صفحه 7 از 90 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 892

موضوع: بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

Junior Member ShinyBoy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    سلام
    1. متاسفانه وقتی این سایت رویت سوابق راه افتاده این کارکنان زحمت کش بیمه همچین به آدم میپرند که انگار ارث بابشون رو ازشون خواستی و جوابشون در قبال دریافت سابقه اینه که از وقتی سایت راه اندازی شده حتی با نامه هم دیگه ما سابقه نمیدیم برید و از سایت پرینت کنید.! متاسفانه در تهران گرفتن این سابقه داستان شده (شهرستان ملایم تر برخورد میکنند).
    دوست عزیز کارمند بیمه وقتی سابقه شما رو رویت میکنه تنها سابقه مربوط به همون شعبه رو میبینه و باید شما رو راهنمایی میکرد به بایگانی تا از اونجا سابقه بیمه گذشته شما رو هم میدادند. بدین صورت که اصل نامه دریافتی سابقه توسط این شعبه در بایگانی پرونده شما وجود داره اون رو به شما می دهند و شما یک کپی از اون میگیرید و دوباره به بایگانی تحویل میدهید و اون نامه رو همون جا کپی برابر اصل میکنند. اگر گفتند برو از شعبه قبلی بگیر میتوانید بگویید رفته اید اما گفته اند سابقه بیمه من منتقل شده به شعبه جدید و ما دیگر سابقه نمی دهیم.
    2. اگر در حال حاضر در حال تشکیل پرونده هستی و برای مصاحبه این سابقه رو نمیخوای بیخیال اون قسمت سابقه بشو و موقع مصاحبه سابقه کامل رو ببر.

موفق باشی
    با درود
    دوستان همراه وقتی پستهای شما را دیدم گفتم تجربه خودم را بیان کنم شاید مفید واقع گردد.
    ضمن تایید فرمایشات Bernadotعزیز، امروز جهت اخذ نامه سوابق بیمه تامین اجتماعی که قبلا با تکمیل فرم تجمیع سوابق ،تمامی آن را در یک شعبه متمرکز کرده بودم به شعبه مربوطه (یکی از کلان شهرهای کشور)مراجعه و با نوشتن یک درخواست ساده شخصی (بدون معرفی نامه از شرکت) خطاب به مدیر شعبه با عنوان: اینجانب ...... به دلیل ارایه به سفارت ... نیازمند کلیه سوابق موجود در این شعبه.... و ایشان هم سریعا امضا و با دستور به مدیر بخش حسابهای انفرادی و ایشان هم با پاراف به مسئول بخش کامپیوتر و...و با اخذ پرونده از بایگانی(مطابق راهنمایی Bernadotعزیز) کلا طی 30 دقیقه نامه اخذ گردید.
    ضمنا مانند zhobeys عزیز ، سابقه بیمه 6 ماهه اخیر من از تهران رد میشود و من با اخذ یک پرینت از سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی و پیوست آن به نامه قبلی ،به مسئول دفتر ترجمه توضیح دادم که تا این بخش از سوابق موجود در پرینت سازمان با نامه اخذ شده از شعبه مورد تایید قرار گرفته (یکسان است)و 6 ماهه اخیر نیز در این پرینت ثبت است و ایشان هم مدارک را جهت ترجمه پذیرفتند.
    موفق باشید
    فایل کبک:14Oct 2010/ دعوت مصاحبه:2012 22Aug/تاریخ مصاحبه:11Sep 2012/سی اس کیو:06Mar 2013/فایل فدرال:10July 2013/آپدیت:29Aug 2013/ مدیکال:10Oct2013 /پاس ریکوئست:11Mar2014/
    خداوند بي‌نهايت است اما به قدر نياز تو فرود مي‌ايد، به قدر ارزوي تو گسترده مي‌شود و به قدر ايمان تو به او كارگشاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_h نمایش پست ها
    Bernadot جان : منظورت چه نوع مدرکی هست؟؟؟؟ قرارداد کاری و فیش حقوقی و ... رو دارم ، اما متأسفانه بیمه نیستم اصلاً (حتی یک روز)

ببخشید منظورتون از بیمه ی خاص هستین چیه؟؟( چه نوع بیمه ایی و با چه عنوانی شما رو بیمه کردن که می تونه سابقه ی کار شما رو اثبات کنه؟؟؟)

ببین من بذار کامل برات توضیح بدم.
    بیمه خاص یعنی بیمه مثلا شرکت نفت! یعنی فقط ثابت کنه که سابقه کار شما درست و واقعی هستش....
    اخیرا برای آفیسر این موضوع بیمه مهم شده.
    البته اینم بگم که بیمه خاص با بیمه تکمیلی فرق داره و آفیسر ها بیمه تکمیلی رو قبول نمیکنن!!! چون بیمه تکمیلی هرکس میتونه خودش بره خودش رو بیمه تکمیلی کنه !

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    ببین من بذار کامل برات توضیح بدم.
    بیمه خاص یعنی بیمه مثلا شرکت نفت! یعنی فقط ثابت کنه که سابقه کار شما درست و واقعی هستش....
    اخیرا برای آفیسر این موضوع بیمه مهم شده.
    البته اینم بگم که بیمه خاص با بیمه تکمیلی فرق داره و آفیسر ها بیمه تکمیلی رو قبول نمیکنن!!! چون بیمه تکمیلی هرکس میتونه خودش بره خودش رو بیمه تکمیلی کنه !
    در مورد بیمه تکمیلی تا وقتی که شما بیمه پایه رو (تامین اجتماعی یا کارکنان دولت کشوری یا لشگری) نداشته باشین نمیتونین بیمه تکمیلی داشته باشین از اسمش هم مشخصه (تکمیلی) یعنی بیمه اولیه رو تکمیل می کنه
    شما احتمالا منظورتون بیمه خویش فرما یا بیمه اختیاری هستش که هرکسی اینکار رو هم بکنه(هر دو روش که قوانین خاص خودش رو دارن) در واقع قانونا بیمه به حساب میاد و در استعلام تامین اجتماعی ذکر می شه و مشکلی جهت ارائه به سفارت نداره
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    در مورد بیمه تکمیلی تا وقتی که شما بیمه پایه رو (تامین اجتماعی یا کارکنان دولت کشوری یا لشگری) نداشته باشین نمیتونین بیمه تکمیلی داشته باشین از اسمش هم مشخصه (تکمیلی) یعنی بیمه اولیه رو تکمیل می کنه
    شما احتمالا منظورتون بیمه خویش فرما یا بیمه اختیاری هستش که هرکسی اینکار رو هم بکنه(هر دو روش که قوانین خاص خودش رو دارن) در واقع قانونا بیمه به حساب میاد و در استعلام تامین اجتماعی ذکر می شه و مشکلی جهت ارائه به سفارت نداره
    نه!
    مشکل اونجاست که بیمه تکمیلی رو میشه هرکسی بدون "سابقه کاری" بگیره ! متوجه شدین منظورم چیه؟ آفیسر هم اینو متاسفانه خوب میدونه! D:

ApplyAbroad Veteran

الان تو فرم چک لیست زده مدارک اثبات کننده واسه سابقه کار
    حالا باید بالاخره این بیمه رو تو مرحله تشکیل پرونده بفرستیم یا موقع مصاحبه ببریم ؟

اگر اخیرا دارید اقدام می کنید حتما مدارک بفرسیتد
    اما اگه فایل نامبر گرفتید و منتظر مصاحبه هستید تا روز مصاحبه صبر کنید و با خودتون ببرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    الان تو فرم چک لیست زده مدارک اثبات کننده واسه سابقه کار
    حالا باید بالاخره این بیمه رو تو مرحله تشکیل پرونده بفرستیم یا موقع مصاحبه ببریم ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    اگر اخیرا دارید اقدام می کنید حتما مدارک بفرسیتد
    اما اگه فایل نامبر گرفتید و منتظر مصاحبه هستید تا روز مصاحبه صبر کنید و با خودتون ببرید.
    من یه نامه از تامین اجتماعی به شرکتی که الان دارم توش کار میکنم دارم که مضمونش تجمیع سوابق قبل من هست. یعنی این آقا ۲ شعبه دیگه به این اندازه بیمه رد شده براش و الان همش جمع شده به این شعبه.

قبل عید (یه بار دیگم پست دادم اینجا) رفتم سابقه کل بگیرم گویا فک کردن مطالبات ناموسی دارم ازشون و جواب سربالا دادن (سایت چک کن و اینا ) و در نهایت یه نامه دادن که با اون نامه اول مغایرت داشت (کم داشت چند ماه) که عملاً به درد نمیخورد.
    حالا شما میدونید چجوری میشه اینا رو نرم کرد که یه چیز درست و حسابی بهم بدن ؟

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من یه نامه از تامین اجتماعی به شرکتی که الان دارم توش کار میکنم دارم که مضمونش تجمیع سوابق قبل من هست. یعنی این آقا ۲ شعبه دیگه به این اندازه بیمه رد شده براش و الان همش جمع شده به این شعبه.

قبل عید (یه بار دیگم پست دادم اینجا) رفتم سابقه کل بگیرم گویا فک کردن مطالبات ناموسی دارم ازشون و جواب سربالا دادن (سایت چک کن و اینا ) و در نهایت یه نامه دادن که با اون نامه اول مغایرت داشت (کم داشت چند ماه) که عملاً به درد نمیخورد.
    حالا شما میدونید چجوری میشه اینا رو نرم کرد که یه چیز درست و حسابی بهم بدن ؟
    با دزود
    دوست عزیزم همانگونه که در پست 61 نکاتی را مطرح نمودم توصیه میکنم با آرامش یک درخواست پرینت سوابق با ذکر دلیل بنویسید و به رییس شعبه بدهید ( با توضیح دلیل آن) میپذیرند.
    پس از طی مراحل مربوطه در زمان تهیه جدول توسط اپراتور ابتدا یک چک پرینت بگیرید و با مدارکی که با خودتان همراه دارید(از قبل آماده کنید مانند نام شرکت،کد کارگاهی،تاریخ هر دوره و....)حتی اگر به تقریب باشد میتوانید سریعا چک پرینت را بررسی کنیدو انشااله سپس برای ترجمه اقدام نمایید.ضمنا میتوانید یک پرینت از سایت سازمان بگیرید(sso.ir) و از روی آن هم در زمان بررسی چک پرینت کنترل نمایید.البته ناگفته نماند سایت سازمان کاملا معتبر است و اگر بتوانید همان را ممهور به مهر همان شعبه نمایید ، همان را هم میتوانید جهت ترجمه ارایه نمایید.
    موفق باشید
    فایل کبک:14Oct 2010/ دعوت مصاحبه:2012 22Aug/تاریخ مصاحبه:11Sep 2012/سی اس کیو:06Mar 2013/فایل فدرال:10July 2013/آپدیت:29Aug 2013/ مدیکال:10Oct2013 /پاس ریکوئست:11Mar2014/
    خداوند بي‌نهايت است اما به قدر نياز تو فرود مي‌ايد، به قدر ارزوي تو گسترده مي‌شود و به قدر ايمان تو به او كارگشاست.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ShinyBoy نمایش پست ها
    با دزود
    دوست عزیزم همانگونه که در پست 61 نکاتی را مطرح نمودم توصیه میکنم با آرامش یک درخواست پرینت سوابق با ذکر دلیل بنویسید و به رییس شعبه بدهید ( با توضیح دلیل آن) میپذیرند.
    پس از طی مراحل مربوطه در زمان تهیه جدول توسط اپراتور ابتدا یک چک پرینت بگیرید و با مدارکی که با خودتان همراه دارید(از قبل آماده کنید مانند نام شرکت،کد کارگاهی،تاریخ هر دوره و....)حتی اگر به تقریب باشد میتوانید سریعا چک پرینت را بررسی کنیدو انشااله سپس برای ترجمه اقدام نمایید.ضمنا میتوانید یک پرینت از سایت سازمان بگیرید(sso.ir) و از روی آن هم در زمان بررسی چک پرینت کنترل نمایید.البته ناگفته نماند سایت سازمان کاملا معتبر است و اگر بتوانید همان را ممهور به مهر همان شعبه نمایید ، همان را هم میتوانید جهت ترجمه ارایه نمایید.
    موفق باشید

عرضم به خدمتتون که امروز نامه به دست رفتیم خدمت رییس شعبه و بعد از کلی توضیح ، داد و بیداد کردن که اصن اون نامه ناقص و کی داده بهت ! مسولشم صدا زد توبیخ کنه ! میگه فقط موقع بازنشستگی میدیم یا یه شرکت تو حوزه همون شعبه (غیر اون که توشی) نامه درخواست سابقه بده . حالا دنبالشم ببینم اگه شد نتیجه رو میگم اینجا.

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

عرضم به خدمتتون که امروز نامه به دست رفتیم خدمت رییس شعبه و بعد از کلی توضیح ، داد و بیداد کردن که اصن اون نامه ناقص و کی داده بهت ! مسولشم صدا زد توبیخ کنه ! میگه فقط موقع بازنشستگی میدیم یا یه شرکت تو حوزه همون شعبه (غیر اون که توشی) نامه درخواست سابقه بده . حالا دنبالشم ببینم اگه شد نتیجه رو میگم اینجا.
    سلام Zhobeysعزیز
    میدونم که درگیر این مراحل اداری بودن خیلی سخته ولی توصیه میکنم (با توجه به تجربه خودم و برخی دوستان) این روشهایی که خدمتتان عرض کردم را با جدیت پیگیری فرمایید.
    اول اینکه به هیچ عنوان نامه درخواست سوابق مربوط به زمان بازنشتگی نمیباشد(من خودم در 2 مرحله طی 2 سال با کارمندان متفاوت و همین روش اخذ نمودم) و این فقط متاسفانه یک از سر باز نمودن میباشد.
    دوم اینکه شما متقاضی سوابقی هستید که مربوط به خودتان میباشد نه شخص دیگری و این به هیچ عنوان به درخواست شرکت جدید بر نمیگردد.
    مصرانه پیگیری و حتما ما را از نتیجه حاصله مطلع فرمایید.درکشوری که یک سازمان با یک چارت مشخص پاسخ یک درخواست ساده اداری، با تفاوت از زمین تا آسمان دارد از نکات دیگر جای تعجبی نیست.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)