صفحه 12 از 90 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 892

موضوع: بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

پیش فرض پاسخ : بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    یعنی در فیش حقوقی من که حقوق پایه من درج شده اون رو ملاک قرار میدن چون من بیمه ندارم و خیلی نگرانم
    سلام
    بیمه فقط به منظور مدرکی برای تایید سابقه کار به حساب میاد چون خیلی ها مدرک سابقه کاری جعلی داشتند و آفیسر ها دیگه نامه سابقه کاری خالی رو قبول نمیکنن.
    بعدشم به خود شما بستگی داره که بتونید آفیسر رو قانع کنید که گواهی اشتغال شما واقعی هست و جعلی نیست.

سلام، من کل مباحث مطرح شده در این قسمت رو مطالعه کردم ولی جواب سوال خودمو نگرفتم در هر صورت اگر سوال تکراریست در ابتدا عذر خواهی میکنم.
    من قصد دارم مدرک دستیاری دندانپزشکی ارایه کنم ولی مدرک بیمه ای که میخوام بفرستم تاریخش قبل از تاریخ دریافت مدرکم هستم آیا این توضیح که قبلا به صورت تجربی کار کردم و برای دریافت امتیاز رشته در دوره دستیاری دندانپزشکی شرکت کردم مورد قبول است و امتیاز سابقه کار شامل من می شود. با تشکر

سلام
    من مدارکمو تو جولای 2011 فرساتادم و سپتامبر 2011 فایل نامبرم اومد . تو این دو ماه مشغول به کار شدم و بیمه هم شدم ولی خوب چون بعد از فرستادن مدارکم بود تو فرم هام نیست. هنوز هم دعوت به مصاحبه نشدم. به نظرتون الان میتونم سابقه کارمو اضافه کنم؟ میتونم موقع مصاحبه بگم که بعدا کار پیدا کردم و مدارکشو اون موقع نشون بدم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninjon نمایش پست ها
    سلام
    من مدارکمو تو جولای 2011 فرساتادم و سپتامبر 2011 فایل نامبرم اومد . تو این دو ماه مشغول به کار شدم و بیمه هم شدم ولی خوب چون بعد از فرستادن مدارکم بود تو فرم هام نیست. هنوز هم دعوت به مصاحبه نشدم. به نظرتون الان میتونم سابقه کارمو اضافه کنم؟ میتونم موقع مصاحبه بگم که بعدا کار پیدا کردم و مدارکشو اون موقع نشون بدم؟
    سلام
    میتونید با قابل نامبرتون و یک فرم جدید و بیمه مدارک رو بفرستید مونتریال
    و برای مصاحبه هم فرم جدید با خودتو ببرید و بیمه جدید

کلا مثل اینکه کارتون رو عوض کرده باشید. من خودم کارمو عوض کردم و روز مصاحبه فرم جدید و بیمه رو دادم به آفیسر همین.

سلام
    یکی از دوستان من که رشتش 0 امتیازی هست و مدرک دوره کافی شاپ و همچنین سابقه کار 4 سال بدون بیمه تو یکی از کافه تریا های تهران رو فرستاده و هممون میدونیم که این صنف خیلی کم پیش میاد که کارمنداشو بیمه کنه؟؟؟
    حالا سوال اینه که این دوست من باید چیکار کنه که بتونه امتیاز سابقه شو کامل بگیره ؟؟؟خیلی هم بنده خدا گشته ولی هیچ کافی شاپی نیست که این کارو بکنه ؟؟؟ دوستان خواهشا یاری کنید تا این دوستمون از نگرانی در بیاد؟؟؟
    FN 28 Nov 2011/CSQ 8 Nov 2012/FFN 7 Feb 2013 /in pro 24 Jan 2014/medical 8 Feb 2014

مشکل دوست شما دقیقا مشکل من بود متاسفانه بعضی مشاغل به خصوص مشاغلی از جنس کارگری واقا بیمه ندارند من 3 سال سابقه دارم وقتی به کار فرما گفتم بیمه میگه مساله ای نیست ولی حقوق پایه رو بهت میدم الان بیمه ام درست شده ولی حقوقم نصف شده و مجبورم 1 سالی کنار بیام الان سابقه بیمه کاملا اجباری شده و تو چک لیست مدارکی که میفرستی در خواست شده

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood1363 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان من که رشتش 0 امتیازی هست و مدرک دوره کافی شاپ و همچنین سابقه کار 4 سال بدون بیمه تو یکی از کافه تریا های تهران رو فرستاده و هممون میدونیم که این صنف خیلی کم پیش میاد که کارمنداشو بیمه کنه؟؟؟
    حالا سوال اینه که این دوست من باید چیکار کنه که بتونه امتیاز سابقه شو کامل بگیره ؟؟؟خیلی هم بنده خدا گشته ولی هیچ کافی شاپی نیست که این کارو بکنه ؟؟؟ دوستان خواهشا یاری کنید تا این دوستمون از نگرانی در بیاد؟؟؟
    در قوانین بیمه برای کارگاههای زیر 5 یا 10 نفر(مطمئن نیستم) کارفرما می تونه بیمه رد نکنه و این دوستتون می تونه بصورت خویش فرما برای خودش بیمه رد کنه این قانون رو پیدا کنه و ترجمه کرده با خودش ببره مصاحبه
    ویرایش توسط Kazy : May 5th, 2012 در ساعت 09:02 AM
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    سلام
    میتونید با قابل نامبرتون و یک فرم جدید و بیمه مدارک رو بفرستید مونتریال
    و برای مصاحبه هم فرم جدید با خودتو ببرید و بیمه جدید

کلا مثل اینکه کارتون رو عوض کرده باشید. من خودم کارمو عوض کردم و روز مصاحبه فرم جدید و بیمه رو دادم به آفیسر همین.
    توی فایل نامبر نوشته که هر تغییری رو باید 30 روز بعد اطلاع بدیم. الان 8 ماه گذشته- اگه بفرستم قبول میکنند؟
    مدرک بیمه رو هم باید فرستاد الان یا فرم ها کافیه؟ بعدا رو ز مصاحبه بمه رو هم بهشون می بدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

کسی میدونه سایت سوابق بیمه هر چند وقت یه بار آپدیت میشه؟ سابقه ماه فروردین رو نشون نمیده
    26-02-2014

Junior Member ShinyBoy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    کسی میدونه سایت سوابق بیمه هر چند وقت یه بار آپدیت میشه؟ سابقه ماه فروردین رو نشون نمیده
    با درود
    دوست من چون شرکتها و موسسات تا انتهای ماه بعد فرصت دارند لیست ماه قبل را به شعبه مربوطه ارسال کنند و الان میانه اردیبهشت ماه هستیم تا انتهای این ماه فرصت ارسال لیست فروردین ماه میباشد و بایستی صبر کنید.
    موفق باشید
    فایل کبک:14Oct 2010/ دعوت مصاحبه:2012 22Aug/تاریخ مصاحبه:11Sep 2012/سی اس کیو:06Mar 2013/فایل فدرال:10July 2013/آپدیت:29Aug 2013/ مدیکال:10Oct2013 /پاس ریکوئست:11Mar2014/
    خداوند بي‌نهايت است اما به قدر نياز تو فرود مي‌ايد، به قدر ارزوي تو گسترده مي‌شود و به قدر ايمان تو به او كارگشاست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)