صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: وضعیت فرهنگی و تربیتی نسل دوم مهاجرین

پیش فرض پاسخ : وضعیت فرهنگی و تربیتی نسل دوم مهاجرین

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها
    از 1 تا شش سالگي شخصيت فرهنگي آدم ها شكل ميگيره و از شش تا دوازده سالگي شخصيت و تمايلات جنسي اگر قصد داريد فرزندتون مذهبي بار بياد تا رسيدن سنش به دوازده سالگي وقت داريد به تربيت جنسي اون رسيدگي كنيد(در واقع تا زماني كه چيزي حاليش نيست) اگر تربيت جنسي فرزندتون درست نباشه حتي اگه به مدرسه طالبان هم بفرستيدش همون عقايدي كه شما ازش مي ترسيد دامن گيرش خواهد شد. تا 12 سالگي محيط تاثيرگذاره كه همون محيط خانوادست. در واقع سن 15 سالگي(حدودا) سن بلوغ جنسيه كه تا اون موقع هركسي به خوبي خوب رو از بد با بكار بستن اصولي كه از خانواده فراگرفته ميتونه از هم تمييز بده. حالا شما مختاريد كه فرزندتون رو درست تربيت كنيد يا اينكه به خيال خودتون با محصور كردنش در تخيلات ذهني خودهون عقايدش رو شكل بديد (كه البته چنين چيزي محاله). قصد جدل ندارم اما من در واقع خانواده ام تقريبا عقايد شما رو داشت(نه به لحاظ جنسي بلكه تربيت مذهبي) كه الان كه انتظار اونها رو با عقايد خودم مقايسه ميكنم فرق بين زمين و آسمون برام هويدا ميشه!!چندت كنم حكايت؟شرح اينقدر كفايت
    مرسی از راهنماییتون اما من 12-18 سالگی رو سن شروع این مقوله میدونم و واقعا فکر میکنم بچه 6-12 هنوز این قضیه براش مطرح نیست اما شاید 6-12 هم سن مهمی باشه 12-18 متزلزل ترین و چالش یر انگیز ترینه.شما واقعا فکر میکنید اگه به بچه فرهنگ درست و اموزش داده بشه تا قبل بلوغ و در دوران بلوغ محیط هز جوری باشه مشکلی پیش نمیاد؟
    پس با وجود این که همه این اموزش ها در مدارس امریکایی و توسط خیلی از خانواده های امریکایی به بچه داده میشه
    پس چرا امار بیماری ها اینقدر وحشتناکه؟ وقتی یکی از چار تا دختر 12-19 سال حداقل یک بیماری جنس رو دارن میشه تخمین زد 3 تا از جهار تا روابط رو دارن
    و تازه نه با یک نفر بلکه با چندین نفر
    ویرایش توسط dental.persian : December 1st, 2011 در ساعت 12:59 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

خوب حالا در مورد مدارس تک جنسیتی اونجا اطلاع رسانی کنید.
    ohhh...ببخشيد متوجه نشدم كه شما در واقع دنبال ليست چنين مدارسي هستيد. هدف تاپيك رو با توجه به چند پستي كه خوندم اشتباه متوجه شدم. معذرت كه مزاحم شدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون اما من 12-18 سالگی رو سن شروع این مقوله میدونم و واقعا فکر میکنم بچه 6-12 هنوز این قضیه براش مطرح نیست اما شاید 6-12 هم سن مهمی باشه اما 12-18 متزلزل ترین و چالش یر انگیز ترینه.
    شايد واقعا اينطور باشه كه شما مي فرماييد. من چند جا مطالعه داشتم ولي حتما بايد بيشتر مطالعه كنم در اين مورد.شايد حق با شما باشه.
    ویرایش توسط ElectricalENG : December 1st, 2011 در ساعت 01:15 PM

[QUOTE=attanew;572688]دوست عزیز، همه ی ما قبول داریم که مشکلاتی نیز به وجود آمده هست، ولی این مشکلات صرفا به مختلط بودن مدارس ربط ندارد. یعنی شما نمی توانید با جداسازی این موارد رو حل کنید. تا زمانی که دختر و پسری در جامعه هستند این موارد هست. با فرمول فعلی این قضیه رو نظارت شده دارند کنترل می کنند و نتایج مثبتی رو به همراه داشته هست. این مشکل هم مثل بقیه ی معضلات احتماعی نیز به آگاه سازی، فعالیت مستمر خانواده ها نیاز دارد.

خیلی خوشحال می شوم راهکاری رو ارائه بدید.

با احترام دوست عزیز ، این سخن زمانی مطرح بود که زن حق نداشت به آقای خونه بگه بالای چشت ابرو هست، زن و دختر وسیله ای بودند برای راحتی مرد نه بیشتر و .... پس زیاد نباید تو گذشته ها سیر کرد..

در آخر، دوست عزیز، شما مالک دخترتان نیستید که به جای تصمیم بگیرید ( شاید تا زمانی که به شما وابسته هست از این وابستگی بشود استفاده کرد و فرمانروایی کرد). دخترتان و پسرتان، و زنتان و ... همه انسان هستند و حق تصمیم گیری دارند. پس بهتر نیست به جای حس مالکیت ، حس زیبای پدر بودن ، همراه بودن را در خودمان تقویت کنیم تا بتوانیم در مشکلات همواره حامی آنها باشیم.

موفق باشید

در مدارس جدا هم میشه آموزش داد نیازی نیست مدارس مختلط باشننه این جمله هنوز هم درسته، این یک مسئله غریزی برای هر دو جنسه ربطی به دوره زمونه نداره، به آقا بالاسرو این چیزا ربطی نداره
    مطلبی که من نوشتم بحث مالکیت و فرمانروابی فرزند نیست شما برداشت خودت رو نوشتی

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

سپاس از همه بزرگواران، از بین مطالب مطرح شده فقط این سوال و جواب به موضوعات فروم ارتباط داشت:

سوال: در آمریکا و اروپا آیا مدارس تک جنستی وجود دارد که من دخترم رو بفرستم؟
    جواب: بلی وجود دارد.

بدون هرگونه قضاوتی در مورد عقاید شما بزرگوارن با توجه به اینکه فروم اپلای ابراد هدف مشخصی را دنبال میکند و مطالب خارج از آن هدف در این فروم باعث سردرگمی کاربران میشوند، و با توجه به اینکه رعایت قوانین فروم بر ما وظیفه است، تاپیک قفل میشود.

همگی موفق و موید باشید.
    ویرایش توسط atabak-aut : December 3rd, 2011 در ساعت 01:47 AM دلیل: املا
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)