صفحه 2 از 90 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 892

موضوع: بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

دوستان كل سوابق بيمه كه شما ارائه ميدهيد بايد در سايت سوابق بيمه تامين اجتماعي ثبت شده باشد چون دارند چك مي كنند و بر طبق آن تصميم ميگيرند كه جعلي است يا مدتش چه مقدار بوده است

Junior Member AAM6283 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام
    اینکه میگید سوابق بیمه را از سایت تامین اجتماعی چک میکنن، از کجا مطمئن هستید؟ سایت که به فارسی هست و در بخش انگلیسی امکان چک کردن سابقه نیست.
    بعلاوه هرکسی میتونه خودش یا کارفرماش یا هرکسی که کپی شناسنامه و کارت ملی شما رو داشته باشه، پسورد ورود را عوش کنه، بطور مثال من الان خودم عوضش کردم و اصلا یادم نمیاد که چی بوده؟؟!!
    اونوقت در این شرایط آفیسر میخواد شما رو رد کنه؟؟ یا سابقه تونو قبول نکنه؟؟!! خوب خیلی بی منطق به نظر نمیاد؟؟
    لطفا اگر لینک مطمئنی دارید به من هم بگید؟
    اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست
    فایل نامبر: ژانویه ۲۰۱۱ مصاحبه:

سلام دوستان این مسئله بیمه هم معظلی شده واسه خودش حالا تازه بنده هم به شک افتادم چون من از سال 72 شاغل در یک ارگان دولتی بودم و هستم و بیمه مرتب رد میشه (تنها حسن ارگانهای دولتی) فقط سال 87 یعنی 3 سال پیش من بنا به دلایلی مجبور به گرفتن مرخصی بدون حقوق به مدت یکسال شدم و از سال 88 که مجددا رفتم سر کار تازه متوجه شدم که بیمه من در این یکسال رد نشده یعنی واقعا نمیدونستم که وقتی مرخصی بدون حقوق میگیری بیمه لغو میشه و فکر میکردم بیمه در حال رد شدن بعد به هر دری زدم به بیمه مراجعه کردم که بابا خودم این یکسال وقفه رابه طور کامل از جیب میدم تو کتشون نرفت که نرفت و گفتن باید همون موقع میومدی هر ماه بیمه ات را میدادی. البته من فقط به خاطر بازنشستگی ناراحت بودم که یکسال الکی سابقه کارم کم شد و باید یکسال بیشتر برای دولت کار کنم. حالا به نظر شما این ممکنه در مصاحبه من تاثیر داشته باشه و بگه چرا این وسط یکسال خالیه؟ من که حسابی ترسیدم به خاطر بیمه ردم نکنند!!!!
    تاریخ ارسال مدارک: 20 مارس 2011 -- صدور فایل نامبر: 14 جولای 2011 -- دریافت فایل نامبر: 23 جولای 2011 -- رشته: خودم (مین) صفر امتیازی و همسرم(شیش امتیازی) -- دریافت نامه آپدیت:20 مارس 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط manmani نمایش پست ها
    سلام دوستان این مسئله بیمه هم معظلی شده واسه خودش حالا تازه بنده هم به شک افتادم چون من از سال 72 شاغل در یک ارگان دولتی بودم و هستم و بیمه مرتب رد میشه (تنها حسن ارگانهای دولتی) فقط سال 87 یعنی 3 سال پیش من بنا به دلایلی مجبور به گرفتن مرخصی بدون حقوق به مدت یکسال شدم و از سال 88 که مجددا رفتم سر کار تازه متوجه شدم که بیمه من در این یکسال رد نشده یعنی واقعا نمیدونستم که وقتی مرخصی بدون حقوق میگیری بیمه لغو میشه و فکر میکردم بیمه در حال رد شدن بعد به هر دری زدم به بیمه مراجعه کردم که بابا خودم این یکسال وقفه رابه طور کامل از جیب میدم تو کتشون نرفت که نرفت و گفتن باید همون موقع میومدی هر ماه بیمه ات را میدادی. البته من فقط به خاطر بازنشستگی ناراحت بودم که یکسال الکی سابقه کارم کم شد و باید یکسال بیشتر برای دولت کار کنم. حالا به نظر شما این ممکنه در مصاحبه من تاثیر داشته باشه و بگه چرا این وسط یکسال خالیه؟ من که حسابی ترسیدم به خاطر بیمه ردم نکنند!!!!
    سلام. به نظر من اصلاً نگران نباشید. به علت اینکه اگر سابقه کار شما مرتبط با تخصص شما هستش مطمئناً امتیاز کامل رو از بابت سابقه کار خواهید آورد چونکه میفرمائید از سال 72 بیمه هستید و میتونید گواهی سابقه بیمه خودتون رو در روز مصاحبه به همراه داشته باشید. ضمن اینکه توی اون یک سالی که مرخصی گرفته بودید به راحتی میتونید در روز مصاحبه به آفیسر توضیح بدید که علت رد نشدن بیمه برای شما این بوده که مرخصی گرفته بودید و دلیل مرخصی گرفتنتون رو هم بهشون بگید بد نیست .
    آفیسر ها افراد بسیار منطقی هستن و بی دلیل هیچکسی رو رد نمیکنن. مخصوصاٌ که سابقه بیمه شما بیش از 17 سال هستش. انشالله حتماً موفق خواهید بود.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط AAM6283 نمایش پست ها
    سلام
    اینکه میگید سوابق بیمه را از سایت تامین اجتماعی چک میکنن، از کجا مطمئن هستید؟ سایت که به فارسی هست و در بخش انگلیسی امکان چک کردن سابقه نیست.
    بعلاوه هرکسی میتونه خودش یا کارفرماش یا هرکسی که کپی شناسنامه و کارت ملی شما رو داشته باشه، پسورد ورود را عوش کنه، بطور مثال من الان خودم عوضش کردم و اصلا یادم نمیاد که چی بوده؟؟!!
    اونوقت در این شرایط آفیسر میخواد شما رو رد کنه؟؟ یا سابقه تونو قبول نکنه؟؟!! خوب خیلی بی منطق به نظر نمیاد؟؟
    لطفا اگر لینک مطمئنی دارید به من هم بگید؟
    سلام دوست عزیز . در خصوص اینکه میفرمائید از کجا بیمه افراد رو بررسی میکنن ! به راحتی این کار امکانپذیر هستش. و همونطور که میدونید با مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی http://savabegh.sso.ir/ این کارو انجام میدن.
    ضمن اینکه همون طوریکه میدونید حتی یکی از آفیسر های مصاحبه کننده شخص ایرانی هستن که کاملاً اوضاع و شرایط پرونده های ما ایرانی ها رو میدونن. ( آقای بابک ذوالفقاری ) و به راحتی بیمه افراد رو مورد بررسی قرار میدن.
    همجنین در این سایت نیازی به پسورد یا نام کاربری نیست. فقط با داشتن سریال شناسنامه و کد ملی متقاضی بیمه افراد مشخص میشه. اگر صفحه مربوط به اصول مصاحبه رو ملاحظه کنید میبینید که بابک بیمه بعضی افراد رو چک کرده.
    موفق باشید
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ku83 نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.من آرش ۲۷ ساله رشته مهندسی عمران هستم.میخاستم برای کبک اقدام کنم.من فارغ التحصیل سال ۸۶ هستم و حدود ۴ سال سابقه کار دارم ولی ۲۸ ماه سابقه بیمه ای دارم که از ۴ شرکت مختلف عمرانی است.حالا برای تنظیم رزومه و ترجمه سوابق بیمه ای نیاز به نامه های آن شرکتها دارم که هیچ یک از آنها حاضر نیستند نامه بدهند که من در آنجا مشغول بودم.ولی از این ۲۸ ماه سابقه بیمه حدود ۱۲ ماه از شرکت برادرم می باشد که خودم نیز در آن سهام دار می باشم.حالا میخام بدونم که میتونم نامه رزومم هر ۴ سال از شرکت برادرم بگیرم و در ارایه سوابق بیمه بگویم که ما پیمانکار دسته دوم این شرکت ها بودیم و یا اصلا صرفه نظر از ارایه سوابق بیمه ای قراداد برای ۴ سال اخیر با شرکت برادرم تنظیم کنم؟ من تمام كارامو انجام دادم فقط تو سابقه كار شك دارم.خواهشا كسي ميدونه راهنمايي كنه.
    سلام آرش جان. در خصوص سابقه بیمه باید این نکته رو بهت بگم که بسیار مهم هستش که هیچ گونه مغایرتی در اضهاراتت و واقعیتت نداشته باشی. اگر برای اون 28 ماه سابقه بیمه ای که از 4 شرکت مختلف داری بهت سابقه یا گواهی کار نمیدن هیچ اشکالی نداره. شما در پرینتی که از اداره بیمه بابت سوابق بیمتون میگیرید مشخصاً ذکر شده که در اون مدت برای اونها کار کردی در نتیجه به خودی خود یک نوع گواهی سابقه کار برای شما حساب میشه. ضمن اینکه در رزومه ای که برای خودت تهیه میکنی اشتغال و سوابق کاریت رو در اون شرکت ها اعلاک میکنی. ولی از اون تاریخ به بعدش رو که در شرکت برادرت مشغول بکار شدی رو گواهی سابقه کار و همچنین یک قرارداد همکاری تنظیم کن و ترجمه شده در روز مصاحبه به همراه خودت داشته باش. ولی به این نکته توجه کن که در ارائه سوابق بیمه ابهامی برای آفیسر بوجود نیاری چون متاسفانه به علت مدارک جعلی زیادی که بعضی دوستان ارائه دادن به سوابق کار و بیمه خیلی دقت میکنن.
    همچنین بهتره که اضهار نکنی سهامدار شرکت هم هستی و صرفاً کارمند بودن برا کفایت میکنه چونکه شما دارید از طریق نیروی کار متخصص اقدام میکنید .
    موفق باشید

رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . در خصوص اینکه میفرمائید از کجا بیمه افراد رو بررسی میکنن ! به راحتی این کار امکانپذیر هستش. و همونطور که میدونید با مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی http://savabegh.sso.ir/ این کارو انجام میدن.
    ضمن اینکه همون طوریکه میدونید حتی یکی از آفیسر های مصاحبه کننده شخص ایرانی هستن که کاملاً اوضاع و شرایط پرونده های ما ایرانی ها رو میدونن. ( آقای بابک ذوالفقاری ) و به راحتی بیمه افراد رو مورد بررسی قرار میدن.
    همجنین در این سایت نیازی به پسورد یا نام کاربری نیست. فقط با داشتن سریال شناسنامه و کد ملی متقاضی بیمه افراد مشخص میشه. اگر صفحه مربوط به اصول مصاحبه رو ملاحظه کنید میبینید که بابک بیمه بعضی افراد رو چک کرده.
    موفق باشید
    ولی شما یک پسورد دارید که همون شماره سریال شناسنامه هستش و بعد ورود میتونید عوضش کنید که مال من عوض شده و نمیدونم چیه!!! و محل مصاحبه ما هنگ کنگ هستش.
    بعلاوه در مورد خانومم هم اصلا هیچ رقمه لاگین نمیکنه که میگن باید به اداره بیمه مراجعه کنین که ما ایران نیستیم که این کار رو بکنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط AAM6283 نمایش پست ها
    ولی شما یک پسورد دارید که همون شماره سریال شناسنامه هستش و بعد ورود میتونید عوضش کنید که مال من عوض شده و نمیدونم چیه!!! و محل مصاحبه ما هنگ کنگ هستش.
    بعلاوه در مورد خانومم هم اصلا هیچ رقمه لاگین نمیکنه که میگن باید به اداره بیمه مراجعه کنین که ما ایران نیستیم که این کار رو بکنیم.
    درسته ، پسورد شما همون سریال شناسنامه شماست ولی میتونید یک وکالتنامه به شخص و یا یکی از بستگانتون بدید تا بره اداره تامین اجتماعی و مشکلتون رو رفع کته.
    ولی در حالت کلی اصولاً افراد پسوردشون رو عوض نمیکنند. چون با این کار ممکن هستش که آفیسر مشکوک بشه که چرا رمز ورودیتون رو تغییر دادید . البته این نظر شخصی منه .

رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    درسته ، پسورد شما همون سریال شناسنامه شماست ولی میتونید یک وکالتنامه به شخص و یا یکی از بستگانتون بدید تا بره اداره تامین اجتماعی و مشکلتون رو رفع کته.
    ولی در حالت کلی اصولاً افراد پسوردشون رو عوض نمیکنند. چون با این کار ممکن هستش که آفیسر مشکوک بشه که چرا رمز ورودیتون رو تغییر دادید . البته این نظر شخصی منه .
    موضوع دقیقا همینه که من عوضش نکردم!!!!! و در خصوص خانمم هم اصلا کار نمیکنه که این موضوع رو برای دیگران هم خوندم که اتفاق افتاده و در نهایت هم امیدوارم که مشکلی پیش نیاد که روش وکالتنتمه واقعا مشکل هستش.
    موضوع اصلی اینه که همه چیز رو خود ماها به آفیسرها یاد میدیم یا براشون بزرگش میکنیم، فقط برای بالا بردن احتمال موفقیت خودمون متاسفانه
    اگر هیچکس اینکارا رو نکرده بود و میگذاشتن مسیر مصاحبه روال عادیشو داشته باشه، شاید الان خیلی ها مشکلی نداشتن

Member gole maryam198 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Krankenhausapotheke in der Universität Greifswald

سلام به همه ی دوستان خوب AA
    ببخشید من چند سال کار کردم و اصلاً بیمه مو رد نکردن. اما توی فیش حقوقی م، مالیاتم کسر شده. آیا این واسه آفیسرای کبک قابل قبوله به نظرتون؟؟؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)