صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 94

موضوع: University of Arizona

Junior Member

پیش فرض University of Arizona

سلام

دوستاني كه در اين دانشگاه پذيرش دارند و ايشالا عازمند تو اين فروم خودشون رو معرفي كنند تا هم با همديگه آشنا بشيم و هم در مورد نحوه پرواز و راه هاي مناسب صحبت كنيم

من در رشته Computer Science براي fall امسال پذيرش دارم...
    از اونجا كه برنامه Orientation تو 13 آگوست هست، به نظر مياد فرصت خيلي زيادي تا موندن نمونده ...
    :
    ‪Dream as if you&#39;ll live forever, live as if you&#39;ll die today.<br />‪(James Dean)

پیش فرض پاسخ : دانشجوياني كه در Uniersity of Arizona براي پاييز 2008 پذيرش دارند و عازم هستند

من تو رشته عمران پذیرش دارم.....
    کلاسا ظاهرا 25 آگوست شروع میشه ..از اونجایی که ORIENTATION مهم نیست و با احتساب 2-3 هفته تاخیر فکر کنم بشه تا اوایل سپتامبر هم رسید..توصیه میکنم بیایید جمع شیم و یه پروازو بهم بگیریم...
    من امروز رفتم آژانس وضغ پروازا خرابه....طرف به من گفت الان موقعش نیست که کدوم پرواز ارزونه یا گرون....هر کدوم چا داد بگیر.....از طرفی بخواهیم بگیریم برای چه تاریخی بگیریم؟ ریسک این وجود داره که 100-200 تومن جریمه بدیم.....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشجوياني كه در Uniersity of Arizona براي پاييز 2008 پذيرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.Ahmadian
    من تو رشته عمران پذیرش دارم.....
    کلاسا ظاهرا 25 آگوست شروع میشه ..از اونجایی که ORIENTATION مهم نیست و با احتساب 2-3 هفته تاخیر فکر کنم بشه تا اوایل سپتامبر هم رسید..توصیه میکنم بیایید جمع شیم و یه پروازو بهم بگیریم...
    من امروز رفتم آژانس وضغ پروازا خرابه....طرف به من گفت الان موقعش نیست که کدوم پرواز ارزونه یا گرون....هر کدوم چا داد بگیر.....از طرفی بخواهیم بگیریم برای چه تاریخی بگیریم؟ ریسک این وجود داره که 100-200 تومن جریمه بدیم.....

مطمینید که Orientation مهم نیست؟
    من یه بار Email زدم و پرسیدم و گفتن که حتما حتما باید بیایید وگر نه ثبت نام نمی کنیم :-[
    منم کمبود وقت دارم شدیدا، خدا کنه که اینطور باشه
    من یه بار دیگه میل میزنم بینم چی میگن
    ‪Dream as if you&#39;ll live forever, live as if you&#39;ll die today.<br />‪(James Dean)

Junior Member

سلام به همه!
    آره سکوت یه کم طولانی شده!

من فکر میکنم بهتره در مورد شهر توسان نطر بدین.
    من با یکی که اونجا درس خونده در ارتباط هستم و بهم گفت که شهر خوبیه فقط یه خورده گرمه :
    اما یکی از استادام میگفت فوق العاده گرمه و تو این فصل از سال نمیشه اصلا ازش خارج شد.
    کسی میتونه یه تحلیل جامع از آب و هوای اونجا داشته باشه؟!
    ممنون میشم

Junior Member

Salam, yea I heard there is a desert, so hot (specially in summer) and rainy! friend on mine suggest that I bring an umbrella when I enter to AZ.what about housing? do you find a suitable place?how is it?I mean a studio,1 bedroom or a shared house or will you go to the dorm?

Junior Member

سلام به همگی
    من بالاخره clear شدم و ویزامو گرفتم. پنج روز دیگه هم به توسان میرم.
    می خواستم بدونم که شکما فرم immunization record رو چطوری پر کردین؟
    آیا باید این فرمو قبل از رفتن براشون بفرستیم یا اینکه کی تونیم با خودمون ببریم و موقع ثبت نام تحویلش بدیم؟
    ممنوم از جوایتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسمن
    سلام به همگی
    من بالاخره clear شدم و ویزامو گرفتم. پنج روز دیگه هم به توسان میرم.
    می خواستم بدونم که شکما فرم immunization record رو چطوری پر کردین؟
    آیا باید این فرمو قبل از رفتن براشون بفرستیم یا اینکه کی تونیم با خودمون ببریم و موقع ثبت نام تحویلش بدیم؟
    ممنوم از جوایتون
    سلام
    خیلی تبریک میگم یاسمن خانم!
    من دیر دیدم این پست رو، برای همین شاید دیگه الان به درد شما نخوره جوابم
    اما برای پر کردن فرم ایمیونیزیشن کافیه برید موسسه پاستور تو خیابون پاستور،
    اونجا واکسن ها رو میزنن و براتون مهر میکنن
    موفق باشید.

راستی یکی از دوستان دیگه هم به نام داوود زمانی به موقع به توسان رفتند، ایشالا موفق باشند

من و بقیه دوستان مثل اینکه باید دفر کنیم

Junior Member toraj_ai آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Uniersity of Arizona

شهریه دانشگاه برای ارشد Computer Science رو کسی می دونه؟

مراحل گرفتن پذیرش از این دانشگاه چی هست؟

هزینه زندگی حدودا چقدر هست؟
    Albert Einstein quote - I do not know what the third world war will be fought with, but the fourth world war will be fought with sticks and stones

Junior Member

چرا مردد هستید؟ من رشته کامپیوتر فول فاند گرفتم. به نظرم گروه و دانشگاهش خوب هستن، فقط شهرش جای بحث داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosio نمایش پست ها
    چرا مردد هستید؟ من رشته کامپیوتر فول فاند گرفتم. به نظرم گروه و دانشگاهش خوب هستن، فقط شهرش جای بحث داره.
    من مشکلم سر فانده . میشه بدونم شما چقدر فاند گرفتین ؟ چی در مورد شهرش جای بحث داره ؟

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)