صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 200

موضوع: کسانی که از دانشگاه waterloo پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه waterloo پذیرش دارند و عازم هستند

من پذیرش مشروط واسه master of management sciences از واترلو دارم برای سپتامبر. دپارتمان گفته نمره writing بالاتر بفرست برامون تا فایلتو به graduate faculty بفرستیم.من دیروز تافل دادم.تا 20 روز دیگه که جوابش ریپورت شه به واترلو که دیگه زمانی نمیمونه که اونا بخوان پذیرش قطعی رو بدن.به نظرتون باید چیکار کنم؟بی خیال این واترلو شم ، یا اگه خیلی دیر شد ازشون بخوام دیفر کنن واسه ترم بعد؟

Junior Member

20 روز دیگه برای واترلو دیر نیست
    ترمش از 20 شهریور شروع میشه...پس وقت د اری...
    البته بهشون بگو scan نامه اصلی رو بفرستن با اون شروع من کارت رو
    که اگه پستش دیر شد به مشکل نخوری

Junior Member

بچه ها نامه ای که برای سفارت لازم است برای شما ها رسیده؟ من رشتم برق از دپارتمان نامه offrer اومد ولی اون نامه ای که برای سفارت لازمه هنوز نیمده. به من گفتن حالا خود دانشگاه باید یه دفعه دیگه مدارکت را بررسی کنه. ممکنه اونا accept نکنن یا این قضیه فورمالیته است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinzs
    بچه ها نامه ای که برای سفارت لازم است برای شما ها رسیده؟ من رشتم برق از دپارتمان نامه offrer اومد ولی اون نامه ای که برای سفارت لازمه هنوز نیمده. به من گفتن حالا خود دانشگاه باید یه دفعه دیگه مدارکت را بررسی کنه. ممکنه اونا accept نکنن یا این قضیه فورمالیته است؟
    نه. یه سری مدارکتت رو چک میکنن و نمره تافلت رو که ممکنه بهت condition بخوره.

با منشی دپارتمانتون حتما تماس بگیرید و با Lynne Wight : http://www.grad.uwaterloo.ca/about/c...s.html#saritha
    اگر تماس نگیرید اسکنش را براتون نمیفرستند . میل جواب نمیده تلفن بزنید اسکن را میفرسته و نامه را هم با پست سریع Courier میفرسته .

دوستانی که نامه acceptance از graduate را دارند میشه به این دو تا سوال جواب بدن؟
    1- year of study را براتون چی زده؟ پذیرش من phd است اما زده ONE
    2 - مقدار financial Aid دقیقا با RA و International Award تون برابره؟ برای من 5000CND بیشتره که اگر TA حساب کرده باشن بر حسب یک ترم یا دو ترم TA بودن بیشتر یا کمتر میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sana
    دوستانی که نامه acceptance از graduate را دارند میشه به این دو تا سوال جواب بدن؟
    2 - مقدار financial Aid دقیقا با RA و International Award تون برابره؟ برای من 5000CND بیشتره که اگر TA حساب کرده باشن بر حسب یک ترم یا دو ترم TA بودن بیشتر یا کمتر میشه
    برای من همون 4 سال نوشته ولی فاند سال اول با سالهای بعد رو جدا کرده. برای Computer Science...
    مقدار فاند برای من هم 5000تا بیشتره. ولی از استادم پردسیدم که TA هم باید بشم یا فقط RA؟ گفت فعلا فقط RA ولی بعدها احتمالن TAهم می شی. حالا نمودم اون 5000تا رو دپارتمان واسه TA اجباری میده یا یه یهمچین چیزی...

Junior Member

ممنون از راهنماییتون. نامم دیروز اومد بالاخره! برای منم زده one ولی fund هم همونیکه قبلا اعلام کرده بود است. حالا نمیدونم قضیه این one چی هست که نوشته!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinzs
    ممنون از راهنماییتون. نامم دیروز اومد بالاخره! برای منم زده one ولی fund هم همونیکه قبلا اعلام کرده بود است. حالا نمیدونم قضیه این one چی هست که نوشته!
    نامه شما چند روز طول کشید برسه؟
    برای سفارت باید منتظر این نامه شد یا با همون نامه دپارتمان میشه رفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط onik1362
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sana
    برای من همون 4 سال نوشته ولی فاند سال اول با سالهای بعد رو جدا کرده. برای Computer Science...
    مقدار فاند برای من هم 5000تا بیشتره. ولی از استادم پردسیدم که TA هم باید بشم یا فقط RA؟ گفت فعلا فقط RA ولی بعدها احتمالن TAهم می شی. حالا نمودم اون 5000تا رو دپارتمان واسه TA اجباری میده یا یه یهمچین چیزی...

TA ترمی 3000CND میشه توی میل استادم هم نوشته 3500CND اگر 2 ترم باشه میشه 6000 یه ترم هم 3000!!!
    من پرسیده بودم که Provost's/Doctoral Entrance Award – Women میتونم Apply کنم یا نه فکر کردم شاید این 5000 تا همون باشه چون دقیقا 5000 تا است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)