صفحه 2 از 85 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 892

موضوع: بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member anthelion آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

دوستان هر کس در این زمینه تجربه ای داره لطفا کمک کنه - ممنون -

من جهت گرفتن سابقه بیمه به شعبه بیمه مربوطه مراجعه کردم و بعد از انجام کارهای معمول از جمله بردن نامه از شرکتی که در اون شاغل هستم، بعد از حدود یک هفته، یک برگه کوچیک بهم دادن که روش نوشته
    موضوع سوابق پرداخت حق بیمه
    + تعداد روزهایی که بیمه برام رد شده
    + شماره بیمه

در ضمن این گواهی به صورت دستی نوشته شده اما مهر و امضاهای لازم رو روی این برگه گرفتم
    حالا می خواستم ببینم منظور از سابقه بیمه همین است یا این که من اشتباه کردم
    و آیا اصلا این برگه رو ترجمه می کنند؟
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anthelion نمایش پست ها
    دوستان هر کس در این زمینه تجربه ای داره لطفا کمک کنه - ممنون -

من جهت گرفتن سابقه بیمه به شعبه بیمه مربوطه مراجعه کردم و بعد از انجام کارهای معمول از جمله بردن نامه از شرکتی که در اون شاغل هستم، بعد از حدود یک هفته، یک برگه کوچیک بهم دادن که روش نوشته
    موضوع سوابق پرداخت حق بیمه
    + تعداد روزهایی که بیمه برام رد شده
    + شماره بیمه

در ضمن این گواهی به صورت دستی نوشته شده اما مهر و امضاهای لازم رو روی این برگه گرفتم
    حالا می خواستم ببینم منظور از سابقه بیمه همین است یا این که من اشتباه کردم
    و آیا اصلا این برگه رو ترجمه می کنند؟
    سلام

در صورتی که وقت دارید برید ازشون یک نامه تایپ شده بگیرید. فردی بود که اداره بیمه با دست داخل سوابق بیمه تصحیحی رو انجام داده بود و متاسفانه ردش کردن.
    آفیسر عنوان کرده بود که نامه دولتی دست نویس بی معنی هست.
    ولی جالبه یک هفته طول کشیده. سابقه 10 دقیقه هم طول نمیکشه بهتون بدن.

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.من آرش ۲۷ ساله رشته مهندسی عمران هستم.میخاستم برای کبک اقدام کنم.من فارغ التحصیل سال ۸۶ هستم و حدود ۴ سال سابقه کار دارم ولی ۲۸ ماه سابقه بیمه ای دارم که از ۴ شرکت مختلف عمرانی است.حالا برای تنظیم رزومه و ترجمه سوابق بیمه ای نیاز به نامه های آن شرکتها دارم که هیچ یک از آنها حاضر نیستند نامه بدهند که من در آنجا مشغول بودم.ولی از این ۲۸ ماه سابقه بیمه حدود ۱۲ ماه از شرکت برادرم می باشد که خودم نیز در آن سهام دار می باشم.حالا میخام بدونم که میتونم نامه رزومم هر ۴ سال از شرکت برادرم بگیرم و در ارایه سوابق بیمه بگویم که ما پیمانکار دسته دوم این شرکت ها بودیم و یا اصلا صرفه نظر از ارایه سوابق بیمه ای قراداد برای ۴ سال اخیر با شرکت برادرم تنظیم کنم؟ من تمام كارامو انجام دادم فقط تو سابقه كار شك دارم.خواهشا كسي ميدونه راهنمايي كنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ku83 نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.من آرش ۲۷ ساله رشته مهندسی عمران هستم.میخاستم برای کبک اقدام کنم.من فارغ التحصیل سال ۸۶ هستم و حدود ۴ سال سابقه کار دارم ولی ۲۸ ماه سابقه بیمه ای دارم که از ۴ شرکت مختلف عمرانی است.حالا برای تنظیم رزومه و ترجمه سوابق بیمه ای نیاز به نامه های آن شرکتها دارم که هیچ یک از آنها حاضر نیستند نامه بدهند که من در آنجا مشغول بودم.ولی از این ۲۸ ماه سابقه بیمه حدود ۱۲ ماه از شرکت برادرم می باشد که خودم نیز در آن سهام دار می باشم.حالا میخام بدونم که میتونم نامه رزومم هر ۴ سال از شرکت برادرم بگیرم و در ارایه سوابق بیمه بگویم که ما پیمانکار دسته دوم این شرکت ها بودیم و یا اصلا صرفه نظر از ارایه سوابق بیمه ای قراداد برای ۴ سال اخیر با شرکت برادرم تنظیم کنم؟ من تمام كارامو انجام دادم فقط تو سابقه كار شك دارم.خواهشا كسي ميدونه راهنمايي كنه.
    سلام آرش جان. در خصوص سابقه بیمه باید این نکته رو بهت بگم که بسیار مهم هستش که هیچ گونه مغایرتی در اضهاراتت و واقعیتت نداشته باشی. اگر برای اون 28 ماه سابقه بیمه ای که از 4 شرکت مختلف داری بهت سابقه یا گواهی کار نمیدن هیچ اشکالی نداره. شما در پرینتی که از اداره بیمه بابت سوابق بیمتون میگیرید مشخصاً ذکر شده که در اون مدت برای اونها کار کردی در نتیجه به خودی خود یک نوع گواهی سابقه کار برای شما حساب میشه. ضمن اینکه در رزومه ای که برای خودت تهیه میکنی اشتغال و سوابق کاریت رو در اون شرکت ها اعلاک میکنی. ولی از اون تاریخ به بعدش رو که در شرکت برادرت مشغول بکار شدی رو گواهی سابقه کار و همچنین یک قرارداد همکاری تنظیم کن و ترجمه شده در روز مصاحبه به همراه خودت داشته باش. ولی به این نکته توجه کن که در ارائه سوابق بیمه ابهامی برای آفیسر بوجود نیاری چون متاسفانه به علت مدارک جعلی زیادی که بعضی دوستان ارائه دادن به سوابق کار و بیمه خیلی دقت میکنن.
    همچنین بهتره که اضهار نکنی سهامدار شرکت هم هستی و صرفاً کارمند بودن برا کفایت میکنه چونکه شما دارید از طریق نیروی کار متخصص اقدام میکنید .
    موفق باشید
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    post graduate

سلام دوستان اگه تو فیش حقوقی تون حق بازنشستگی رو به صندوق بازنشستگی میریزید و بیمه تامین اجتماعی نیستید یه نامه از محل کارتون بگیرید که در اون قید شده باشه که بیمه شما صندوق بازنشستگی هست . تا مشکل بیمه پیش نیاد.

دوستان راهنماییم میکنین لطفا؟

من تو یه مجموعه ای کار میکردم و رو سربرگشون اسم اونجارو نرمال نوشتن، اما هر ماه تو فیش پرداختی تامین اجتماعی به جای اسم موسسه، اسم صاحب امتیاز اونجا رو نوشته. میخوام بدونم تو سوابق بیمه که اگه پرینتشو بگیرم کدومو میزنن؟

تو قسمت سابقه کار اونجا که نوشته
    nom de l'entreprise
    کدومشو بنویسم اسم موسسه یا اسم صاحب امتیاز؟ مشخصه که اسم موسسه رومیخوان ولی تناقضش با فیش بیمه رو چیکار کنم؟

این بی انضباطی های جزیی ادارات هم حتی واسه فرار ازین مملکت باز یقه آدمو میگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    دوستان راهنماییم میکنین لطفا؟

من تو یه مجموعه ای کار میکردم و رو سربرگشون اسم اونجارو نرمال نوشتن، اما هر ماه تو فیش پرداختی تامین اجتماعی به جای اسم موسسه، اسم صاحب امتیاز اونجا رو نوشته. میخوام بدونم تو سوابق بیمه که اگه پرینتشو بگیرم کدومو میزنن؟

تو قسمت سابقه کار اونجا که نوشته
    nom de l'entreprise
    کدومشو بنویسم اسم موسسه یا اسم صاحب امتیاز؟ مشخصه که اسم موسسه رومیخوان ولی تناقضش با فیش بیمه رو چیکار کنم؟

این بی انضباطی های جزیی ادارات هم حتی واسه فرار ازین مملکت باز یقه آدمو میگیره

راجع به این مورد نظر میدین لطفا؟

1. در عالم واقعیت! :
    اسم شرکت: <شرکت الف>
    مدیر شرکت: آقای <ب>
    ------------------------
    2. مدارک تامین اجتماعی (لیست بیمه،فیش های پرداختی و ...):
    اسم شرکت: <شرکت ب>
    -----------------------

حالا من اگه بخوام نامه از شرکت بگیرم طبیعتا رو سربرگ <شرکت الف> عنوان شده

تناقضش با مدارک بیمه رو چیکار کنم؟ چطور ثابت کنم نامه ای که عنوان و مهرش یه چیز دیگست مربوط به همون مدرک بیمه هستش؟

پی نوشت: چند بار تاحالا خواستم و خواسته خیلیای دیگه هم هست: اگه میشه دوستان قدیمی تر یه نمونه از نامه سابقه کار شرکت رو بزارن لطفا

Junior Member

پیش فرض تفاوت عنوان شغلی در فرم ها و سابقه بیمه

سلام و وقت بخیر
    من یک سوالی داشتم
    من لیسانس کامپیوتر دارم و جایی که برام بیمه رد شده دفتر فنی بوده و موقع پر کردن فرم ها گفتن کد مهندسی کامپیوتر را بزنم ولی در سابقه بیمه ام اسم شرکت خورده دفتر فنی ، الان چیکار می تونم انجام بدم؟ من 13 ژوئن سابمیت کردم

پیش فرض پاسخ : تفاوت عنوان شغلی در فرم ها و سابقه بیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim0513 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    من یک سوالی داشتم
    من لیسانس کامپیوتر دارم و جایی که برام بیمه رد شده دفتر فنی بوده و موقع پر کردن فرم ها گفتن کد مهندسی کامپیوتر را بزنم ولی در سابقه بیمه ام اسم شرکت خورده دفتر فنی ، الان چیکار می تونم انجام بدم؟ من 13 ژوئن سابمیت کردم

اگه منظورتون اینه که عنوان شرکت با رشته شما فرق داره، اون مهم نیست. مهم اینه که تو لیست بیمه که واستون رد کردن، سمت (عنوان شغلی) شما یه چیز ثبت شده باشه که جز زیرمجموعه های ناک شغلی مهندسی کامپیوتر قرار بگیره. از شرکت اگه میتونین بخواین لیستو بهتون نشون بده. چون بعضی جاها واسه اینکه هزینه کمتری بابت بیمه پرداخت کنن همه رو بیمشونو بعنوان "کارگر ساده" رد میکنن. (البته بعضی جاها)

پیش فرض پاسخ : تفاوت عنوان شغلی در فرم ها و سابقه بیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    اگه منظورتون اینه که عنوان شرکت با رشته شما فرق داره، اون مهم نیست. مهم اینه که تو لیست بیمه که واستون رد کردن، سمت (عنوان شغلی) شما یه چیز ثبت شده باشه که جز زیرمجموعه های ناک شغلی مهندسی کامپیوتر قرار بگیره. از شرکت اگه میتونین بخواین لیستو بهتون نشون بده. چون بعضی جاها واسه اینکه هزینه کمتری بابت بیمه پرداخت کنن همه رو بیمشونو بعنوان "کارگر ساده" رد میکنن. (البته بعضی جاها)
    ببخشید سری جدید کبک دیگه نیازی به یکی بودن رشته تحصیلی و سابقه شغلی نداره. شرمنده.
    توی پیام جدید نوشتم که متوجه باشین اشتباه شده.
    از همه معذرت میخوام، عجله کردم با یه بخش دیگه قاطی کردم شرایطو.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)