صفحه 4 از 90 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 892

موضوع: بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

دوستان من گفتم حالا که بیمه نیستم مدرک فنی حرفه ای که خانمم تا 3 ماه دیگه (به امید خدا)میگیره را ببرم گفتم و اونجا مین و عوض کنم ولی خانمم سابقه کار مرتبط نداره توی ارایشگاه زنانه یکسال با بیمه کار می کرده ولی رشته ای که علاقه داره و داره میخونه شیرینی پزیه... حالا به نظرتون امتیاز رشته و سابقه کارو رم میگیه یا اصلا مین و میشه عوض کرد؟
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

نقل قول نوشته اصلی توسط persiart نمایش پست ها
    دوستان من گفتم حالا که بیمه نیستم مدرک فنی حرفه ای که خانمم تا 3 ماه دیگه (به امید خدا)میگیره را ببرم گفتم و اونجا مین و عوض کنم ولی خانمم سابقه کار مرتبط نداره توی ارایشگاه زنانه یکسال با بیمه کار می کرده ولی رشته ای که علاقه داره و داره میخونه شیرینی پزیه... حالا به نظرتون امتیاز رشته و سابقه کارو رم میگیه یا اصلا مین و میشه عوض کرد؟
    دوست عزیز شما زمانی که مدارکتون رو ارسال کردید با چه رشته ای اقدام کردید و چقدر سابقه کار ادعا کردین ؟
    آیا رشته شیرینی پزی که خانوم شما میخونه امتیاز داره ؟ ضمن اینکه خانوم شما سابقه کارش ارتباطی به رشته تحصیلیش نداره !!!

به هر حال به این نکته توجه داشته باشید که با این کار خطر رفیوز شدن پروندتون بالا میره و امکان رد شدن شما توسط آفیسر زیاد هستش . مخصوصاً اگر بخواید مین رو عوض کنید.
    تغییر مین در شرایطی خاص امکان پذیر هستش ولی خیلی باید مدارک مستند و محکمی داشته باشید و متاسفانه ریسک این کار خیلی زیاده. البته من نمیخوام نگرانتون کنم ولی حتماً برای عواقب این کاری که در نظر دارید خوب تحقیق کنید.
    اگر هم بیمه ندارید باید مدارکی جهت ثابت کرذن قانونی بودن کارتون ارائه بدین مثل قرارداد کار یا گواهی سابقه کار یا فیش حقوقی. بدون هیچ کدوم از این موارد احتمال رد شدن خیلی زیاده.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    دوست عزیز شما زمانی که مدارکتون رو ارسال کردید با چه رشته ای اقدام کردید و چقدر سابقه کار ادعا کردین ؟
    آیا رشته شیرینی پزی که خانوم شما میخونه امتیاز داره ؟ ضمن اینکه خانوم شما سابقه کارش ارتباطی به رشته تحصیلیش نداره !!!

به هر حال به این نکته توجه داشته باشید که با این کار خطر رفیوز شدن پروندتون بالا میره و امکان رد شدن شما توسط آفیسر زیاد هستش . مخصوصاً اگر بخواید مین رو عوض کنید.
    تغییر مین در شرایطی خاص امکان پذیر هستش ولی خیلی باید مدارک مستند و محکمی داشته باشید و متاسفانه ریسک این کار خیلی زیاده. البته من نمیخوام نگرانتون کنم ولی حتماً برای عواقب این کاری که در نظر دارید خوب تحقیق کنید.
    اگر هم بیمه ندارید باید مدارکی جهت ثابت کرذن قانونی بودن کارتون ارائه بدین مثل قرارداد کار یا گواهی سابقه کار یا فیش حقوقی. بدون هیچ کدوم از این موارد احتمال رد شدن خیلی زیاده.
    من با رشته کامپیوتر اقدام کردم دیپلم کارو دانش وبا 2 سال سابقه کار در یکشرکت (مغازه)برنامه نویسی سابقه کار با شرح کامل و گواهی استخدام براشون ارسال کردم.
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

نقل قول نوشته اصلی توسط persiart نمایش پست ها
    من با رشته کامپیوتر اقدام کردم دیپلم کارو دانش وبا 2 سال سابقه کار در یکشرکت (مغازه)برنامه نویسی سابقه کار با شرح کامل و گواهی استخدام براشون ارسال کردم.
    بنظر من حتماً خودت مین باش و تغییری در پروندت نده چون خدای نکرده برات مشکل پیش میاد
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    english translation

سلام
    من رشته 6 امتیازی دارم. سابقه کارم 5 سال از یک شرکت خصوصی بدون بیمه است. در اوان مدت یک دوره کوتاه 3 ماهه بیمه از یک شرکت دیگه برام رد شده. بعد ازاون 5 سال که بیمه نداشتم بالاخره یک سال قبل در یک شرکت استخدام شدم که برام بیمه رد کرد. الان که میخوام سوابق بیمه ام را از تامین اجتماعی بگیرم واسه مصاحبه اون دوره 2 ماهه که برام از یک جا دیگه بیمه رد شده بود ایجاد اشکال میکنه؟ اگه به افیسرها بگم اصلا تا حالا بیمه نداشتم ممکن است فکر کنن گواهی شغلی ام جعلی است. اگر بگم بیمه دارم بعد که سابقه رو چک میکنه این سوال براش ایجاد شک میکنه که من چطور کارمند یک شرکت بودم اما بیمه ام از جای دیگه رد شده؟ چه کنم؟ بعد از این همه تلاش یه اشتباه کوچک ممکن است همه چیز رو از بین ببره؟
    ویرایش توسط elnazzz : December 29th, 2011 در ساعت 11:54 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazzz نمایش پست ها
    سلام
    من رشته 6 امتیازی دارم. سابقه کارم 5 سال از یک شرکت خصوصی بدون بیمه است. در اوان مدت یک دوره کوتاه 3 ماهه بیمه از یک شرکت دیگه برام رد شده. بعد ازاون 5 سال که بیمه نداشتم بالاخره یک سال قبل در یک شرکت استخدام شدم که برام بیمه رد کرد. الان که میخوام سوابق بیمه ام را از تامین اجتماعی بگیرم واسه مصاحبه اون دوره 2 ماهه که برام از یک جا دیگه بیمه رد شده بود ایجاد اشکال میکنه؟ اگه به افیسرها بگم اصلا تا حالا بیمه نداشتم ممکن است فکر کنن گواهی شغلی ام جعلی است. اگر بگم بیمه دارم بعد که سابقه رو چک میکنه این سوال براش ایجاد شک میکنه که من چطور کارمند یک شرکت بودم اما بیمه ام از جای دیگه رد شده؟ چه کنم؟ بعد از این همه تلاش یه اشتباه کوچک ممکن است همه چیز رو از بین ببره؟
    سلام. به نظر من مبتونی بگی که در یک مقطع زمانی کوتاه بطور همزمان در 2 شرکت کار میکردی که بعد از دوره کارآموزیه 2 ماهه از شرکت استعفا دادی و درشرکت دوم مشغول بکار شدی . گواهی سابقه کتر رو از هر دوتا شرکت بگبر. اگر قرارداد داشتی یا رسیدی بابت فیش های حقوقی هم داشتی که خیلی خوبه و همراه خودت داشته باش.
    آفیسرها میدونن که خیلی از شرکت های ایرانی کارمندهاشون رو بیمه نمیکنن و از اوضاع ایران بخوبی آگاه هستن. پس نگران این موضوع نباش ولی حتماً یکسری مدارکی که نشون دهنده سوابق کارت باشه همراه داشته باش تا بتونی سوابقتو ثابت کنی.

Member
    رشته و دانشگاه
    english translation

مرسی دوست عزیز از راهنمایی تون
    خوب نمی گن تو چرا از اونی که واست بیمه رد می کرده اومدی بیرون رفتی تو اون یکی شرکت؟ منظورم اینه که همه دوست دارن واسشون بیمه رد بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazzz نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز از راهنمایی تون
    خوب نمی گن تو چرا از اونی که واست بیمه رد می کرده اومدی بیرون رفتی تو اون یکی شرکت؟ منظورم اینه که همه دوست دارن واسشون بیمه رد بشه.
    میتونید توضیح بدین که فعالیتهای اون شرکت زیاد با تخصص من همخوانی نداشت ضمن اینکه شرایط حقوقی خوبی هم نداشت و در نتیجه تصمیم گرفتم بهشرکت دوم برم

با توجه به اینکه جدیداً به بیمه و سوابق کار بسیار دقت میشه حتماً پیشنهاد میکنم در موقعی که دوستان میخوان مدارکشون رو ارسال کنن، حتماً سوابق بیمه و یا قراردادکارشون رو هم ارسال کنن که در روز مصاحبه شرایط راحتی در انتظارشون باشه و آفیسر با توجه به سوابق کاری و بیمه ای که دوستان ارسال کردن ، نظر مثبت تری روز پروندشون داشته باشه البته این نظر شخصی من هستش و خودم این کار رو انجام داده بودم.

رشته و دانشگاه

ما که پرونده کبک داریم و بیمه نداریم ول معطلیم
    بیمه با 2 میلیون میتونستم درست کنم ولی نکردم ولی سه سال سابقه کار دارم ... در رشته پشتیبانی کامپیوتر و فرارداد کار و برشور شرکت و سابقه کار هم فرستادم براشون ..
    در حیطه کاریم هر سوالی داشته باشن در خدمتشونم... سرچ کاری عالی زدم ... زبان هم خوبه فقط فرانسوی بلدم بخاطر همین میخوان برم کبک سیتی...آیا دوستان امیدی هست به قبولی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)