میخواد که بیان اکانت بسازن و شما را از هزاران دیدگاه ارزیابی کنن. سیستمش خیلی کامله و سوالات جالبی داره.

اینطوری هم آمار Recom دهنده‌ها به صورت متمرکز ثبت میشه و هم آمار دانشجویان مرکوم (Recom گرفته) به صورت یکجا ذخیره میشه.

بعد از اینکه به تعداد لازم ریکام گرفتید از اساتید، می‌تونید انتخاب کنید که این گزارش به کدوم دانشگاه ارسال بشه و ریکام کیارو توش بگذارن. نهایتا هزینه‌ی ۲۰ دلار از شما میگیرن که بفرستن به اون دانشگاه.

اتفاقا بایستی دعا کنیم که این سیستم همه گیر بشه، چون استاد یک بار ریکام میده و شما هزارجا باش اپلای می‌کنید.
    در صورتی که الان هر دانشگاه سیستم خودش را داره که هر ریکام میتونه تا نیم ساعت هم استاد را الاف بکنه.

چون GRE داده بودم میتونستم به چهارجا مجانی Report بفرستم و البته دانشگاه مقصد هم ظاهرا قرارداد داشت و برای ارسال ریکام به اون دانشگاه پول نمیگرفتن.

اگر کسی سوالی داره بپرسه.
    شما که از PPI استفاده کردین دیگه ریکام آنلاین یا کاغذی نفرستادین؟ اگه به عنوان جایگزین ریکام باشه خوبه ولی باز هم هدفشون فقط سرکیسه کردن این آسیایی ها هست.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    شما که از PPI استفاده کردین دیگه ریکام آنلاین یا کاغذی نفرستادین؟ اگه به عنوان جایگزین ریکام باشه خوبه ولی باز هم هدفشون فقط سرکیسه کردن این آسیایی ها هست.
    چرا دیگه! هم ریکام آنلاین داشت دانشگاه و هم PPI خواست از من! اونم چقدر به استاد گفتم، آقا بیا و اینا رو هم پر کن!!! (چون تعداد سوالاتش تقریبا زیاده ولی خوبیش اینه که چند گزینه ای است)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

پیش فرض پاسخ : اطلاع رساني در خصوص دريافت نمرات آزمون 9 نوامبر 2013

بچه ها کسی میدونه ets ppi چه طوریه و چه سوال هایی رو میپرسن؟
    ظاهرا یه امتحانیه که کسایی که gre دادن به طور رایگان میتونن بدن. ولی نمیدونم چطوریه؟
    می بخشید که اینجا مطرح کردم آخه تاپیکی در این مورد پیدا نکردم.

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار درباره قوانين و اتفاقات GRE General

با سلام خدمت دوستان
    کسی تا حالا ار Personal Potential Index که یک سرویسی که تازه ETS گذاشته استفاده کرده اصلا واقعا اینطوری که خودشان میگن reliable هست یعنی میشه به عنوان یه ریکامندیشن اضافی روش حساب کرد یانه؟ اخه اگه اینطوری باشه که هر کسی میتونه 4تا ایمیل و به عنوان معرف خودش مشخص کنه وهر چی خواستن بنویسن و اینکه ایا واقعا واسه کسانی که ثبت نام نکردن 80$ قیمتشه؟
    I am just wondering
    !Never Give Up! Never Back Down! Just Concentrate on Your Target and Minimize Effects of Negative Aspects

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار درباره قوانين و اتفاقات GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط Enthusiasm نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    کسی تا حالا ار Personal Potential Index که یک سرویسی که تازه ETS گذاشته استفاده کرده اصلا واقعا اینطوری که خودشان میگن reliable هست یعنی میشه به عنوان یه ریکامندیشن اضافی روش حساب کرد یانه؟ اخه اگه اینطوری باشه که هر کسی میتونه 4تا ایمیل و به عنوان معرف خودش مشخص کنه وهر چی خواستن بنویسن و اینکه ایا واقعا واسه کسانی که ثبت نام نکردن 80$ قیمتشه؟
    I am just wondering
    من برای دانشگاه فرستادم. اسم کسایی رو که در مورد شما نظر دادند + موقعیت شغلی شون هم در اون ریپورت ارسال میشه
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط goldingname نمایش پست ها
    امسال مجبور بودم از این استفاده کنم، برای همین با روالش خیلی آشنا هستم.

سیستم اینطوری که شما میگی یکسری به من قراره Recom بدن و به سیستم معرفیشون می‌کنی.
    سیستم به اونها ایمیل میزنه و ازشون میخواد که بیان اکانت بسازن و شما را از هزاران دیدگاه ارزیابی کنن. سیستمش خیلی کامله و سوالات جالبی داره.

اینطوری هم آمار Recom دهنده‌ها به صورت متمرکز ثبت میشه و هم آمار دانشجویان مرکوم (Recom گرفته) به صورت یکجا ذخیره میشه.

بعد از اینکه به تعداد لازم ریکام گرفتید از اساتید، می‌تونید انتخاب کنید که این گزارش به کدوم دانشگاه ارسال بشه و ریکام کیارو توش بگذارن. نهایتا هزینه‌ی ۲۰ دلار از شما میگیرن که بفرستن به اون دانشگاه.

اتفاقا بایستی دعا کنیم که این سیستم همه گیر بشه، چون استاد یک بار ریکام میده و شما هزارجا باش اپلای می‌کنید.
    در صورتی که الان هر دانشگاه سیستم خودش را داره که هر ریکام میتونه تا نیم ساعت هم استاد را الاف بکنه.

چون GRE داده بودم میتونستم به چهارجا مجانی Report بفرستم و البته دانشگاه مقصد هم ظاهرا قرارداد داشت و برای ارسال ریکام به اون دانشگاه پول نمیگرفتن.

اگر کسی سوالی داره بپرسه.
    --------
    دانشگاهی که من میخواستم مدارک بفرستم، دو تا آپشن گذاشته بود، یکی ریکام آنلاین بود، یکی هم همین PPI بود، من PPI رو انتخاب کردم و استادام فرم رو تکمیل کردن و درخواست رو فرستادم. الان از تاریخی که درخواست رو فرستادم 15روز گذشته و جلوی درخواست نوشته Processed ولی هنوز به دانشگاه نرسیده!
    واسه شما چطور بود؟ چقدر طول کشید؟ من خیلی وقت ندارم، به نظرتون بیخیال شم و برم به استادم بگم ریکام آنلاین بنویسه واسم دوباره؟

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

این سرویس به زودی قطع خواهد شد. همین الان ایمیل اومد برام!

Dear GRE® Test Registrant,

Effective July 1, 2016, ETS will be discontinuing the ETS® Personal Potential Index (ETS® PPI) due to limited adoption by graduate and business programs. With your registration for the GRE® revised General Test, you were given the option to send four free ETS PPI Evaluation Reports to the graduate and business schools of your choice. This communication is to inform you that if you wish to send ETS PPI reports, you must do so before July 1, 2016.

The discontinuation of the ETS PPI has no effect on your GRE test scores or your ability to send GRE scores up to five years after your test date.

Sincerely,

Jacqueline B. Briel
    Executive Director
    Higher Education Division
    Educational Testing Service

PPI یا همون Personal Potential Index یک چیزی مثل ریکام است با این تفاوت که ریکام در مورد جنبه های علمی صحبت میکنه ولی PPI حاوی سوالاتی درباره جنبه های اخلاقی و شخصیتی دانشجو است
    امید موفقیت همه دانشجوها

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123