صفحه 87 از 94 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

با سلام
    مقاله ای برای ارسال به یک مجله در نظر گرفتم، ظاهرا مجله کاور لتر میخواد خواستم در صورت اکان راهنمایی بفرمایید، مواردی که برام مبهم هست رو با متن میزاریم زیر نوشته:

Address
    (Fill in your institution’s name and address, your personal cellular phone and email)
    مفهوم این قسمت رو متوجه میشم اما من که فارغ التحصیل شدم در این قسمت چی باید بنویسم؟ در واقع باید به اسم دانشگاهم اشاره کنم؟
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    For possibility publication on the journal:
    (fill in Botanical Journal or Nusantara Bioscience or mention the others)
    اگر اشتباه نکنم منظورش این هست که برای کدام یک از مجلات این سازمان مقاله ارسال میکنم درسته؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Novelty:
    (state your claimed novelty of the findings versus current knowledge)
    یعنی دلایل نو بودن مقاله درسته؟ یا توضیح موارد جدید کشف شده در این مقاله
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    List of five potential reviewers
    (Fill in names of five potential reviewers that agree to review your manuscpt and their email addresses. He/she should have Scopus ID and come from different institution with the authors; and from at least three different countries)

مهمترین قسمتی که باهاش مشکل دارم، به نظرم این قسمت رو توضیح بدید بهتره؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sincerely yours,
    (fill in your name, no need scanned autograph)

و در پایان این قسمت؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سپاس از توجه شما و راهنمایی شما پیشاپیش متشکرم

Junior Member

سلام، می بخشید مجله ای که می خوام سابمیت کنم پولی هست، چه متنی بنویسم که ببینم ایا بهم تخفیف می دن؟ به ادیتور بفرستم؟

Junior Member

فکر کنم اگه اشاره کنین که از ایرانین و تبدیل ریال به دلار چطوره تخفیف بدن
    ولی کلا توصیه من اینه که به هیچ عنوان مقاله تو ژورنال پولی چاپ نکنین چون عموما رزومه خرابکنن مگه اینکه خیلی ژورنال خوبی باشه

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sokooot نمایش پست ها
    سلام، می بخشید مجله ای که می خوام سابمیت کنم پولی هست، چه متنی بنویسم که ببینم ایا بهم تخفیف می دن؟ به ادیتور بفرستم؟

Please let me know if I can ask for a discount in case my paper is accepted.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

1- بله ادرس دانشکده و دانشگاه تون رو بنویسید. اگه دقیق نمیدونید، از مقالاتی که اساتیدتون چاپ کردن یکی رو نگاه کنید، همون رو کپی کنید به قسمتی که ادرس ازتون میخاد
    2- احتمالا بله. الباقی توضیحات رو در سایت مجله بخونید متوجه میشید
    3- دلایل نه. خیلی ساده و خلاصه توضیح بدید که شما چه کار جدیدی در مقاله انجام دادید که الان فکر میکنید ارزش چاپ داره.
    4- مشکل چرا. از شما خواستن 5 تا داور پیشنهاد بدید که بتونن مقاله شما رو داوری کنن. ترجیحا دوست و اشنا باشن و از کشورهای مختلف باشه
    5- اسمتون رو تایپ باید بکنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    با سلام
    مقاله ای برای ارسال به یک مجله در نظر گرفتم، ظاهرا مجله کاور لتر میخواد خواستم در صورت اکان راهنمایی بفرمایید، مواردی که برام مبهم هست رو با متن میزاریم زیر نوشته:

Address
    (Fill in your institution’s name and address, your personal cellular phone and email)
    مفهوم این قسمت رو متوجه میشم اما من که فارغ التحصیل شدم در این قسمت چی باید بنویسم؟ در واقع باید به اسم دانشگاهم اشاره کنم؟
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    For possibility publication on the journal:
    (fill in Botanical Journal or Nusantara Bioscience or mention the others)
    اگر اشتباه نکنم منظورش این هست که برای کدام یک از مجلات این سازمان مقاله ارسال میکنم درسته؟
    Novelty:
    (state your claimed novelty of the findings versus current knowledge)
    یعنی دلایل نو بودن مقاله درسته؟ یا توضیح موارد جدید کشف شده در این مقاله
    List of five potential reviewers
    (Fill in names of five potential reviewers that agree to review your manuscpt and their email addresses. He/she should have Scopus ID and come from different institution with the authors; and from at least three different countries)

مهمترین قسمتی که باهاش مشکل دارم، به نظرم این قسمت رو توضیح بدید بهتره؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sincerely yours,
    (fill in your name, no need scanned autograph)

و در پایان این قسمت؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سپاس از توجه شما و راهنمایی شما پیشاپیش متشکرم

با سلام، مقاله ای برای یک مجله در نظر گرفتم در قسمت پرداخت هزینه جملاتی رو نوشته که نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ، فکر میکنم نظرش اینه که کشور های کمتر توسعه یافته و چهار کشو که ایران هم شامل اونها میشه نیازی به پرداخت حق چا یا هزینه چاپ ندارند، میخاستم بپرسم درست متوجه شدم یا بر عکس:

A charge Starting on January 1, 2019, publishing costs waiver is granted to authors of graduate students from Least Developed Countries (as well as Iran, Iraq, Syria and Palestine), who first publish the manuscript in this journal. However, other authors are charged USD 250 (IDR 3,500,000). Additional charges may be billed for language editing, USD 75-150 (IDR 1,000,000-2,000,000).

با سپاس از توجه شما و پیشا پیش از پاسخ شما ممنونم.

ApplyAbroad Superstar

بلی دوست عزیز درست متوجه شده اید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    بلی دوست عزیز درست متوجه شده اید.
    سلام با تشکر از پاسخ شما
    راستش نکته ای رو خواستم عرض کنم شاید برای بقیه دوستان جالب باشه، در همین مجله من به علت اینکه تصورم پرداخت هزینه بود و فقط قسمت هزینه 250 دلار رو سر سری نگاه کردم وپرداخت هزینه هم اخیرا در ایران وضعیتش معوق هست، شاید مدت زیادی از ارسال و پیگیری صرف نظر کردم و فقط وقتم رفت، این رو گفتم خدمت دوستان دیگه که همه قسمت های مجله ها رو با دقت مطالعه کنند و حتما از افراد مطلع و آگاهی با تجربه ای مثل شما نظر خواهی کنند تا زمان رو برای دریافت پذیرش مقاله از دست ندند.
    باز هم ممنونم از پاسخ شما سلامت باشید.

با سلام
    مقاله ای را به مجله ای ارسال کردم که یک روز بعد از ارسال پیامی تحت عنوان :

You have been added to a discussion titled "Pre-review" regarding the submissio(xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx)
    دریافت کردم ، وارد اکانت در سایت مجله شدم و متن زیر در قسمت را مشاهدهPre-review کردم
    Dear author,
    Thank you very much for your manuscript submission. Please add some international recent journals for your references. At least, you need to cite 20 references which 80% of international scientific journals published in the last 10 years (2010-2020). Also, please follow the guidance for references writing.
    Kindly check and correct accordingly
    Regards

فکر میکنم منظورش این هست که فقط از رفرنس های 10 سال اخیریعنی 2010 تا 2020 استفاده کنید درسته؟
    معمولا برای اینکار مجلات چقدر وقت میدند؟
    متاسفانه موضوعی که من برای مقاله انتخاب کردم موضوع جدیدی هستش و رفرنس های جدید مشابه براش موجود نیستند چطور میتونم این موضوع رو برای سردبیر مجله توضیح بدم؟
    ویرایش توسط UN22 : July 16th, 2020 در ساعت 11:45 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    با سلام
    مقاله ای را به مجله ای ارسال کردم که یک روز بعد از ارسال پیامی تحت عنوان :

You have been added to a discussion titled "Pre-review" regarding the submissio(xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx)
    دریافت کردم ، وارد اکانت در سایت مجله شدم و متن زیر در قسمت را مشاهدهPre-review کردم
    Dear author,
    Thank you very much for your manuscript submission. Please add some international recent journals for your references. At least, you need to cite 20 references which 80% of international scientific journals published in the last 10 years (2010-2020). Also, please follow the guidance for references writing.
    Kindly check and correct accordingly
    Regards

فکر میکنم منظورش این هست که فقط از رفرنس های 10 سال اخیریعنی 2010 تا 2020 استفاده کنید درسته؟
    معمولا برای اینکار مجلات چقدر وقت میدند؟
    متاسفانه موضوعی که من برای مقاله انتخاب کردم موضوع جدیدی هستش و رفرنس های جدید مشابه براش موجود نیستند چطور میتونم این موضوع رو برای سردبیر مجله توضیح بدم؟
    احتمالا مراجع شما یا تعدادش خیلی کمه یا از تمامی رفرنس ها از منابع داخلی یا قدیمی هست
    اولا لیست مراحعتون کم نباشه، ثانیا از مقالات خارجی حتما سایت کنید، ثالثا سعی کنید حتی الامکان از مراجع جدید استفاده کنید
    ندید میتونم بگم که این حرف که موضوع من برای اولین بار در جهان مطرح شده و قبلا در هیج نشریه چه به طور مستقیم یا مشابه چاپ نشده قابل قبول نیست. عنوان همین مقالتون رو در google scholat سرچ کنید و مقالات مرتبط رو مشخص و در متن مقاله قرار بدید
    زمان زیاد محدود نیست، چون اساسا مقاله شما برای داوری نرفته احتمالا و شما وقت دارید. سعی کنید زودتر بفرستید