صفحه 86 از 90 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 892

موضوع: بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه‌ : اثر آن بر روی مصاحبه و تشکیل پرونده (کبک)

سلام
    ببخشید شاید سوالم تکراری باشد ،
    ی سوال داشتم در خصوص بیمه ،ما برای کبک اقدام کردیم از طریق رشته شوهرم که لیسانس کامپیوتر هست و ایشون ۸ سال سابقه مرتبط داشتن و الان پرونده ما ثبت شده و منتظر اعلام اپدیت و ارسال مدارک هستیم ،مشکلی که الان ما داریم همسرم در شرکتی که کار می کرده تعدیل نیرو کردن و الان بیکار هست و بیمه بیکاری می گیره تا فروردین ۹۶ البته زمانی که ما پرونده تشکیل دادیم ایشون بیکار بودن و بیمه بیکاری می گرفتن می خواستم بدانم این در روند پرونده ما و زمانی که افیسر پرونده را بررسی می کند تاثیر می گذارد در ضمن امتیازمون پرونده هم ۵۹ هست؟یا بهتره بیمه را بدیم ی شرکت رد کنند تا بیمه بیکاری قط بشوند تا کاری پیدا کنند ؟ممنون می شوم ی راهنمایی کنید

Junior Member Persia_Boy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin61 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید شاید سوالم تکراری باشد ،
    ی سوال داشتم در خصوص بیمه ،ما برای کبک اقدام کردیم از طریق رشته شوهرم که لیسانس کامپیوتر هست و ایشون ۸ سال سابقه مرتبط داشتن و الان پرونده ما ثبت شده و منتظر اعلام اپدیت و ارسال مدارک هستیم ،مشکلی که الان ما داریم همسرم در شرکتی که کار می کرده تعدیل نیرو کردن و الان بیکار هست و بیمه بیکاری می گیره تا فروردین ۹۶ البته زمانی که ما پرونده تشکیل دادیم ایشون بیکار بودن و بیمه بیکاری می گرفتن می خواستم بدانم این در روند پرونده ما و زمانی که افیسر پرونده را بررسی می کند تاثیر می گذارد در ضمن امتیازمون پرونده هم ۵۹ هست؟یا بهتره بیمه را بدیم ی شرکت رد کنند تا بیمه بیکاری قط بشوند تا کاری پیدا کنند ؟ممنون می شوم ی راهنمایی کنید
    امتیاز کافی را داشته باشید تاثیری ندارد. حداقل من در حال حاضر حضور ذهن ندارم جایی این مطلب را دیده باشم. شما هشت سال سابقه مرتبط و با بیمه دارید البته فاصله بیکاری را در صورت درخواست باید توضیح دهید. معمولا اینکار با یک cover letter انجام می شود. نکته بعد اینکه به شرطی که در همان زمان تشکیل پرونده، پایان کار همسرتان را اعلام کرده باشید تا در صورت درخواست officer مغایرتی با سوابق بیمه به وجود نیاید.

نقل قول نوشته اصلی توسط qwert نمایش پست ها
    خیلی ممنون میشم در مورد سوالی که دارم راهنماییم کنید.

من از بیمه هم گواهی سوابق رو گرفتم .ولی مشکلی که هست مربوط به سوابق من بین سالهای 93 تا 95 هست. در این مدت من تو کانادا تحصیل میکردم ولی از یک شرکت تو ایران برام بیمه رد میشده. نگران این هستم که اداره مهاجرت بگه چرا زمانی که من ایران نبودم برام بیمه رد میشده و شک کنه که سوابق قبلی هم ساختگی بوده.

علت رد شدن بیمه تو این 3 سال آخر هم این بوده که خواستند یک خوبی در حق من که کارشان را راه انداخته بودم بکنند.

حالا میخواستم بدونم این ممکن هست مشکل ساز بشه یا نه. من رفتم بیمه و یک آشنایی داشتم، هر کاری کردند نتوانستند در یک بازه خاص پرینت بگیرند.
    خیلی ممنون میشم لطف کنید و در این مورد راهنمایی کنید.
    بله گواهی سه امضا کلیه سوابق را باهم نشان می دهد.
    می تواند مشکل ساز شود. سالها با هم مطابقت داده می شود.
    این مساله برای officer می تواند جالب توجه باشد که شما در یک بازه زمانی در یک کشور دیگر حضور داشته باشید و مشغول به تحصیل و در همان زمان برایتان سابقه کار در کشوری دیگر صادر شود.
    پیروز باشید
    ویرایش توسط qwerty_1002 : February 7th, 2017 در ساعت 10:23 PM

سلام دوستان گرامی،

بنده اکتبر 2015 مدارک ارسال کرده ام که 1 سال بیمه به همراه نامه گواهی همراه آن ارسال شد.
    قصد آپدیت سابقه کار دارم. در حال حاظر نامه بیمه برای 2 سال و دو ماه بیمه دریافت کرده ام و میخوام گواهی شرکت را تنظیم کنم. سوال این است که از آنجایی که شرکت همان شرکت قبلی است، آیا تاریخ نامه گواهی باید کل دوره 2 سال و دو ماه را پوشش دهد ؟ (نظر خودم همینه!) یا مدت زمان اضافه شده ؟
    از آنجایی که در نامه بیمه هم کل دوره قید میشود.
    مرسی.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Arminkhodaei نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی،

بنده اکتبر 2015 مدارک ارسال کرده ام که 1 سال بیمه به همراه نامه گواهی همراه آن ارسال شد.
    قصد آپدیت سابقه کار دارم. در حال حاظر نامه بیمه برای 2 سال و دو ماه بیمه دریافت کرده ام و میخوام گواهی شرکت را تنظیم کنم. سوال این است که از آنجایی که شرکت همان شرکت قبلی است، آیا تاریخ نامه گواهی باید کل دوره 2 سال و دو ماه را پوشش دهد ؟ (نظر خودم همینه!) یا مدت زمان اضافه شده ؟
    از آنجایی که در نامه بیمه هم کل دوره قید میشود.
    مرسی.
    بله، کل دوره که مطابق با نامه بیمتون هست رو تو نامه بیارید و دقت کنید که تاریخ هاش بخونه با هم

سلام دوستان
    سوالی که من دارم اینه که من یک سال بیمه مرتبط با رشتم دارم . ولی موردی که هست چون من با یک شرکت پیمانکاری کار می کنم 15 روز را همین شرکت و 15 روز بعدی را شرکت دیگه ای که باهاشون پروژه برداشتیم برام بیمه رد کرده . آیا این مورد مشکلی هست برای ثبت سابقه ی بیمه برای مهاجرت به کبک ؟
    ویرایش توسط m_taravat2004 : January 8th, 2017 در ساعت 11:26 AM

Junior Member

با سلام سوالم در مورد بیمه این هست که بنده سال دیگه با تکمیل 2 سال سابقه کار با بیمه میتونم سابقه بیمه سربازی که مرتبط به رشته خودم در 1 اداره دولتی بوده رو بخرم .. میتونم بعدا الحاق کنم مدارک بیمه خریداری شده رو؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

سلام دوستان عزیز
    منم مشکلی مشابه مشکل qwert دارم که بعد از خروجم از ایران همچنان تا الان برام بیمه رد شده، خواستم ببینم برای این مشکل که چرا زمانی که من ایران نبودم برام بیمه رد میشده راه حلی وجود داره یا نه و سوال دیگه این هست که با توجه به اینکه من خودم ایران نیستم، فرد دیگه ای مثلا مادرم می تونه این سابقه بیمه رو برام بگیره؟.
    سوال آخر اینکه آیا مدرک گرفته شده از بیمه فرمت خاصی باید داشته باشه و یا مهر و تایید خاصی مثلا از دفتر اسناد رسمی لازم داره؟

خیلی ممنون
    ویرایش توسط qwerty_1002 : February 7th, 2017 در ساعت 10:23 PM
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Junior Member

فرمت نامه سابقه کار به چه شکلیه؟ هرچی میگردم پیداش نمیکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

با سلام، من در دور اول سابمیت در قسمت سابقه کار، خدمت سربازی هم را عنوان کردم. حالا به علت محیط نظامی محل خدمتم، احتمال اینکه بتونم نامه سابقه کار از محل خدمتم بگیرم کمه .
    به نظر شما ترجمه کارت پایان خدمت کفایت میکنه؟ و اینکه به نظر شما خریدن سابقه سربازی میتونه کمک کنه به این موضوع؟

Junior Member

دوستان میشه راهنمایی بفرمایید. من از سال 90 شرکت دارم (مدیرعامل هستم) ولی تنها دو سال ونیم سابقه بیمه رد کردم و اینکه هیچ سابقه مالیاتی هم ندارم . ولی اساسنامه و مدارک شرکت و ... همگی هست. الان به نظز شما دو سال و نیم رو لحاظ کنم یا پنج سال؟ به این دو امتیاز سابقخ کار نیاز دارم واقعا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)