صفحه 5 از 90 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 892

موضوع: بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

پیش فرض پاسخ : بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

[QUOTE=persiart;609611]
    ما که پرونده کبک داریم و بیمه نداریم ول معطلیم
    بیمه با 2 میلیون میتونستم درست کنم ولی نکردم ولی سه سال سابقه کار دارم ... در رشته پشتیبانی کامپیوتر و فرارداد کار و برشور شرکت و سابقه کار هم فرستادم براشون ..
    در حیطه کاریم هر سوالی داشته باشن در خدمتشونم... سرچ کاری عالی زدم ... زبان هم خوبه فقط فرانسوی بلدم بخاطر همین میخوان برم کبک سیتی...آیا دوستان امیدی هست به قبولی؟

سلام دوست عزیز! اول از همه توکلت به خدا باشه. دوم اینکه خداروشکر هنوز قضیه بیمه از طرف سفارت و دولت کانادا برای متقاضیان مهاجرت به کبک اجباری نشده در نتیجه نداشتن بیمه برای شما امتیاز منفی محسوب نمیشه و آفیسر نمیتونه بخاطر نداشتن بیمه پرونده شما رو رد کنه ، ولی همون طور که خودتون هم اشاره کردین باید حتماً قرارداد کار و یکسری مدارک محکم جهت اثبات سوابق کاریتون در روز مصاحبه به همراه داشته باشید. به هرحال آفیسر انتظار داره با ارائه کردن یک سری مدارک اون رو متقاعد کنید که سوابق شما قانونی بوده و براش مالیات ارائه دادین.

این مدارک میتونه قرارداد کار ، فیش حقوقی، گواهی سابقه کار، هر مدرکی که بتونه کمی نظر مثبت آفیسر رو نسبت به پروندتون جلب کنه . به هرحال آفیسر در روز مصاحبه با نیت قبول کردن شما اونجا نشسته و افرادی رو رد میکنن که در مرحله اول سوابقشون دروغ هست ضمن اینکه سطح زبان فرانسه پائینی دارن و یا مغایر با ادعای اونها در فرم های مهاجرتی هستش.
    من پیشنهاد میکنم حتماً سوابق 3 سال کاریتون رو طی یک گواهی سابقه کار همراه داشته باشید. ضمناً اگر فیش حقوقی هم دارین میتونه کمک کننده باشه.به هرحال موفقیت با شماست ! نگران نباشید.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Junior Member

مگه این امکان وجود داره که روز مصاحبه خودمون درخواست تغییر مین بدیم؟؟؟

فايل نامبر فدرال:14 دسامبر 2012
    مديكال : 30 ژانويه 2014
    ارسال مديكال : 28 فوريه 2014
    پاس ركوست :14 مارچ 2014

Junior Member aida_h آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دامپزشكي تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط shi_va نمایش پست ها
    مگه این امکان وجود داره که روز مصاحبه خودمون درخواست تغییر مین بدیم؟؟؟
    در صورتی که آفیسر تشخیص بده که با جابجایی مین ها، امتیازتون بالاتر میره ، قطعاً خودشون این جابجایی رو انجام میدن. اصلاً نگران نباشین.
    من مطمئنم که اونا هدفشون قبولی راحتتر و آسونتره هرچه بیشتره متقاضیان هستش و بنابراین هر کاری که از دستشون بر میاد انجام میدن
    فقط به فرانسه خوندن فکر کنین

من بعید میدونم که اگر شرایط زبان مین خوب نباشه آفیسر خودبخود مین رو تغییر بده ، مگه اینکه اون روز آفیسره خیلی سرحال باشه و بخواد یه حال اساسی به متقاضی بده وگرنه اصولاًاین قضیه فقط با خواهش التماس متقاضی و داشتن سطح زبان نسبی بهتر همسر امکان پذیر هستش که البته باید تمام فرم های مهاجرتی رو دوباره پر کرد.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Junior Member

سلام دوستان عزیز و موفقم.یه سوال داشتم من 6ماه سابقه بیمه برقکار ساختمان دارم که هنوزم ادامه داره /هنوزم مدارکم رو نفرستادم دارم دوره فنی حرفه ای قصابیو میگذ رونم و که بیمم احتما لا تا مصاحبه یک سالی شده میخوام بدونم این بیمه رو قبول میکنند یا باید یه قصابی گیر بیارم که بیمم کنه؟ ممنون میشم کمکم کنید چون 5 تا از دوستانمم همی مشکلو دارندرشته ای که میخوام روش اقدام کنم هم قصابی هست

سلام دوست عزیز. خیلی از دوستانی که بیمه نداشتن و اقدام کردن در روز مصاحبه به آفیسر توضیح دادن که خیلی از شرکت ها کارمندانشون رو بیمه نمیکنن و اصلاً هم این مسئله مطلب جدیدی نیستش که برای آفیسرها ناشناخته باشه. به همین ترتیب شما هم اگر میخواید از رشته قصابی اقدام کنید ، میتونید سابقه بیمه برقکار ساختمان رو ارائه بدین و توضیح بدید که خیلی بندرت پیش میاد که مغازه داران و مخصوصاً قصابها کارمندشونو بیمه کنن و شما هم بالاجبار با توجه به اینکه از قدیم سابقه برق ساختمان داشتید و در جایی بیمه بودین همچنان بیمه از محل کار قبلی ارائه میشه. ضمناً میتونید توضیح بدین که همزمان در هر دو زمینه مشغول بکار هستید که در اینصورت اصلاً بحثی باقی نمی مونه که مغایرتی پیش بیاد. به هرحال مشکلی وجود نداره . موفق باشید

دوستان عزیز آیا میشه بیمه خاص (طرف قرارداد یک بیمارستان خاص) رو ارائه داد؟
    من تامین اجتماعی ندارم. البته بیمه جایی که کار کنم خودش بهمون دفترچه داده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karim1335 نمایش پست ها
    به نظر من كه اصلا چنين اتفاقي نميتونه بيفته و اين نشان ميدهد كه شما جاي ديگه اي كار مي كرديد و بيمه نداريد و همزمان در جاي ديگه اي كه اصلا حضور به كار نداشته ايد بيمه به طور تقلبي يا از طريق آشنايي براي شما رد شده است.اصولا تعداد روز بيمه در يك كارگاه برابر با تعداد روز حضور در سر كار در همان كارگاه مي باشد كه شما با اين مورد گزارش يك خلاف مرتكب شده ايد و به نظر من توجيه و راهي براي پوشاندن آن ندارد

سلام

من چنین شرایطی دارم و تقلبی هم نیست و واقعی است. من برای جای دولتی کار می کنم ولی قراردادم با یک شرکت رابط هست ولی گواهی کار را همون جای دولتی بهم داده ولی بیمه را شرکت واسط رد میکند. این جا ایران است و همه چیز امکان دارد!!!!!

Senior Member anthelion آواتار ها

دوستان هر کس در این زمینه تجربه ای داره لطفا کمک کنه - ممنون -

من جهت گرفتن سابقه بیمه به شعبه بیمه مربوطه مراجعه کردم و بعد از انجام کارهای معمول از جمله بردن نامه از شرکتی که در اون شاغل هستم، بعد از حدود یک هفته، یک برگه کوچیک بهم دادن که روش نوشته
    موضوع سوابق پرداخت حق بیمه
    + تعداد روزهایی که بیمه برام رد شده
    + شماره بیمه

در ضمن این گواهی به صورت دستی نوشته شده اما مهر و امضاهای لازم رو روی این برگه گرفتم
    حالا می خواستم ببینم منظور از سابقه بیمه همین است یا این که من اشتباه کردم
    و آیا اصلا این برگه رو ترجمه می کنند؟
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anthelion نمایش پست ها
    دوستان هر کس در این زمینه تجربه ای داره لطفا کمک کنه - ممنون -

من جهت گرفتن سابقه بیمه به شعبه بیمه مربوطه مراجعه کردم و بعد از انجام کارهای معمول از جمله بردن نامه از شرکتی که در اون شاغل هستم، بعد از حدود یک هفته، یک برگه کوچیک بهم دادن که روش نوشته
    موضوع سوابق پرداخت حق بیمه
    + تعداد روزهایی که بیمه برام رد شده
    + شماره بیمه

در ضمن این گواهی به صورت دستی نوشته شده اما مهر و امضاهای لازم رو روی این برگه گرفتم
    حالا می خواستم ببینم منظور از سابقه بیمه همین است یا این که من اشتباه کردم
    و آیا اصلا این برگه رو ترجمه می کنند؟
    سلام

در صورتی که وقت دارید برید ازشون یک نامه تایپ شده بگیرید. فردی بود که اداره بیمه با دست داخل سوابق بیمه تصحیحی رو انجام داده بود و متاسفانه ردش کردن.
    آفیسر عنوان کرده بود که نامه دولتی دست نویس بی معنی هست.
    ولی جالبه یک هفته طول کشیده. سابقه 10 دقیقه هم طول نمیکشه بهتون بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)