صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: تمدید گذرنامه برای گرفتن گرین کارت و شهروندی

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تمدید پاسپورت برای گرفتن گرین کارت و citizen

نقل قول نوشته اصلی توسط hope نمایش پست ها
    شما از کجا پرسیدی؟ خیلی عجیبه.
    صرفا برای ورود به ایران من دیدم تا یه هفته قبل از تموم شدن اعتبار پاسپورت هم برگشتن و توی ایران تمدید کردن. چون داخل ایران که پاسپورت احتیاجی نمیشه شناسنامه و کارت ملی داریم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اگه مقصد شما كشوري باشه كه شما تبعه اون كشور باشيد و پاسپورتش رو داشته باشيد تا آخرين روز اعتبار گذرنامه تون مي تونيد سفر كنيد
    پس برای من چرا اینجوری شد؟ :|
    چون می خوساتم بلیطم رو از ایران بگیرم گفتن باید 6ماه اعتبار داشته باشه. زنگ زدم دفتر حفاظت از منافع هم همین رو گفتن. دیگه یه هفته قبل از اومدنم رفتم پاسپورت جدید گرفتم. گفتن موقع ورود به ایران به مشکل می خوری :|
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید گذرنامه برای گرفتن گرین کارت و شهروندی

با سلام
    خواهر من تقریبا 7 ماه پیش با ویزای توریستی رفته آمریکا، تقریبا 20 روزی هم هست که ویزای 6 ماهش تموم شده، ولی اونجا مونده، درخواست تمدید وبزاشم داده و حالا منتطر تمدید ویزای توریستیش هست
    سوالم اینه که آیا راه حلی هست که بشه خواهر من اونجا موندگار بشه ، حالا از هر راه حلی ( غیر از سیاسی و مذهبی و ازدواج )

آیا از طریق خواهر دیگرم و یا دامادمون که در امریکا زندگی می کنند میشه براش کاری کرد، ( خواهرم 5 سال پیش با یک ایرانی مقیم امریکا ازدواج کرده و الانم اونجا زندگی می کنه)
    ممنون میشم راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : تمدید گذرنامه برای گرفتن گرین کارت و شهروندی

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_k نمایش پست ها
    با سلام
    خواهر من تقریبا 7 ماه پیش با ویزای توریستی رفته آمریکا، تقریبا 20 روزی هم هست که ویزای 6 ماهش تموم شده، ولی اونجا مونده، درخواست تمدید وبزاشم داده و حالا منتطر تمدید ویزای توریستیش هست
    سوالم اینه که آیا راه حلی هست که بشه خواهر من اونجا موندگار بشه ، حالا از هر راه حلی ( غیر از سیاسی و مذهبی و ازدواج )

آیا از طریق خواهر دیگرم و یا دامادمون که در امریکا زندگی می کنند میشه براش کاری کرد، ( خواهرم 5 سال پیش با یک ایرانی مقیم امریکا ازدواج کرده و الانم اونجا زندگی می کنه)
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    نه راه حلي نيست دوست عزيز
    به خواهرتان بگيد اگر مايل هستند دوباره ويزاي توريستي امريكا رو بگيرند برگردند ايران
    از ايران به مراتب شرايط و شانس بيشتري دارند تا در خود امريكا براي اقامت اقدام كنند

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    چون می خوساتم بلیطم رو از ایران بگیرم گفتن باید 6ماه اعتبار داشته باشه. زنگ زدم دفتر حفاظت از منافع هم همین رو گفتن. دیگه یه هفته قبل از اومدنم رفتم پاسپورت جدید گرفتم. گفتن موقع ورود به ایران به مشکل می خوری :|
    با پاسپورتي ايراني وارد ايران شويد مگه چه مشكلي براتون ايجاد خواهد شد!؟؟
    اون آژانسي هم كه اين حرف رو زده هيچ توجه به علت اينكه بايد 6 ماه اعتبار از گذرنامه تون باقي مانده باشه نداشته.
    مثل اين مي مونه كه بگين يه آمريكايي حتمن بايد 6 ماه از اعتبار گذرنامه اش مانده باشد تا بتونه برگرده امريكا خونه اش!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    چون فکر کنم به این دلیل باشه که امریکا و ایران پرواز مستقیم ندارند و شما برای بازگشت به ایران نیازمند این باشید که به یک کشور دیگه برید و بعد به ایران. چون مجبورید به یک کشور دیگه برید ، باید پاسپورتتون بیشتر از ۶ ماه اعتبار داشته باشد. البته این نظر منه، وگرنه دوستان اطلاعاتشون بیشتره

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)