صفحه 6 از 21 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 203

موضوع: ارسال مدرك با پست غير اكسپرس (معمولي)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدرك با پست غير اكسپرس (معمولي)

من ميخوام مداركمو واسه سوئدبفرستم از چه پستي ارزونتر تموم ميشه وحتما ميرسه؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

دوستان تجربه من در مورد پست مدارک جالبه و امیدوارم این تجربه برای دوستان مفید باشه:
    من یک بسته رو برای سوئد با پست سفارشی ایران اول صبح شنبه فرستادم و 6 روزه رسید !(البته رفتم مرکز اصلی پست چهار راه لشکر تحویل دادم) کلا شد چهار هزار تومن !! بر اساس تجربه من با پست معمولی به طور میانگین حداکثر 2 هفته برای اروپا طول میکشه تا برسه و قابلیت track کردن هم نداره، ولی من کلا 4 بسته به اروپا فرستادم که همه شون به مقصد رسید.
    و البته تعدادی هم برای آمریکا فرستادم که بین 3 تا 5 هفته با میانگین 4 هفته، زمان رسیدن متغیر بود، ولی همشون به مقصد رسید.
    به نظر من اگر زمانی حدود حداقل 1.5 ماه تا ددلاین دارین لازم نیست از پست های گرانقیمت استفاده کنید، نهایتا اگر دیدین دارید به ددلاین نزدیک میشین و یکی از بسته های شما هنوز نرسیده میتونید از پست های خصوصی هم استفاده کنید. من 11 بسته با پست معمولی به آمریکا فرستادم جمعا شد 56000 تومن !
    این جوری در هزینه های پست خیلی میشه صرفه جویی کرد.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال مدرك با پست غير اكسپرس(معمولي) چند روز طول ميكشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    دوستان اگه بخوام يه نامه رو به ETS بفرستم و عجله‌اي هم نيست (تا يكي دو ماه) ميشه به اين پست اعتماد كرد؟ البته صفحات قبلي رو خوندم. ميخوام وضع فعلي رو بدونم.
    راستش من بايد نامه‌اي رو بفرستم كه ارزش ماليش! كمتر از پول پست خصوصي هست! ممنون
    برای ETS نامه رو حتی میتونید فکس هم بکنید بسیار سریع و کم هزینه ( حدود 200 -300 تومن) ! ( مانند فکس برای Rescore نمره ) البته شماره فکس نامه های دیگر رو با Email یا تلفن از ETS بپرسید.

سلام
    دوستان کسی میدونه نامه پذیرشی که از امریکا با پست معمولی امریکا به ایران فرستاده میشه چند روزه میرسه دستمون؟ (آخه coordinator دانشگاه بهم گفت از Aug 2010 شرکت TNT بسته ای را به ایران نمیاره و ما با پست معمولی داریم میفرستیم نامه های دانشجوها را!)

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط usta نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه نامه پذیرشی که از امریکا با پست معمولی امریکا به ایران فرستاده میشه چند روزه میرسه دستمون؟ (آخه coordinator دانشگاه بهم گفت از Aug 2010 شرکت TNT بسته ای را به ایران نمیاره و ما با پست معمولی داریم میفرستیم نامه های دانشجوها را!)
    معمولا بین 3 تا 5 هفته طول میکشه.

دوستان!
    اخیرا کسی نامش با پست معمولی امریکا (regular Air Mail) به ایران رسیده؟ چند روز طول کشید؟؟؟؟؟؟ خیلی نگرانم

INGWAY
    Guest

dear m.a.a., did you sent your documents from Lashkar to US or from other places? 3-5 weeks for for regular Iranian posts is way too long, other users here suggested nothing more than 15 days! what do you think
    ویرایش توسط INGWAY : November 8th, 2010 در ساعت 05:18 PM

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط INGWAY نمایش پست ها
    dear m.a.a., did you sent your documents from Lashkar to US or from other places? 3-5 weeks for for regular Iranian posts is way too long, other users here suggested nothing more than 15 days! what do you think
    سلام،
    من مدارک رو به امور بین الملل دانشگاه آزاد توی پاسداران تحویل دادم و آنها توی پاکت مخصوص مهر و مومش کردند و فرستادند. از پست مرکزی منطقه 19 پستی (فکر کنم نزدیک پل صدر باشه) میفرستند.
    از هر جایی پست کنید احتمالا همون شب یا نهایتا با اختلاف یکی دو روز به چهارراه لشکر فرستاده میشه.
    در مورد میانگین زمان رسیدن، پست های من با پست سفارشی ایران برای اروپا 14 روز و آمریکا 21 روز بود.
    اون 5 هفته دیگه ماکزیمم زمان است که اگر برای بعضی اتفاق های پیش بینی نشده در نظر بگیرید بد نیست!

پ .ن) اون دوستمون تو پست 56 در مورد زمان رسیدن نامه از آمریکا به ایران پرسیدند.
    ویرایش توسط m.a.a : November 8th, 2010 در ساعت 07:11 PM

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

من مدارکمو با پست معمولی به مقصد استرالیا فرستادم، مسئول پستخونه گفت 2 تا 3 هفته طول میکشه. ولی 5-6 روزه رسید!
    پاکت معمولی(نه ضدضربه) هم گرفتم هیچ اتفاقی نیافتاد.
    هزینش هم حدوداً 4 هزار تومن شد. شاید DHL میخاستم بکنم، 10 برابر اینو باید پول میدادم.

پ.ن.: مسئول اداره پست معمولاً زمان رو زیاد میگن که شما مجبور بشید DHL یا پست گرونتر استفاده کنید. ولی واقعیت اینست که با پست های معمولی خیلی زمان کمتری به مقصد میرسد.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

من كل مداركمو با دي.اچ.ال فرستادم ولي يكي از مداركو يادم رفته بود تاييديه دادگستري بزنم، مجبور شدم دوباره بفرستم و چون فقط يه برگ بود اصلا صرف نداشت زياد خرج كنم واسش... باپست عادي فرستادم... پريروز ( 7/9/89 ) فرستادم، اميدوارم تا همون 2 هفته اي كه گفتن برسه وگرنه هرچي زحمت كشيدم واسه اپلاي به باد فنا ميره!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)