صفحه 8 از 90 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 892

موضوع: بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

پیش فرض پاسخ : بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

سوابق بیمه من بصورت منقطع منقطع هست یعنی 3 ماه ریخته شده بعد 1 ماه ریخته نشده و 20 ماه ریخته شده ولی جمعا که حساب میکنی 24 ماه کامل هست و مربوط به اردیبهشت 90 میخوام بپرسم امتیاز کامل 2 سال سابقه رو میگیرم یا نه و همچنین آیا آفیسر به اینکه چرا بیمه ات قطع شده و اینکه چرا منقطع منقطع هست گیر میده یا نه ؟ در ضمن من با کاردانی اقدام کردم و سوابقم هم با کاردانی هستش و وقتی برای لیسانس قبو ل شدم بیمه ام قطع شد چون دیگه کارم به پاره وقت تبدیل شده ؟؟ممنون میشم از بچه هایی که تجربه مصاحبه رو دارن کمک کنن
    FN 28 Nov 2011/CSQ 8 Nov 2012/FFN 7 Feb 2013 /in pro 24 Jan 2014/medical 8 Feb 2014

دوستان کسی جدیدا بوده که بدون بیمه قبول بشه؟مخصوصا غیر از 12 امتیازیها؟
    Quebec skill worker ,TCFQ B2, file number 20,01,2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام دوستان
    می خواستم بدونم تا حالا کسی به عنوان کارفرما مصاحبه رفته چون من خودم به عنوان کارفرما برای کارمندانم بیمه رد می کنم و در لیست بیمه به عنوان کارفرما هستم ولی خودم بیمه ندارم . لطفا اگر تجربه ای دارید راهنمائی کنید .

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط mary7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم تا حالا کسی به عنوان کارفرما مصاحبه رفته چون من خودم به عنوان کارفرما برای کارمندانم بیمه رد می کنم و در لیست بیمه به عنوان کارفرما هستم ولی خودم بیمه ندارم . لطفا اگر تجربه ای دارید راهنمائی کنید .
    همین الان شناسنامه و کارت ملی و عکس بردارید و به شعبه مراجعه کنید و ثبت نام نمایید و در لیست اسفند اسم خودتون را رد کنید( تا آخر فروردین برای لیست اسفند وقت دارید) ماه آینده برید دفترچه درمانی بگیرید و برید پیش مشاور شعبه و بگویید کارفرما بودید و بیمه نداشتید احتمالا با هزار یپچ و خم و جریمه یک سال بیمه قبل را به شما اضافه می کنند و اگر هم نکردند تا پایان مرداد شش ماه سابقه بیمه خواهید داشت که برای حداقل امتیاز در مصاحبه کافی هست. در ضمن این پست با این تاپیک ارتباطی نداره و ممکن هست حذف بشه پس سریع مطالعه کنید!!
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    همین الان شناسنامه و کارت ملی و عکس بردارید و به شعبه مراجعه کنید و ثبت نام نمایید و در لیست اسفند اسم خودتون را رد کنید( تا آخر فروردین برای لیست اسفند وقت دارید) ماه آینده برید دفترچه درمانی بگیرید و برید پیش مشاور شعبه و بگویید کارفرما بودید و بیمه نداشتید احتمالا با هزار یپچ و خم و جریمه یک سال بیمه قبل را به شما اضافه می کنند و اگر هم نکردند تا پایان مرداد شش ماه سابقه بیمه خواهید داشت که برای حداقل امتیاز در مصاحبه کافی هست. در ضمن این پست با این تاپیک ارتباطی نداره و ممکن هست حذف بشه پس سریع مطالعه کنید!!
    از جوابتون متشکرم.البته من فراموش کردم اضافه کنم که من متقاضی اصلی نیستم و همسرم مین هست که بیمه داره ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

دوستانی که مثل من احتمالاً مشکل گرفتن سابقه دارن شاید این کار به دردشون بخوره
    من خیلی از طریق شعبه سعی کردم و جواب سربالا شنیدم (شاید تهران اینجوریه و شهرای دیگه به این مصیبت نیست گرفتن سابقه ). پیگیری کردم و به سازمان حسابرسی تامین اجتماعی رفتم (بلوار کشاورز) و با یکم معطلی تونستم با یه کارشناسشون صحبت کنم و ماجرامو براش توضیح دادم و نهایتاً اونم تایید کرد که باید بتونی این رو بگیری و گفت برو اداره کل غرب تهران (سرپرستی شعب غرب) یکراست پیش مدیر کل غرب تهران برو و اگر نتیجه نگرفتی باز بیا اینجا.

منم رفتم و مدیر کل من رو فرستاد پیش مدیر نامونویسی و حسابهای فردی ، گفتم که اره رییس شعبه با من برخورد مناسب هم نداشت مگه من چی می خواستم و یکم ننه من غریبم و خلاصه گفتم که کمکم کنید من احتیاج دارم به این سابقه که قابل ترجمه باشه . اون گفت که الان بخشنامس و اینا که فقط به ارگان درخواست کننده بدیم و گفت تو میتونی یه نامه از یه شرکت جدید بیاری واسه استعلام سابقه ما به اون جواب بدیم که گفتم من این کارم کردم و جواب سربالا بهم دادن که گفت تو برو نامه رو بیار من ابلاغ میکنم جواب من و دیگه نمیتونن سربالا بدن . خلاصه رفتم سریع گرفتم و دادم و اونم گفت هم خودت میتونه نامه ما رو ببری شعبه هم ما ولی خودمون میبریم که انجام شه حتماً.

فعلاً من منتظرم که اول هفته شه و من برم پیگیری نامه رو بکنم. اگه نتیجه داد بهتون میگم همینجا.

Junior Member ShinyBoy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    دوستانی که مثل من احتمالاً مشکل گرفتن سابقه دارن شاید این کار به دردشون بخوره
    من خیلی از طریق شعبه سعی کردم و جواب سربالا شنیدم (شاید تهران اینجوریه و شهرای دیگه به این مصیبت نیست گرفتن سابقه ). پیگیری کردم و به سازمان حسابرسی تامین اجتماعی رفتم (بلوار کشاورز) و با یکم معطلی تونستم با یه کارشناسشون صحبت کنم و ماجرامو براش توضیح دادم و نهایتاً اونم تایید کرد که باید بتونی این رو بگیری و گفت برو اداره کل غرب تهران (سرپرستی شعب غرب) یکراست پیش مدیر کل غرب تهران برو و اگر نتیجه نگرفتی باز بیا اینجا.

منم رفتم و مدیر کل من رو فرستاد پیش مدیر نامونویسی و حسابهای فردی ، گفتم که اره رییس شعبه با من برخورد مناسب هم نداشت مگه من چی می خواستم و یکم ننه من غریبم و خلاصه گفتم که کمکم کنید من احتیاج دارم به این سابقه که قابل ترجمه باشه . اون گفت که الان بخشنامس و اینا که فقط به ارگان درخواست کننده بدیم و گفت تو میتونی یه نامه از یه شرکت جدید بیاری واسه استعلام سابقه ما به اون جواب بدیم که گفتم من این کارم کردم و جواب سربالا بهم دادن که گفت تو برو نامه رو بیار من ابلاغ میکنم جواب من و دیگه نمیتونن سربالا بدن . خلاصه رفتم سریع گرفتم و دادم و اونم گفت هم خودت میتونه نامه ما رو ببری شعبه هم ما ولی خودمون میبریم که انجام شه حتماً.

فعلاً من منتظرم که اول هفته شه و من برم پیگیری نامه رو بکنم. اگه نتیجه داد بهتون میگم همینجا.
    با درود
    دوست من مطالبی که عنوان نمودید کاملا صحیح است فقط این که اعلام کردند بخشنامه شده فقط به استعلام ارگانها پاسخ دهند فقط جهت حمایت از رییس شعبه و توجیه عدم پاسخگویی ایشان بوده است.وگرنه مثل اینکه شما در بانک پرینت حساب خودتان را درخواست کنید و آنرا به دستور رییس امور شعب منوط کنند!!!!
    انشااله که دریافت میکنید.موفق باشید.
    فایل کبک:14Oct 2010/ دعوت مصاحبه:2012 22Aug/تاریخ مصاحبه:11Sep 2012/سی اس کیو:06Mar 2013/فایل فدرال:10July 2013/آپدیت:29Aug 2013/ مدیکال:10Oct2013 /پاس ریکوئست:11Mar2014/
    خداوند بي‌نهايت است اما به قدر نياز تو فرود مي‌ايد، به قدر ارزوي تو گسترده مي‌شود و به قدر ايمان تو به او كارگشاست.

Junior Member ع پ ک آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

سلام دوستان ببخشید یک سوال داشتم از بچه هایی که تو 2 .3 ماه اخیر رفتن مصاحبه
    من دوستم که یک خانم مجرد هست یک ماه دیگه مصاحبه داره و به دلیل اینکه کار فرماش اون رو بیمه نکرده بیمه اش از جای دیگه براش رد شده و الان 4 سال سابقه بیمه داره
    میخواستم بدونم آیا این بیمه رو ازش قبول میکنن؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ع پ ک نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید یک سوال داشتم از بچه هایی که تو 2 .3 ماه اخیر رفتن مصاحبه
    من دوستم که یک خانم مجرد هست یک ماه دیگه مصاحبه داره و به دلیل اینکه کار فرماش اون رو بیمه نکرده بیمه اش از جای دیگه براش رد شده و الان 4 سال سابقه بیمه داره
    میخواستم بدونم آیا این بیمه رو ازش قبول میکنن؟
    وجود سابقه بيمه خيلي مهم است . هنگام مصاحبه بايد اين مساله را خوب توجيه كرد.(مثلاٌ عنوان كنند: من جايي كا رمي كنم كه كارفرما به دلايل .... براي من بيمه رد نمي كند و بيمه من از سوي شركت ديگري صادر مي گردد.)

Junior Member ع پ ک آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    وجود سابقه بيمه خيلي مهم است . هنگام مصاحبه بايد اين مساله را خوب توجيه كرد.(مثلاٌ عنوان كنند: من جايي كا رمي كنم كه كارفرما به دلايل .... براي من بيمه رد نمي كند و بيمه من از سوي شركت ديگري صادر مي گردد.)
    یعنی قبول میکنن سابقه رو ازش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)