صفحه 87 از 90 نخستنخست ... 377778798081828384858687888990 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 892

موضوع: بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mm00 نمایش پست ها
    فرمت نامه سابقه کار به چه شکلیه؟ هرچی میگردم پیداش نمیکنم
    در چک لیست گفته به چه صورت باید باشد..

نمونه نامه سابقه کار:

Experience Certificate
    ( or Employment Certificate)

To whom it may concern;

This is to certify that Mr (Ms/Mrs)..............., son of......., birth certification No. ...... and National ID Card No. ..........., date of birth .......,...., 19..., (date) has been working at this company from..... ..., ....(date) until now (or any date) as an .............(your job title) and Social Security No ........... on a full-time basis and............ hours per week

His (or her) main duties are including:
    1)
    2)
    3)
    4)
    5)
    6)
    .
    .
    .
    This certification is issued upon his request for whatever reference purposes it may serve

Yours sincerely
    (Name and position)

نکات زیر رو می نویسم چون میدونم در آینده نزدیک میتونه سوالات دوستان باشه و پرسیده خواهد شد و ضمن اینکه برخی هاشون بسیار مهم هستند و پیشاپیش میتونه باعث جلوگیری از ریجیک شما بشه:

نـکــاتــــ سابقه کار و نامه درخواستی از کارفرما:
    ⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️

1) عنوان نامه رو حتماً نیاز نیست خطاب به اداره مهاجرت بنویسید اما اگر نوشتید هم ایرادی نداره.
    2) تاریخ رو دقیق مطابق با تاریخ سابقه کارتون در اداره بیمه بزنید (آفیسرها حساسن...میفهمی حساس).
    3) در نامه سابقه کارتون حتما عنوان شغلی، شماره بیمه رو از کارفرما بخوایید که درج کنه.
    4) تمام وقت بودن سابقه کار مساله مهمی هست فراموش نکنید.

5)شرحی از وظایف شغلی رو از کارفرما بخوایید که براتون بیاره. این وظایف باید مطابق با کد ناک (NOC) شما باشه.
    6) شرح وظایف رو خیلی دقیق مثل همون کد ننویسید ولی خیلی هم بی ربط نباشه.
    7) فقط به دو یا سه مورد شرح وظایف شغلی بسنده نکنید. سعی کنید بیشتر از 5 عدد باشه.
    8) در پایان نامه باید نام کامل شخص امضا کننده و سمت اون بیاد.
    9)شخص امضا کننده میتونه رئیس شرکت و یا هر شخص دارای حق امضا باشه (میتونید از سرپرست و یا رئیس مسقیمتون یا مسئول سرمایه انسانی هم نامه بگیرید)
    10) اطلاعات تماس مستقیم شخص امضاء کننده رو در پایین برگه بیارید (تلفن، رایانامه ایشون)
    11) نامه باید در سربرگ رسمی شرکت باشه.و شامل اطلاعاتی مثل آدرس شرکت و شماره تلفن و ایمیل شرکت باشه و همچنین نامه باید حتما حتما تاریخ داشته باشه
    12) نامه رو میتونید به انگلیسی یا فارسی بگیرید. اگر شرکت نامه تمام انگلیسی، دقت کنید تمام انگلیسی یعنی هیچ کجاش (مثل مهر و سربرگ) فارسی نداشته باشه، ایرادی نداره چه بهتر؛ هزینه ترجمه رو نمیخواد بدید

13)اطلاعات رو پس از اینکه نمونه اولیه رو (قبل از نهایی) از دارالترجمه گرفتید حتماً خودتون چک کنید (مثل تاریخ تولد، تاریخ شروع و پایان سابقه، شماره بیمه و ...)اگر دارالترجمه نمونه اولیه نداد بخواید و متن رو کامل چک کنید.
    14)اگر هر یک از موارد بالا رو نتونستید در نامه بیارید و یا مثلاً کارفرما قبول نکرد یا قبول نداشتید دیگه میتونید ریسکش رو بپزیرید و شانستون رو امتحان کنید. ممکنه officer ایرادی نگیره. کی میدونه فقط این مطلب رو بگم اگر reject بشید و این reject بر اساس اطلاعات ناصحیحی باشه که شما ارائه دادید، این مساله میتونه براتون گرون تموم بشه.

نمونه بالا صرفاً جهت اطلاع دوستان هست؛ متن، نحوه نگارش و گرامر اون رو در هرکجا که دوست دارید یا لازم میدونید میتونید تغییر بدید یا متنی به اون اضافه کنید فقط نکاتی که گفتم رو مد نظر داشته باشید!
    ویرایش توسط farahbaksh : October 15th, 2017 در ساعت 09:04 AM

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط herati نمایش پست ها
    با سلام، من در دور اول سابمیت در قسمت سابقه کار، خدمت سربازی هم را عنوان کردم. حالا به علت محیط نظامی محل خدمتم، احتمال اینکه بتونم نامه سابقه کار از محل خدمتم بگیرم کمه .
    به نظر شما ترجمه کارت پایان خدمت کفایت میکنه؟ و اینکه به نظر شما خریدن سابقه سربازی میتونه کمک کنه به این موضوع؟
    جهت استناد به سابقه سربازی در ابتدا باید گواهی و شرح وظایفتون رو باید ارسال کنید که از محل خدمت صادر شده باشد..ممکنه افسیر بیمه معادلش رو بخواد که باید بیمه هم از اون محل واستون رد شده باشه ..

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elmand نمایش پست ها
    دوستان میشه راهنمایی بفرمایید. من از سال 90 شرکت دارم (مدیرعامل هستم) ولی تنها دو سال ونیم سابقه بیمه رد کردم و اینکه هیچ سابقه مالیاتی هم ندارم . ولی اساسنامه و مدارک شرکت و ... همگی هست. الان به نظز شما دو سال و نیم رو لحاظ کنم یا پنج سال؟ به این دو امتیاز سابقخ کار نیاز دارم واقعا
    اگر به شرکت استناد کنید ممکنه افسیر ازتون برگ مالیاتی رو بخواد ک همون مفاسا حساب میشه..اگر قبلا تشکیل پرونده داده باشید در مالیات کارتئن راحته و درخواست مفاسا کنید و نامه در دست بررسی بهتون میدند و این باز ی مدرک و سند هست که شرکت قانونی هست..اگر هم ک بتونید صحبت کنید ک قطعی بهتون بدند که چه بهتر. چون اظهار نامه ارسال نکردید جریمه خواهید شد و طول میشکه صدور نامه قطعی .. بستگی ب محل مالیاتیتون داره ....

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

یه سوال در مورد بیمه. من چند سال توی یه شرکت کار می کردم. بعد اون شرکت تعطیل شد و و من یه سال بیمه بیکاری گرفتم. آیا بیمه بیکاری هم جزء سابقه بیمه محسوب میشه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaq نمایش پست ها
    یه سوال در مورد بیمه. من چند سال توی یه شرکت کار می کردم. بعد اون شرکت تعطیل شد و و من یه سال بیمه بیکاری گرفتم. آیا بیمه بیکاری هم جزء سابقه بیمه محسوب میشه؟
    خیر،
    دوست عزیز، شما رو دارن به عنوان اسکیلد ورکر میگیرن،
    ضمن اینکه بیمه رو از شما به عنوان تایید نامه سابقه کاری که ارایه میدید و به این جهت که کاری رو که ادعا کردید قانونی بوده یا نه از شما میخوان،
    وگر نه صرفا ارایه بیمه رو به عنوان یه مدرک مجزا از شما نمیخوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    structure engineer

سلام
    من فوق لیسانس عمران هستم سوالی داشتم درمورد سابقه کاری>
    بنظر شما کدوم سابقه کاری من بهتر هست برای ارائه؟
    1- هشت سال فعالیت در حرفه مهندسی(مهندس ناظر)با ارائه عملکرد و نامه سازمان نظام مهندسی و تمامی مفاصا حساب های مالیاتی
    2-سابقه در دو شرکت بمدت سه سال (با بیمه ازاد)
    سوال دوم:
    تداخل سابقه کاری با دوره مستر مشکلی بوجود میاورد؟البته من نامه از امور بین الملل دانشگاه گرفتم و همینطور سازمان که تداخل از نظر انها مشکلی نداره
    متشکرم

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1975 نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس عمران هستم سوالی داشتم درمورد سابقه کاری>
    بنظر شما کدوم سابقه کاری من بهتر هست برای ارائه؟
    1- هشت سال فعالیت در حرفه مهندسی(مهندس ناظر)با ارائه عملکرد و نامه سازمان نظام مهندسی و تمامی مفاصا حساب های مالیاتی
    2-سابقه در دو شرکت بمدت سه سال (با بیمه ازاد)
    سوال دوم:
    تداخل سابقه کاری با دوره مستر مشکلی بوجود میاورد؟البته من نامه از امور بین الملل دانشگاه گرفتم و همینطور سازمان که تداخل از نظر انها مشکلی نداره
    متشکرم
    سابقه کار اگر در پنج سال گذشته 4 سال داشته باشید حداکثر امتیاز رو میگیرد...باتوجه به این موضوع سابقه ای رو انتخاب کنید ک اول حداکثر امتیاز رو بگیرید دوم بنظر شخص بنده کد ناک اون و شرح وظایفتون با رشتتون یکی باشه.سابقه کار همراه با تحصیل موردی نداره..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

با سلام خدمت دوستان زمان ارسال پرونده در 2013 من سابقه بیمه برای همسرم فرستادم که چون نیمه وقت هم بود سابقه بیمه ای نداشتم. در زمان آپدیت سال 2015 گفتند یا سابقه بیمه براش بفرست یا نامه عدم بدهی مالیاتی که من عدم بدهی مالیاتی رو فرستادم به همراه 6 ماه سابقه بیمه از اول سال 2015 که البته فقط برای محکم کاری . سوال من این هست که آیا امکان داره 3 امتیاز رشته همسر یا همون سابقه کار همسر رو به ما ندهند؟
    ممنون و متشکر

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ku83 نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.من آرش ۲۷ ساله رشته مهندسی عمران هستم.میخاستم برای کبک اقدام کنم.من فارغ التحصیل سال ۸۶ هستم و حدود ۴ سال سابقه کار دارم ولی ۲۸ ماه سابقه بیمه ای دارم که از ۴ شرکت مختلف عمرانی است.حالا برای تنظیم رزومه و ترجمه سوابق بیمه ای نیاز به نامه های آن شرکتها دارم که هیچ یک از آنها حاضر نیستند نامه بدهند که من در آنجا مشغول بودم.ولی از این ۲۸ ماه سابقه بیمه حدود ۱۲ ماه از شرکت برادرم می باشد که خودم نیز در آن سهام دار می باشم.حالا میخام بدونم که میتونم نامه رزومم هر ۴ سال از شرکت برادرم بگیرم و در ارایه سوابق بیمه بگویم که ما پیمانکار دسته دوم این شرکت ها بودیم و یا اصلا صرفه نظر از ارایه سوابق بیمه ای قراداد برای ۴ سال اخیر با شرکت برادرم تنظیم کنم؟ من تمام كارامو انجام دادم فقط تو سابقه كار شك دارم.خواهشا كسي ميدونه راهنمايي كنه.
    گواهی سابقه کار باید از گارگاهی باشد که بیمه پرداخت کرده..نهایت اگر بیمه شمارو پرداخت کردند و حاضر ب دادن گواهی سابقه کار نیستند با صحبت مشکل رو حل کنید.موضوع پیچیده ای نیست
    نهایت میتونید گواهی رو خودتون تهیه کنید و سرپرست شما اونجا واستون امضا کنه و کاولر لتر هم بذارید که بیمه پرداخت شده اما همکاری جهت صدور نامه نداشتند و سرپرست واسم امضا کرده .

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

من یک سوال داشتم در مورد سابقه بیمه ، چون من بیشتر از 5 ساله در یک مرکز مشاوره خصوصی ترک اعتیاد مشغول به کارم و تا به حال بیمه برای من رد نشده، میخواستم بدونم در صورت گرفتن گواهی اشتغال به کارم دارای اعتبار و امتیاز جهت ارائه میباشد یا نه؟ خیلی ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)