صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 59

موضوع: مراحل بعد از گرفتن پذیرش | اقامت دانشجویی | خوابگاه

پیش فرض پاسخ : مراحل بعد از گرفتن پذیرش | اقامت دانشجویی |خوابگاه

از معایب نانیانگ ولی، یکی این مارمولک ها و هزارپاهایی هستن که راحت می تونند بیان توی اتاقتون. البته نمی دونم که در graduate hall هم مارمولک هست یا نه، ولی یکی از دوستان می گفت که سوسک داره، اونم چه سوسکایی! من هنوز در نانیانگ ولی سوسک ندیدم، البته امیدوارم تا اینجا هستم نبینم!
    از نکات مثبت نانیانگ ولی هم دسترسیش هست که واقعا به همه جا نزدیکه، پیاده می تونید برید و بیاید، از آپارتمان من تا international student house تقریبا 3 دقیقه پیاده راهه، این زمان برای graduate hal تقریبا 13 دقیقه است که خودم یک بار پیاده آمدم (انصافا 13 دقیقه هم خیلی نیست). ایستگاه اتوبوس هم که نزدیکه و می تونید با اتوبوس برید به Boon Lay و برگردید. سوپرمارکت هم کنار canteen 1 هست که اجناس مختلفی داره و قیمتاش هم مناسبه (البته نسبت به بیرون از دانشگاه).

پیش فرض پاسخ : مراحل بعد از گرفتن پذیرش | اقامت دانشجویی |خوابگاه

سلام بچه ها یه سوال شاید مسخره باشه ولی میگم مفیده. من اگه بخوام یه فایل رو روز تعطیل یعنی شنبه پرینت کنم تو جورونگ پوینت جایی پیدا میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : مراحل بعد از گرفتن پذیرش | اقامت دانشجویی | خوابگاه

سلام دوستان. ممنون میشم به سوالاتم اینجا پاسخ بدین تا دوباره این موضوع فعال بشه. از دوستانی که پارسال یا ترم پیش رفتن خواهش میکنم که مثل قبل تجربیاتشون رو در اختیار بقیه بذارن. مرسی
    من و همسرم هر دو برای سینگا (NTU) پذیرش گرفتیم و انشا الله که ژانویه میایم!
    1- میخواستم ببینم الان که مدتی از زندگی اونجا برای شما گذشته، کدوم خوابگاه رو پیشنهاد می کنین؟ Graduate Hall or Nanyang Valley?
    ضمن اینکه فقط Graduate Hall توی سایت خوابگاه متاهلین داشت؟ اینطوریه یا نانیانگ هم داره؟
    2- آیا میشه به جای IPA با ویزای توریستی (همون شکلی که برای مصاحبه سینگا اومدیم) بیام سنگاپور که مشکلی پیش نیاد؟
    3- آیا میشه یکم دیرتر اومد؟ مثلا یکی دو روز بعد از ثبت نام؟ (البته با اطلااع استاد و Graduate Office) در اینصورت آیا میشه آزمایشات رو ایران انجام داد؟ کسی از بچه ها تا حالا این کار رو کرده؟

خیلی ممنون.

سلام منم ممنون میشم اگه این پرسش ها رو یکی که اونجا بوده جواب بده...آخه سوالات منم هست...فقط اینکه من خانمم پذیرش نداره....فط خودم...در ضمن میخوام بدونم خابگاه متاهلیش....حمام اشپزخونه و....شخصی هست؟آخه توی ساست توضیحی ندیدم راجع به این موضوع....و کدوم خوابگاه واسه متاهلا بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad81 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم به سوالاتم اینجا پاسخ بدین تا دوباره این موضوع فعال بشه. از دوستانی که پارسال یا ترم پیش رفتن خواهش میکنم که مثل قبل تجربیاتشون رو در اختیار بقیه بذارن. مرسی
    من و همسرم هر دو برای سینگا (NTU) پذیرش گرفتیم و انشا الله که ژانویه میایم!
    1- میخواستم ببینم الان که مدتی از زندگی اونجا برای شما گذشته، کدوم خوابگاه رو پیشنهاد می کنین؟ Graduate Hall or Nanyang Valley?
    ضمن اینکه فقط Graduate Hall توی سایت خوابگاه متاهلین داشت؟ اینطوریه یا نانیانگ هم داره؟
    2- آیا میشه به جای IPA با ویزای توریستی (همون شکلی که برای مصاحبه سینگا اومدیم) بیام سنگاپور که مشکلی پیش نیاد؟
    3- آیا میشه یکم دیرتر اومد؟ مثلا یکی دو روز بعد از ثبت نام؟ (البته با اطلااع استاد و Graduate Office) در اینصورت آیا میشه آزمایشات رو ایران انجام داد؟ کسی از بچه ها تا حالا این کار رو کرده؟

خیلی ممنون.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_b_reza نمایش پست ها
    سلام منم ممنون میشم اگه این پرسش ها رو یکی که اونجا بوده جواب بده...آخه سوالات منم هست...فقط اینکه من خانمم پذیرش نداره....فط خودم...در ضمن میخوام بدونم خابگاه متاهلیش....حمام اشپزخونه و....شخصی هست؟آخه توی ساست توضیحی ندیدم راجع به این موضوع....و کدوم خوابگاه واسه متاهلا بهتره؟
    یک graduate hall جدید ساخته اند که از ژانویه راه اندازی میشه ، آنطور که من شنیده ام یونیت های متاهلی بصورت سویت است و یک آشپزخانه کوچک هم خواهد داشت البته همه اتاقهای دارای توالت و حمام جداگانه هستند چه متاهلی چه مجردی. در graduate hall قدیمی یونیت های متاهلی فقط شامل یک نیمچه اتاق مطالعه و یک اتاق خواب بود و شما اجازه آشپزی نداشتید یک آشپزخانه مشترک با یک یخچال و چند تا مایکروفر هم داشت . بعضی از ایرانیها با پلوپز در اتاق خودشان بصورت غیر قانونی آشپزی میکردند. البته غذاهای کانتینهای دانشگاه هم قیمت مناسبی دارد و میتوانید استفاده کنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام نیما جان.
    ممنون بابت توضیحت.
    این خوابگاخ جدید ساختش تموم شده؟ نمیدونی به ما ازاین جدیدا میدن یا قدیمی ها؟ (عجب جمله ای!) کجا هست؟ میشه آنلاین دیدش؟
    بازم ممنون.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad81 نمایش پست ها
    سلام نیما جان.
    ممنون بابت توضیحت.
    این خوابگاخ جدید ساختش تموم شده؟ نمیدونی به ما ازاین جدیدا میدن یا قدیمی ها؟ (عجب جمله ای!) کجا هست؟ میشه آنلاین دیدش؟
    بازم ممنون.
    خوابگاه جدید تحصیلات تکمیلی کنار قدیمی است و گویا همه آنها هم که خوابگاه قدیمی هستند به خوابگاه جدید منتقل میشوند و سپس خوابگاه قدیمی تعمیر میشود. البته همه اینها بر اساس شنیده ها است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام دوستان
    من واسه هاستل دانشجویی میل زدم که (
    jurong west (Jalan Bahar بود اما بهم گفتن که فعلا جا ندارن ( واسه یونیت 1 خوابه متاهی)
    میخواستم ببینم از دوستان هاستلی دیگه ای میشناسه که واسه متاهلی بونیت 1 خوابه داشته باشه
    ممنون از لطفتون
    ویرایش توسط aida_11041 : March 12th, 2013 در ساعت 01:15 AM دلیل: پینگلیش

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_b_reza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه هاستل دانشجویی میل زدم که (
    jurong west (Jalan Bahar بود
    اما بهم گفتن که فعلا جا ندارن ( واسه یونیت 1 خوابه متاهی)
    میخواستم ببینم از دوستان هاستلی دیگه ای میشناسه که واسه متاهلی بونیت 1 خوابه داشته باشه
    ممنون از لطفتون
    سلام، شما هاستل برای چی می خواید الآن؟ اونم متاهلی. مصاحبه دعوت شدید آیا؟ با قرار به زودی اینجا بیاید؟ اگه به صورت دانشجویی هستید که از دانشگاه ها می تونید جا بگیرید...
    ویرایش توسط aida_11041 : March 12th, 2013 در ساعت 01:17 AM دلیل: نقل پینگلیش

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad67 نمایش پست ها
    سلام، شما هاستل برای چی می خواید الآن؟ اونم متاهلی. مصاحبه دعوت شدید آیا؟ با قرار به زودی اینجا بیاید؟ اگه به صورت دانشجویی هستید که از دانشگاه ها می تونید جا بگیرید...
    سلام...من الان اینجا هستم...خوابگاه های جدید NTU به صورت share هست و مناسب نیست...به این خاطر دنبال هاستل می گردم