نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: Space engineering

Junior Member

پیش فرض Space engineering

سلام
    می خواستم بپرسم کسی راجع به رشته ی Space engineering تو کانادا چیزی می دونه؟
    چون چند جا Search کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم.اصلا انگار هیچ رشته یا گرایشی تو دانشگاهاشون به این اسم ندارن(حتی تو رشته هوافضا)!!
    اگه کسی می دونه کدوم دانشگاه این رشته(گرایش) داره،لطفا بگه و اینکه شرایط پذیرش و فاند گرفتن تو این رشته چه جوریه ...مرسی برای توجهتون
    فراموش کن چیزیو که نمی تونی بدست بیاری،و سعی کن بدست بیاری چیزیو که نمی تونی فراموش کنی...

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Space engineering

فكر كنم تو ايران اولين بار اين گرايش تو دانشگاه خواجه نصير راه اندازي شد و الان هم تو بعضي دانشگاه‌هاي ديگه هست.
    بهترين راه اينه كه شما برين به دانشكده هوافضاي اين دانشگاه از اساتيد يا دانشجويان اين گرايش سوال كنيد. اونا هم مي‌تونن بگن اين گرايش يا رشته تو كدوم دانشگاه‌هاي دنيا هست و هم شايد اطلاعات به درد بخور ديگه‌اي بتونين ازشون بگيرين

alirezamoshayedi
    Guest

دوست عزيز فقط دانشگاه يورك اين رشته رو رو داره.
    www.yorku.ca

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - SRBIAU

میشه بیشتر در مورد این رشته توضیح بدین!؟ ???

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

در ايران اين گرايش، از گرايشهاي مهندسي هوافضا هست كه به كاربردهاي فضايي اين رشته متمركز ميشه. به عبارتي در مورد وسايل پرنده يا غير پرنده فضايي و همچنين مسائل ديگر مرتبط با فضا را بررسي مي كند. تا اونجايي كه از دروس اين گرايش برمياد بيشتر مسائل مربوط به ماهواره ها، فضاپيما ها و مباحث خارج از جو مانند مدارها را در بر مي گيرد. با جستجوي "مهندسي فضايي" در google كلي اطلاعات گيرتون مياد.

من اينا رو تو جستجوهام ديدم.

http://www.kntu.ac.ir/aerofa/%D8%A2%...6/Default.aspx

http://www.ari.ac.ir/index.php?optio...d=15&Itemid=40

چقدر آدرس اولي طولاني بود!!!!

Junior Member

با یلام خدمت دوستان

دو مطلب

اولا :یکی از دوستان من با واسطه تعریف میکرد که دوستش در دوره کارشناسی ارشد مهندسی فضایی در زمان تحصیل در دانشگاه خواجه نصیر با حقوق نسبتا خوب استخدام وزارت دفاع شد مطلب مورد تایید است یا خیر

دوم:فکر کنم این رشته برای کانادا هم مشکل ویزا داشته باشد ظاهرا خیلی high tech است؟؟؟؟
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

کسی چیزه دیگه ای نداشت اضافه کنه؟

ایا با این گرایش راحت می تونی از کانادا یا اروپا پذیرش بگیری؟
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

والا بستگی داره منظورت از Space Engineering چی باشه.

تو اوروپا همچین رشته ای هست که توش مباحث مخلوطی از سنجش از دور، طراحی ماهواره و مکانیک مدار و یه سری درس مخابراتی ارائه میشه و دانشگاه هایی که ارائه میدن عبارتند از Surrey و Cranfield تو انگلیس، دانشگاه Lulea تو سوئد و یه سری دانشگاه دیگه ولی مهمتریناشون اینان. یه دانشگاه فرانسوی هم هست به اسم International Space University که مدیریت فضا ارائه میده. توی آمریکا و کانادا به این شسته رفتگی در مورد فضا من چیزی ندیدم. ولیکن توی آمریکا که تا بگردی دانشگاه ها گروه Astronautics دارن و تو کانادا هم به مقداری محدود در دانشگاه تورنتو، رایرسون و مکگیل در زمینه مباحث مربوط به فضا کار انجام میشه.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط attarr
    با یلام خدمت دوستان

دو مطلب

اولا :یکی از دوستان من با واسطه تعریف میکرد که دوستش در دوره کارشناسی ارشد مهندسی فضایی در زمان تحصیل در دانشگاه خواجه نصیر با حقوق نسبتا خوب استخدام وزارت دفاع شد مطلب مورد تایید است یا خیر

دوم:فکر کنم این رشته برای کانادا هم مشکل ویزا داشته باشد ظاهرا خیلی high tech است؟؟؟؟
    1- وزارت دفاع فارغ التحصيلان خوب اين رشته ور با حقوق هاي بالا استخدام ميكنه . ولي بايد تقريبا ادامه تحصيل در خارج از ايران رو با اين شرايط فراموش كنيد ...

2- مشكل high tech بودن نيست. مساله اي كه دارن اذيت ميكنن كاربرد اين رشته ها در توليد سلاح هاي كشتار جمعي (Mass Destruction Weapons) هست
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)