صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: آزمون فیزیک 12 نوامبر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics ,Razi University

پیش فرض آزمون فیزیک 12 نوامبر

به نظر من امتحان خیلی از اون 4 سری آزمونهای منتشر شده آسانتر بود من 15 دقیقه وقت اضافه آوردم.خیلی از سوالات نیاز به حل کردن نداشت. در کل به خاطر سپردن بعضی از رابطه ها مخصوصا در فیزیک جدید توصیه میشود
    دوستانی که این آزمون رو امتحان دادند لطفا نظرلتشونو به اشتراک بذارن

پیش فرض پاسخ : آزمون فیزیک 12 نوامبر

سلام دوست عزیز
    برای فیزیک جدید چه کتابی خوندید؟
    کلا فیزیک هالیدی کافیه دیگه نه؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سلز خوبه به نظر من.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics ,Razi University

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    هالیدی جلد 1 و2 رو باید به طور کامل خوند مثلا در مورد جلد 1 تا فصل 12 بیشتر معمولا تدریس نمیشه اما حتما از 3 فصل بعد چند سوال مطرح میشه
    فیزیک جدید رو اگه سلز ویا کرین رو خوب بخونید کافیه . در مورد کوانتوم سوالا بسیار مقدماتی ومفهومیه.برای ترمو واپتیک هم جلد 3 و4 کافیه با این وجود من به توصیه دوستانی که نمرهشون بالی 800 بود چند تا کتاب مساله از امتحانات ورودی دکتری دانشگاههای آمریکا خوندم خیلی کمک کرد. اینا رو همگی میتونید از اینترنت بگیرید:
    The problems and solution on(thermodynamics and statistical physics-mechanics- quantum mechanic
    3 کتاب فوق ویرایش شده توسط دانشمندای چینی اند.
    علاوه بر مطالب فوق من هر روز حدود نیم ساعت سری به دانشنامه ویکیپدیا میزدم ودرباره یکی از مفاهیم فیزیکی اطلاعاتی رو کسب میکردم .حدود 7-8 تا از سوالاتی رو که جواب دادم مربوط به اطلاعات کسب شده از همین دانشنامه بود از جمله در زمینه ذرات- کوانتوم-حالت جامد و فیزیک جدید
    با آرزوی موفقیت برای همگی دوستان

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط peymon نمایش پست ها
    هالیدی جلد 1 و2 رو باید به طور کامل خوند مثلا در مورد جلد 1 تا فصل 12 بیشتر معمولا تدریس نمیشه اما حتما از 3 فصل بعد چند سوال مطرح میشه
    فیزیک جدید رو اگه سلز ویا کرین رو خوب بخونید کافیه . در مورد کوانتوم سوالا بسیار مقدماتی ومفهومیه.برای ترمو واپتیک هم جلد 3 و4 کافیه با این وجود من به توصیه دوستانی که نمرهشون بالی 800 بود چند تا کتاب مساله از امتحانات ورودی دکتری دانشگاههای آمریکا خوندم خیلی کمک کرد. اینا رو همگی میتونید از اینترنت بگیرید:
    The problems and solution on(thermodynamics and statistical physics-mechanics- quantum mechanic
    3 کتاب فوق ویرایش شده توسط دانشمندای چینی اند.
    علاوه بر مطالب فوق من هر روز حدود نیم ساعت سری به دانشنامه ویکیپدیا میزدم ودرباره یکی از مفاهیم فیزیکی اطلاعاتی رو کسب میکردم .حدود 7-8 تا از سوالاتی رو که جواب دادم مربوط به اطلاعات کسب شده از همین دانشنامه بود از جمله در زمینه ذرات- کوانتوم-حالت جامد و فیزیک جدید
    با آرزوی موفقیت برای همگی دوستان
    به نظر من قسمت دانشنامه اصلا نیازی نیست! به هیچ وجه از مباحث ریسرچ و نو در فیزیک سخن به میان نمی آد تواین امتخان! ولی باید ذرات هم بلد باشید. من که خودم درس ذرات پاس نکرده بودم بلد نبودم در مورد ذرات بنیادی سوالا رو حواب بدهم! ولی اونا هم ابتدایی بود. نوع ذرات و اینا را بیشتر می پرسید.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics ,Razi University

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    به نظر من قسمت دانشنامه اصلا نیازی نیست! به هیچ وجه از مباحث ریسرچ و نو در فیزیک سخن به میان نمی آد تواین امتخان! ولی باید ذرات هم بلد باشید. من که خودم درس ذرات پاس نکرده بودم بلد نبودم در مورد ذرات بنیادی سوالا رو حواب بدهم! ولی اونا هم ابتدایی بود. نوع ذرات و اینا را بیشتر می پرسید.
    دانشنامه هم در مورد رسرچ و.. نیست ومیشه اطلاعات کلی رو بدست آورد من هم مثل شما ذرات رو پاس نکرده بودم اما سوالات اون قسمتها رو با همین معلومات بدست آمده پاسخ دادم

Junior Member

سلام
    من یک ماه روی هالیدی وقت گذاشتم و الان پشیمونم که چرا اون وقت رو فقط روی 5 تا تست آماده نذاشتم. با تسلط کامل روی همون 5 تا تست راحت میشه نمره ی 800 به بالا گرفت. خیلی از مطالب هالیدی وقت تلف کردنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics ,Razi University

نتایج تلفنی اعلام شده
    آقا من 790 شدم انتظار بالاترو داشتم ولی بازهم خداروشکر بد نیست

Junior Member

سلام. به نظرتون چند تا رو درست زده بودین. یا کلا چند تا رو جواب داده بودین دوست عزیز؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics ,Razi University

سلام حدود 90 تارو زدم که فکر کنم 70 تا درست داشتم5 روز دیگه نتایج آنلاین رو سایت ٍ،ُ اعلام میشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)