صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: تمدید گذرنامه برای گرفتن گرین کارت و شهروندی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید پاسپورت برای گرفتن گرین کارت و citizen

باسلام به همگی.
    یه سوال اساسی داشتم که خیلی ذهنمو مشغول کرده.
    اگرتوایران خدمت سربازی نرفته باشی بهت گرین کارت میدن؟؟؟؟؟یعنی اگه برا تحصیل برم بعدش همونجا(امریکا)گرین کارت بگیرم میتونم برگردم ایران و خدمت سربازی برم؟؟
    کلاقضیش چطوری میشه.
    ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط odim نمایش پست ها
    باسلام به همگی.
    یه سوال اساسی داشتم که خیلی ذهنمو مشغول کرده.
    اگرتوایران خدمت سربازی نرفته باشی بهت گرین کارت میدن؟؟؟؟؟یعنی اگه برا تحصیل برم بعدش همونجا(امریکا)گرین کارت بگیرم میتونم برگردم ایران و خدمت سربازی برم؟؟
    کلاقضیش چطوری میشه.
    ممنون میشم جواب بدین
    برای گرین کارت شما کافیه پاسپورت داشته باشین و بتونید از ایران خارج بشین. اگه بعد تحصیل در امریکا هم کار گرین کارتتون درست بشه کاری به سربازی ایران شما ندارن. البته اگه خودتون علاقه مند هستین میتونید بعدش برگردین ایران و برین خدمت سربازی!

نقل قول نوشته اصلی توسط hope نمایش پست ها
    برای گرین کارت شما کافیه پاسپورت داشته باشین و بتونید از ایران خارج بشین. اگه بعد تحصیل در امریکا هم کار گرین کارتتون درست بشه کاری به سربازی ایران شما ندارن. البته اگه خودتون علاقه مند هستین میتونید بعدش برگردین ایران و برین خدمت سربازی!
    این پاسخ زیاد دقیق نیست. دارنده گرین کارت نمی تونه بیشتر از ۶ ماه در سال از آمریکا خارج باشه. در موارد خاص ممکنه با غیبت طولانی تر هم موافقت بشه. پس کاملا بستگی به طول دوره خدمت شما داره. اگر مثلا باید ۲ سال خدمت کنید نمی تونید برگردید و گرین کارتتون رو از دست ندید.

Senior Member mdemehri آواتار ها

برای سیتیزن شدن بعد از 4 سال و 9ماه می شه اقدام کرد؟ یعنی 4سال و 9ماه بعد از اینکه گرین کارت داریم؟ یا باید بداریم 5سال بشه؟
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

سلام. اگر پس از پایان تحصیلات ، مدت اعتبار پاسپورت تموم شده باشه، برای اخذ گرین کارت و یا ورود به ایران دچار مشکل میشیم یا نه؟! یعنی اگه یکی شرایط گرفتن گرین کارت یا تغییر نوع ویزا رو داشته باشه ، یا بخواد برگرده ایران حتما باید تاریخ اعتبار پاسپورت رو توی امریکا تمدید کرد یا نه؟! ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره و یا جواب سوال رو میدونه پاسخ بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط pardis_kh نمایش پست ها
    سلام. اگر پس از پایان تحصیلات ، مدت اعتبار پاسپورت تموم شده باشه، برای اخذ گرین کارت و یا ورود به ایران دچار مشکل میشیم یا نه؟! یعنی اگه یکی شرایط گرفتن گرین کارت یا تغییر نوع ویزا رو داشته باشه ، یا بخواد برگرده ایران حتما باید تاریخ اعتبار پاسپورت رو توی امریکا تمدید کرد یا نه؟! ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره و یا جواب سوال رو میدونه پاسخ بده.
    شما 100% باید پاسپورتتون رو توی امریکا تمدید کنید. وقتی وارد فرودگاه ایران می شید پاسپورتتون باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه.
    برای تمدید پاسپورت برید سایت دفتر حفاظت از منافع جمهوری اسلامی ایران در واشینگتن دی سی فرم مربوط رو پر کنید + 3 قطعه عکس 2*2 بعد با پاسپورت قبلیتون برای سفارت پست کنید. اونا بعد از صدور پاسپورت جدید همه ی مدارک رو براتون پست می کنن دوباره...هزینش هم 20 دلار هست.
    اگر خودتون باشید که همون روز بهتون می دن مدارک رو.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    شما 100% باید پاسپورتتون رو توی امریکا تمدید کنید. وقتی وارد فرودگاه ایران می شید پاسپورتتون باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه.
    برای تمدید پاسپورت برید سایت دفتر حفاظت از منافع جمهوری اسلامی ایران در واشینگتن دی سی فرم مربوط رو پر کنید + 3 قطعه عکس 2*2 بعد با پاسپورت قبلیتون برای سفارت پست کنید. اونا بعد از صدور پاسپورت جدید همه ی مدارک رو براتون پست می کنن دوباره...هزینش هم 20 دلار هست.
    اگر خودتون باشید که همون روز بهتون می دن مدارک رو.
    یعنی موقع برگشت و ورود به ایران هم باید شش ماه اعتبار داشته باشه؟!!! واسه درخواست گرین کارد چی؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط pardis_kh نمایش پست ها
    یعنی موقع برگشت و ورود به ایران هم باید شش ماه اعتبار داشته باشه؟!!! واسه درخواست گرین کارد چی؟!
    100%. من خودم می خواستم برم ایران 2ماه اعتبار داشت گفتن باید پاسپورتت رو عوض کنی.
    برای گرین کارت هم باید 6 ماه اینا اعتبار داشته باشه. دقیقش یادم نیست زمانی که من اقدام کردم چقدر اعتبار می خواستن.

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    100%. من خودم می خواستم برم ایران 2ماه اعتبار داشت گفتن باید پاسپورتت رو عوض کنی.
    برای گرین کارت هم باید 6 ماه اینا اعتبار داشته باشه. دقیقش یادم نیست زمانی که من اقدام کردم چقدر اعتبار می خواستن.
    شما از کجا پرسیدی؟ خیلی عجیبه.
    صرفا برای ورود به ایران من دیدم تا یه هفته قبل از تموم شدن اعتبار پاسپورت هم برگشتن و توی ایران تمدید کردن. چون داخل ایران که پاسپورت احتیاجی نمیشه شناسنامه و کارت ملی داریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hope نمایش پست ها
    شما از کجا پرسیدی؟ خیلی عجیبه.
    صرفا برای ورود به ایران من دیدم تا یه هفته قبل از تموم شدن اعتبار پاسپورت هم برگشتن و توی ایران تمدید کردن. چون داخل ایران که پاسپورت احتیاجی نمیشه شناسنامه و کارت ملی داریم.
    اگه مقصد شما كشوري باشه كه شما تبعه اون كشور باشيد و پاسپورتش رو داشته باشيد تا آخرين روز اعتبار گذرنامه تون مي تونيد سفر كنيد

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)