سلام بدجوری قاطی کردم خواهشا یکی بگه من چی کار کنم؟ من ترم آخر ارشدم تموم شد ولی خوب هنوز دارم رو پروژم کار می کنم و تا آبان برای دفاع وقت دارم و فکر می کنم به احتمال زیاد تا همون حول و حوش دفاع می کنم اینم بگم که رشتم مهندسی شیمیه و لیسانس امیرکبیر بودم و فوق هم علم و صنعت هر دوتا معدلم هم تعریفی ندارن لیسانس 13.5 و فوق 15.5 همونجورم که گفتم هنوز دفاع نکردم پس مقاله ای هم ندارم ولی با توجه به اینکه موضوع پروژم جدیده و استاد راهنمای خوبی هم توی این زمینه دارم که ایشون توی این موضوع کاری بین 3 نفر اول تو ایران هستن به احتمال زیاد مقاله هم می تونم داشته باشم. امتحان PBT هم دادم نمرم شده 563 حالا سئوالم اینه که من می خوام شروع کنم طبق اون چیزایی که از بچه ها تو سایت یاد گرفتم به اساتید دانشگاه های آمریکا و کانادا ای میل بزنم ولی می ترسم چون مقاله ندارم یه جورایی خودم با این کارم فرصت سوزی کنم چون معدل مناسبی هم ندارم. حالا به نظر شما من الان ای میل بزنم یا صبر کنم تا مقاله داشته باشم بعد ای میل بزنم؟ اگه بخوام صبر کنم deadline ها می گذره و اگرم بخوام بمونم برای سال آینده برام مشکل سربازی پیش می یاد. ببخشین خیلی طولانی شد ولی لطفا کمکم کنین. :-[