صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 203

موضوع: ارسال مدرك با پست غير اكسپرس (معمولي)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدرك با پست غير اكسپرس(معمولي) چند روز طول ميكشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eh.pgss نمایش پست ها
    آخه چرا وقتی‌ آگاهی‌ نداری، همینجوری میگی‌ ۲ تا ۳ ماه، مگه میخوای فیل پست کنی‌ که ۳ ماه توی راه باشه، برادر جان، اگه به حرف من ایمان نداری، میتونی‌ بری اداره پست مرکزی تهران(چهار راه لشکر) و قسمت پست خارجه، و از مسئولش بپرسی‌(من زیاد رفتم، و باهاش آشنا شدم، اسمش عباس آقا بود، فامیلشو نمیدونم) که پست مدارک دانشگاه به آمریکا، کانادا یا اروپا(فقط کاغذ) چقدر طول میکش، شاید اونوقت دیگه نگی‌ ۲ تا ۳ ماه.

البته پست سفارشی چون باید ۲ مرتبه ثبت بشه، چند روز بیش از پست معمولی‌ طول میکش، اما پست معمولی‌ گاهی‌ ۵ روز هم میرسه، من خودم رکورد ۵ و ۶ روز هم با پست معمولی‌ داشتم، و بیش از ۱۰ روز هم برام طول نکشیده

ارادتمندیم
    واسه آمريكا و كانادا هم شما مدارك با پست معمولي فرستادين؟واسه اونجا ها هم بيشتر از 10 روز نمي كشه؟واسه امريكا مشكلي پيش نيمد؟

Junior Member

خوب ما که برا آمریکا و کانادا فرستادیم، مشکلی‌ هم پیش نیومد، به نظر من که همیشه ۱۰ روز میرسه.

سلام

من یه بسته که شامل مدارک واسه 3 تا دانشگاه بود به آدرس یکی از دوستام تو آمریکا با پست سفارشی ایران فرستادم. اولا اینکه خیلی هزینش کم شد یعنی 7 تومن. فکر کنم از نیم کیلو یه خورده هم بیشتر بود. در ثانی 11 روزه رسید. فکر کنم زمان رسیدنش خیلی خوب بوده. تازه من سفارشی فرستادم ولی حق با دوستان بود اگه با پست معمولی می فرستادم حتما 2 ، 3 روز زودتر می رسید.
    شما هم زیاد به این TNT و اینجور پست های خصوصی پول ندید. همین پست ایران خوبه. حواستون باشه که سفارشی با معمولی هیچ فرقی نمی کنه فقط واسه ثبت شدنش زمان بیشتری می بره و گرونتر هم هست. پس با پست معمولی بفرستید.

نکته:
    دوستان شهرستانی سعی کنند یه جوری از تهران مدارک رو پست کنن آخه بیشتر زمان تلف شده واسه اینه که نامه هاتون باید بیاد تهران و بره 4 راه لشگر. از اونجا به بعد زیاد طول نمی کشه و می تونید رو 10 روز حساب کنید. ولی از شهرستان بیشتر طول می کشه.

Junior Member

Smile پاسخ : ارسال مدرك با پست غير اكسپرس(معمولي) چند روز طول ميكشه؟

سلام
    من واسه 10 university با پست اکسپرس مدارکم رو با هزینه 6000 تومان فرستادم همه 14- 10 روزه رسید. واسه USA

سلام.
    منم واسه چندتا دانشگاه تو آمريكا فرستادم همه بين 10-14 روزه رسيد. تازه هزينه اش هم حدود 3000 تومان شد.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial نمایش پست ها
    @ farboud

همون پست معمولی از همش بهتره اگر عجله نداری. فقط تو دفاتر پست Air-mail هم بهش میگن و همشون هم دارن. موقع فرستادن هم یک رسید با بارکد بهت میدن که داشتن بارکد نشونه اینه که بسته اصلاً گم نخواهد شد.
    دوستان اگه بخوام يه نامه رو به ETS بفرستم و عجله‌اي هم نيست (تا يكي دو ماه) ميشه به اين پست اعتماد كرد؟ البته صفحات قبلي رو خوندم. ميخوام وضع فعلي رو بدونم.
    راستش من بايد نامه‌اي رو بفرستم كه ارزش ماليش! كمتر از پول پست خصوصي هست! ممنون

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    دوستان اگه بخوام يه نامه رو به ETS بفرستم و عجله‌اي هم نيست (تا يكي دو ماه) ميشه به اين پست اعتماد كرد؟ البته صفحات قبلي رو خوندم. ميخوام وضع فعلي رو بدونم.
    راستش من بايد نامه‌اي رو بفرستم كه ارزش ماليش! كمتر از پول پست خصوصي هست! ممنون
    درود بر آقا امین گل آره میشه اطمینان کرد. تا همون 2هفته کاری میرسه دستشون... ولی اگر قراره شما چیزی از اونها با همون پست معمولیشون دریافت کنید اگر مثل اخیرا باشه که باید حدود 4هفته کاری وقت در نظر بگیرید... آره بعضی از مواقع نامه خیلی اساسی نیست و صرفا داشتنش خوبه و دیگه هزینه 40$ پست خصوصی زیادیه
    I am back to AA.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (City College of New York (CCNY CUNY

پیش فرض پاسخ : ارسال مدرك با پست غير اكسپرس (معمولي)

من که همه مدارکمو با پست عاددی فرستادم (آمریکا و کانادا) هر بارم حدود 5-6 تومن تمام شد.
    بین 10 تا 15 روزم طول میکشه تا برسه
    الان یه نامرو با DHL فرستادم 10 روزه بین زمین و آسمون گیر کرده.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_e نمایش پست ها
    من که همه مدارکمو با پست عاددی فرستادم (آمریکا و کانادا) هر بارم حدود 5-6 تومن تمام شد.
    بین 10 تا 15 روزم طول میکشه تا برسه
    الان یه نامرو با DHL فرستادم 10 روزه بین زمین و آسمون گیر کرده.
    من فقط بگم كه من با پست سفارشي فرستادم و مسئولش گفت 2 هفته‌اي ميرسه و همينطور هم شد و كارم راه افتاد. پشيمونم چرا چندصد هزار تومن ريختم توي جيب پستهاي خصوصي تا حالا!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

من چند تا بسته برا آمريكا و كانادا با پست سفارشي از مشهد فرستادم. كانادا حدود 7 تا 10 روز كاري طول كشيد و قابل رديابي از طريق سايت پست دولتي كانادا هم هست. برا آمريكا حدود 15 تا 20 روز كاري طول كشيد ولي قابل رديابي نيست البته ممكنه زودتر هم برسه. هر بار هم بيشتر از 3000 تومن نشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)