صفحه 1 از 90 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 892

موضوع: بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

Banned
    رشته و دانشگاه
    translation bba

پیش فرض بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

پیش فرض پاسخ : بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

اصولاً در روز مصاحبه داشتن بیمه اجباری نیستش ولی همونطور که میدونید ارائه کردن بیمه باعث میشه که آفیسر مطمئن بشه کار شما قانونی بوده و سوابق کارتون جعلی نیست.

اگر بیمه دارید حتماً ترجمه سوابق بیمه ای خودتون رو برای روز مصاحبه به همراه داشته باشید. ( حتی شده یک روز ) البته تا زمانی که آفیسر از شما بیمه نخواسته ارائه ندین.
    در مجموع آفیسر انتظار داره که مدارکی جهت قانونی بودن کارتون در ایران ارائه بدین . حالا این مدارک میتونه قرارداد کار باشه ، یا یک نامه ای که از کارفرماتون میگیرین.
    اگر هم بیمه ندارید اصلاً نگران نباشید همونطور که میدونید مهم این هستش که به آفیسر بفهمونید که توی ایران خیلی از شرکت ها کارمنداشون رو بیمه نمیکنن.
    در روز مصاحبه من چند نفر از دوستان که اونجا بودن و قبول شدن بیمه نداشتن ولی آفیسر رو متقاعد کردن.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Banned
    رشته و دانشگاه
    translation bba

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام
    ببخشید من 1 سوالی دارم.
    اگه سابقه کار از 1 شرکت باشه و سابقه بیمه در طی همان زمان از شرکت دیگه مشکل پیش می‌آید؟
    دریافت مدارک توسط سفارت: 28/12/2010 *** صدور فایل نامبر: 12/04/2011 *** دریافت فایل نامبر پس از پیگیری و از طریق ایمیل: 09/05/2011
    دریافت نامه آپدیت مدارک: 18/12/2012 *** ارسال مجدد مدارک درخواست شده: 28/02/2013 نامه ریجکت و بسته شدن پرونده: 15/04/2013

نقل قول نوشته اصلی توسط صدف ص نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من 1 سوالی دارم.
    اگه سابقه کار از 1 شرکت باشه و سابقه بیمه در طی همان زمان از شرکت دیگه مشکل پیش می‌آید؟
    سلام. حتماً. بنظر شما چطور میشه اینو توجیح کرد؟راهی داره ؟
    ارسال مدارک : دسامبر 2010 - CSQ : می 2013 - فایل فدرال : اوت 2013 - مدیکال : اکتبر 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط hammi1359 نمایش پست ها
    سلام. حتماً. بنظر شما چطور میشه اینو توجیح کرد؟راهی داره ؟
    همون دیگه دنبال 1 راهی برای توجیهش بودم.
    دریافت مدارک توسط سفارت: 28/12/2010 *** صدور فایل نامبر: 12/04/2011 *** دریافت فایل نامبر پس از پیگیری و از طریق ایمیل: 09/05/2011
    دریافت نامه آپدیت مدارک: 18/12/2012 *** ارسال مجدد مدارک درخواست شده: 28/02/2013 نامه ریجکت و بسته شدن پرونده: 15/04/2013

Banned
    رشته و دانشگاه
    translation bba

حالا شما واقعیت را اینجا بنویسیسد تا بشه یه جوری بیاین بالش کرد

همون دیگه دنبال 1 راهی برای توجیهش بودم.

[QUOTE=صدف ص;569283]سلام
    ببخشید من 1 سوالی دارم.

مشخصاً براتوم مشکل میاد اصلاً این کارو نکنید
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Junior Member

به نظر من كه اصلا چنين اتفاقي نميتونه بيفته و اين نشان ميدهد كه شما جاي ديگه اي كار مي كرديد و بيمه نداريد و همزمان در جاي ديگه اي كه اصلا حضور به كار نداشته ايد بيمه به طور تقلبي يا از طريق آشنايي براي شما رد شده است.اصولا تعداد روز بيمه در يك كارگاه برابر با تعداد روز حضور در سر كار در همان كارگاه مي باشد كه شما با اين مورد گزارش يك خلاف مرتكب شده ايد و به نظر من توجيه و راهي براي پوشاندن آن ندارد
    سلام
    ببخشید من 1 سوالی دارم.

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.من آرش ۲۷ ساله رشته مهندسی عمران هستم.میخاستم برای کبک اقدام کنم.من فارغ التحصیل سال ۸۶ هستم و حدود ۴ سال سابقه کار دارم ولی ۲۸ ماه سابقه بیمه ای دارم که از ۴ شرکت مختلف عمرانی است.حالا برای تنظیم رزومه و ترجمه سوابق بیمه ای نیاز به نامه های آن شرکتها دارم که هیچ یک از آنها حاضر نیستند نامه بدهند که من در آنجا مشغول بودم.ولی از این ۲۸ ماه سابقه بیمه حدود ۱۲ ماه از شرکت برادرم می باشد که خودم نیز در آن سهام دار می باشم.حالا میخام بدونم که میتونم نامه رزومم هر ۴ سال از شرکت برادرم بگیرم و در ارایه سوابق بیمه بگویم که ما پیمانکار دسته دوم این شرکت ها بودیم و یا اصلا صرفه نظر از ارایه سوابق بیمه ای قراداد برای ۴ سال اخیر با شرکت برادرم تنظیم کنم؟ من تمام كارامو انجام دادم فقط تو سابقه كار شك دارم.خواهشا كسي ميدونه راهنمايي كنه.

صفحه 1 از 90 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)