صفحه 20 از 94 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    من سایت تامسون را چک کردم، این مجله آی اس آی نیست! شما کجا دیدی که زده باشه این مجله آی اس آی هست؟
    مثلا شما اسم مجله را از این سایت که مال تامسو هس سرچ کنید، خواهید دید که خبری از این مجله در این سایت نیست!
    Print ISSN: 0218-4885
    Online ISSN: 1793-6411
    این ژورنال چون تو اسمش ، - شاید با ISSN سرچ کنین بهتر باشه.
    اولی رو میاره ، دومی رو نه
    ویرایش توسط sariii : October 27th, 2014 در ساعت 11:00 PM
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    این 0218-4885 رو چک کنید تو لیست میاره دیگه ، ولی چاپی ش هست ، ولی آی اس اس ان
    1793-6411 که مربوط به
    آنلاینش هست رو نداره
    اگه هر کدام از شابک ها (آنلاین یا پرینت) در لیست مجلات تامسن باشه کافیه
    من با اسم مجله سرچ کردم چیزی پیدا نشد. اما با شابک بله شما راست میگی
    در هر حال، شما دیگه نیازی نیست کاری کنید. مجله باید آی اس آی باشه که هست، دیگه کاری به این شابک و اینا نداشته باشید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

من یه ایمیل به ادیتور Statistical Analysis and data minin که مربوط به انتشاراه wiley هست فرستادم که بخوام مقالم رو سابمیت کنم چقد طول میکشه این جواب رو بهم داده

typically it takes about 2 months for the first round of reviews to take place.
    The topic of Fuzzy ApioriT mining is certainly within scope for the journal but its hard
    to tell from the title alone if the paper will be appropriate for Statistical Analysis and Data Mining.
    Sincerely, David Madigan

منظورش از first review چیه یعنی بعد این دوماه به من میگه اکی هست یا میره مرحله های بعدی؟

من یه ایمیل به ادیتور Statistical Analysis and data minin که مربوط به انتشاراه wiley هست فرستادم که بخوام مقالم رو سابمیت کنم چقد طول میکشه این جواب رو بهم داده

typically it takes about 2 months for the first round of reviews to take place.
    The topic of Fuzzy ApioriT mining is certainly within scope for the journal but its hard
    to tell from the title alone if the paper will be appropriate for Statistical Analysis and Data Mining.
    Sincerely, David Madigan

منظورش از first review چیه یعنی بعد این دوماه به من میگه اکی هست یا میره مرحله های بعدی؟
    یعنی اینکه مرحله اول از پروسه داوری مقاله حدود دو ماه طول خواهد کشید. تو این مرحله که مهمترین مرحله هم است، مقاله شما رو دو یا بیش از دو داور خوانده و نظراتشون رو اعلام می کنند. ادیتور هم براساس نظرات داورها در مورد مقاله شما تصمیم میگیره: ممکنه رد کنه (reject)، ممکنه بدون نیاز به انجام اصلاحات پذیرش کنه (که احتمالش خیلی خیلی پایینه) و یا ممکنه پذیرش منوط به انجام اصلاحات (revision) و پاسخ گویی به سوالات داورها باشه (در این حالت شما بایستی پس از انجام اصلاحات، مقاله رو برای ادامه فرآیند داوری مجددا برای ژورنال ارسال کنید).

Junior Member

سلام
    نمیدونم سوالمو جای درستی میپرسم یا نه! من میخام مقالمو توی ژورنال Applied Intelligence سابمیت کنم. توی قسمت راهنمای نویسندگان هیچ فرمتی برای فایل word نذاشتن ولی گفتن شما میتونید فایل word هم بفرستید. من ایمیل هم زدم به ژورنال که یک فایل تمپلیت LaTex رو برام فرستادن (که در سایت هم موجود است). حالا من میخام ب فرمت word بفرستم چون با این LaTex ور رفتم یک مقداری ولی کامپایل نمیشه فایلم.
    لطفا اگر کسی به این ژورنال یا ژورنالای مشابه Springer که به این شکل هستند مقاله فرستاده منو راهنمایی کنه.
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط fasara نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم سوالمو جای درستی میپرسم یا نه! من میخام مقالمو توی ژورنال Applied Intelligence سابمیت کنم. توی قسمت راهنمای نویسندگان هیچ فرمتی برای فایل word نذاشتن ولی گفتن شما میتونید فایل word هم بفرستید. من ایمیل هم زدم به ژورنال که یک فایل تمپلیت LaTex رو برام فرستادن (که در سایت هم موجود است). حالا من میخام ب فرمت word بفرستم چون با این LaTex ور رفتم یک مقداری ولی کامپایل نمیشه فایلم.
    لطفا اگر کسی به این ژورنال یا ژورنالای مشابه Springer که به این شکل هستند مقاله فرستاده منو راهنمایی کنه.
    ممنون.
    سلام
    اینجا را ببینید، به همین شکل دربیارید بفرستید مشکلی نیست

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

دوستان من مقالم رو سابمیت کردم ، به علت plagiarism برگشت خورد. حالا من سوالم اینه که با توجه این که من مرور ادبیاتم مشکل داره احتمالا .اگه من این رو برطرف کنم و درصد شباهت بیاد پایین آیا تولز قابل اطمینانی هست که بتونم چک کنم بعد دوباره بفرستمش به ژورنال؟لطفا اگه کسی می دونه راهنماییم کنه .فرسه :|

دوستان من مقالم رو سابمیت کردم ، به علت plagiarism برگشت خورد. حالا من سوالم اینه که با توجه این که من مرور ادبیاتم مشکل داره احتمالا .اگه من این رو برطرف کنم و درصد شباهت بیاد پایین آیا تولز قابل اطمینانی هست که بتونم چک کنم بعد دوباره بفرستمش به ژورنال؟لطفا اگه کسی می دونه راهنماییم کنه .فرسه :|
    شما به مجله ایمیل بزنید، بگید من نمیدانم کجا کپی هست، لطفا نتیجه کراس چک را بران بفرستید & بگید از کجا کپی کردم!؟
    آنها فایلی را به شما میفرستن که قستمتهای کپی شده هایلایت شدس. اینا را تغییر میدید & مجدد سابمیت میکنید

ApplyAbroad Guru

دوست عزیز،
    اول اینکه همه ژورنال ها این نرم افزار رو برای چک کردن مقاله های و تشخیص کپی برداری از متن های گذشته، به کار نمیبرند. خیلی از ژورنال ها هستند که ممکنه داورها بعدا تشخیص بدند که همچین اتفاقی افتاده. بنابراین میتونید ژورنال های دیگه رو امتحان کنید که همچین داستانی ندارند.
    دوم اینکه در مورد Plagiarism خیلی ضعف نشون ندید. توی بعضی از کارها و مقاله ها هرچقدر هم یه متن رو تغییر بدید باز نمیشه خیلی متفاوتش کنید و از طرفی حرف همونیه که قبلی ها گفتند!! امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید. به عنوان مثال یکی از استاد های من با همچین پیامی روبرو شده بود. قاطی کرد!! بعد یه نامه نوشت به ادیتور و ادیتور رو شست و گذاشت جلو آفتاب که خشک بشه!! یعنی بهش گفت چطور به خودت اجازه دادی که من رو به دزدی ادبی متهم کنی!!! این مطلب کاریش نمیشه کرد و ما آگاهانه از مطالب قبلی کپی برداری کردیم و شما به جای گیر دادن به تشابه ادبی و متنی به نتایج و پایان کار توجه کنید.......خلاصه کنم ادیتور ایمیل زد و کلی عذر خواهی کرد و مقاله هم نهایتا چاپ شد!!!
    سوم من به طور خاص نرم افزار خاصی رو نمیشناسم. ولی فکر میکنم شما که خودت مقاله رو نوشتی بهترین ابزار برای نظر دادن هستی! خودت میدونی از کجاها چه متنی رو و چه مقدار کپی برداری کردی (که معمولا توی قسمت های مقدمه و مفاهیم کلی همچین اتفاقی میفته و منطقی هم هست تا حدودی). بنابراین توصیه میکنم اگه میخوایید این کار رو انجام بدید از مقاله های بیشتر و با تنوع بیشتر برای نوشتن استفاده کنید که بعدا معلوم نشه متنتون کپی برداری شده. یعنی اینکه یهو ور ندارید یه پاراگراف از یه مقاله رو بذارید! چند خطشو بذارید و با چند خط از یه جای دیگه قاطی کنید تا نهایتا معجونی بشه که مناسب باشه.
    چهارم اینکه مورد سومی که گفتم کار خیلی از بچه ها و حتی استادهاست. چون بالاخره ما انگلیسی زبان نیستیم و نمیتونیم 0 تا 100 یه مقاله رو از زبون خودمون بنویسیم. خواستم بگم کار اشتباهی نیست فقط استایل انجامش مهمه که حرفه ای انجام بشه. (حتی خارجی ها و انگلیسی زبان ها هم همین کار رو میکنند و بالاخره بخش زیادی از مطالب اولیه و کلی در مقاله ها یکسانه)

موفق باشید

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

ممنون از جواب ها ، آیا تو ایمیل به اونها این مطلب رو بگم که قبلا به ژورنال دیگه هم سطحش فرستادم و گفته نوآوری توی مقاله دیده میشه ولی درصد مربوط بودن به ژورنالش پایینه واسه این رد کرده رو بگم؟
    و اینکه خودمم می دونم مقدمه و مرور ادبیاتم (یعنی 6 صفحه از 13 صفحه )کپی هست از چندتا مقاله ولی سعی کرده بودم به زبان خودم بگمو تغییر بدم...... تو ایمیلم چی بگم با اینحال!!!

این متن ایمیل شون هست
    I am sorry to inform you that your submission entitled " " is unacceptable for International Journal of Uncertainty, Fuzziness and Knowledge-Based Systems. The plagiarism detection system has identified a similarity index of 55% with previously published papers, which is not acceptable. See the list of overlapping papers below.

Thank you for your interest in this journal.

Yours sincerely,
    Bernadette Bouchon-Meunier

Editor-in-Chief
    International Journal of Uncertainty, Fuzziness and Knowledge-Based Systems

--------------

315 words / 52% - Internet from 12-Jul-2010 12:00AM
    www.mathlab.mtu.edu

18 words / 3% - Internet from 14-Aug-2014 12:00AM
    www.yzxz.com

ممنونم
    ویرایش توسط sariii : November 6th, 2014 در ساعت 12:30 AM