صفحه 28 از 94 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط sepandarmaz نمایش پست ها
    سلام به همه
    دانشجوی ارشد برقم . چجوری بفهمم که مقاله ام امکان چاپ در ژورنال های ISI داره یا نه ؟ برا پایان نامه حتما باید ISI باشه .
    لطفا راهنمایی کنید . خیلی فرصت ندارم .
    برید تو ساینس دایرکت، اشپرینگر و ناشرهای اینطوری، کلیدواژه های مربوط به تز ارشدتون رو بزنید، با دقت چهارصد تا مقاله اول رو تو هر کدوم ازین ناشرها مرور کنید، مثلا تایتل ها و ابسترکت ها رو، دستتون میاد که چاپ شده کارتون قبلا یا نه، بعد برید تو سمت چپ همون ناشرها به ژورنال هایی که این مقاله ها توشون چاپ شده نگاه بندازید، بعدا میتونید به همین ژورنال مقالتون رو بفرستید. ضمنا کار اگه جدید باشه امکان چاپش هست.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsare_e نمایش پست ها
    سلام
    من یکی از مقاله هایی که برای یکی از ژورنالای الزویر فرستاده بودم ریجکت شده. حالا من اگه ایراد هایی که داورا گرفتن رو رفع کنم می تونم بفرستمش واسه یکی دیگه از ژورنالای الزویر؟ آخه برخی از ژورنالا مقاله ریجکتی رو نمی پذیرن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیز، مقاله داشتیم که دوزده بار ریجکت شده، بعد تو یه ژورنال متفاوت با اون دوازده تای قبلی چاپ شده! چرا نشه! حتما میشه. شما هم ایرادها رو رفع کنید، هم یکم اینتروداکشن رو به روز تر کنید، اگه میتونید سه چهار تا مقاله از ژورنال جدید که میخواین مقاله رو اونجا بفرستید هم بذارید تو رفرنس، بفرستید بره - ژورنالی که مقاله ریجکتی قبول نکنه ندیدم! اما خب شما به ژورنال های دیگه بفرست، نشد، مجبور نیستید به ژورنال جدید بگید که ریجکت شده!
    کامیاب باشید!
    - مقاله اگه از مجله ای رد شد بهتره که دیگه به اونجا ارسال نشه. چرا که اگه با ریوایز کردن قابل قبول بود ریجکت نمیکردن و ریوایز میخورد
    - برخی مجلات مقاله رد شده را 2باره قبول نمیکنن، برخی قبول میکنن. البته اگه هم قبول کنن مقاله شما به مقاله جدید تلقی میشه. یعنی لزوما به داورهای قبلی فرستاده نمیشه
    - برای اطمینان، به مجله ایمیل بدید، بگید مقاله را اصلاح کردیم میتونیم مجدد بفرستیم؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    - مقاله اگه از مجله ای رد شد بهتره که دیگه به اونجا ارسال نشه. چرا که اگه با ریوایز کردن قابل قبول بود ریجکت نمیکردن و ریوایز میخورد
    - برخی مجلات مقاله رد شده را 2باره قبول نمیکنن، برخی قبول میکنن. البته اگه هم قبول کنن مقاله شما به مقاله جدید تلقی میشه. یعنی لزوما به داورهای قبلی فرستاده نمیشه
    - برای اطمینان، به مجله ایمیل بدید، بگید مقاله را اصلاح کردیم میتونیم مجدد بفرستیم؟
    نه نه نه، من منظورم این نیست که بره به همون ژورنال، مثال: شما میفرستید به الزویر، ریجکت میشه، بفرستید به اشپرینگر دفعه بعد، باز هم ریجکت شد دوباهر یکم تغییر بدید به یه ژورنال دیگه تو الزویر بفرستید، من منظورم همون ژورنال نبود، بالا هم نوشتم که دوازده تا ژورنال مختلف.

Junior Member

سلام
    من یه ژورنال پیدا کردم که واسه کشور اسلواکیه. اسم ژورناله اینه :JOURNAL OF ELECTRICAL ENGINEERING-ELEKTROTECHNICKY CASOPI

ISSN: 1335-3632
    من نمیدونم چطور باید مقالمو سابمیت کنم. اینطورکه متوجه شدم باید ایمیل بشه ولی مطمین نیستم. لطفا از دوستان اگه کسی اطلاعی داره به من کمک کنه.

Junior Member

راستی اگر اسم یه ژورنال رو توی سایت تامسون سرچ کنیم و اونجا اسمش موجود باشه ینی isi هست؟

رشته و دانشگاه

سلام
    من یه ژورنال پیدا کردم که واسه کشور اسلواکیه. اسم ژورناله اینه :JOURNAL OF ELECTRICAL ENGINEERING-ELEKTROTECHNICKY CASOPI

ISSN: 1335-3632
    من نمیدونم چطور باید مقالمو سابمیت کنم. اینطورکه متوجه شدم باید ایمیل بشه ولی مطمین نیستم. لطفا از دوستان اگه کسی اطلاعی داره به من کمک کنه.
    من الان همین عبارت بالا رو که شما نوشتید تایپ کردم تو گوگل، CASOPIS بزنید آخرشو. همین اول گوگل یه لینکی میاد، برین تو اون وب سایت، سمت چپ نوشته گاید فور آوتورز، اونجا رو نگاه کنید ببینید چیزی نوشته یا نه. نمیدونم که وب سایته دقیقا همون باشه یا نه، چک کنید. اما فکر میکنم همین ژورنالی باشه که شما نوشتید.
    کامیاب باشید.

Junior Member

بله دقیقا همین که شما فرمودین رو منم از همین آدرس گرفتم و خوندمش ولی چیزی مبنی براینکه چطور باید سابمیت کنم ننوشته. فقط انتهای صفحه راهنمای نویسنده ، آدرس ایمیل مجله رو نوشته!
    ممنونم از اینکه پاسخ دادین

رشته و دانشگاه

بله دقیقا همین که شما فرمودین رو منم از همین آدرس گرفتم و خوندمش ولی چیزی مبنی براینکه چطور باید سابمیت کنم ننوشته. فقط انتهای صفحه راهنمای نویسنده ، آدرس ایمیل مجله رو نوشته!
    ممنونم از اینکه پاسخ دادین
    دوست عزیز من درباره رشته شما هیچ تخصصی ندارم، اما این سایت رو کاملا برانداز کردم، نمیدونم، یکمی با الزویر و بقیه وب سایت های معتبر فرق داره، این تنها گزینه شما و شانس شماست؟ منظورم اینه دنبال ناشرها و ژورنال های معتبرتر رفتین؟ البته من از اعتبار این ژورنال چیزی نمیدونم، اما میگم، یه ذره عجیب و غریبه!

رشته و دانشگاه

راستی اگر اسم یه ژورنال رو توی سایت تامسون سرچ کنیم و اونجا اسمش موجود باشه ینی isi هست؟
    دوست عزیز تو همین فروم فهرست ژ.رنال های آی اس آی رو نوشتن دوستان، ازونجا چک کنید، تو اینترنتم یه سرچی بکنید می یابید، اما در حالت کلی فکر نمیکنم الزاما هرچی تو تامسون باشه حتما آی اس آی باشه، البته دوستان نظر بدن خوشحال میشم، شاید دارم اشتباه میکنم.
    کامیاب باشید.

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیز تو همین فروم فهرست ژ.رنال های آی اس آی رو نوشتن دوستان، ازونجا چک کنید، تو اینترنتم یه سرچی بکنید می یابید، اما در حالت کلی فکر نمیکنم الزاما هرچی تو تامسون باشه حتما آی اس آی باشه، البته دوستان نظر بدن خوشحال میشم، شاید دارم اشتباه میکنم.
    کامیاب باشید.
    اگر اسمش در تامسون رویتر باشه ISI هست ولی الزاما داری ایمپکت واعتبار نیست!