صفحه 1 از 94 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

پیش فرض راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام
    واسه ژورنال IEICE ELEX میخوام مقاله سابمیت کنم اما تو سایتش گفته واسه سابمیت مقاله باید یکی از نویسنده ها لا اقل عضوشون باشه و اگر نیست همراه با سابمیت مقاله دو تا فرم رو تکمیل و بفرسته یکی از اونا فرم مربوط به کارت اعتباری هستش حالا من موندم که اطلاعات این فرم رو چطور پر کنم اطلاعاتی مثل شماره کارت و تاریخ انقضا و البته مبلغش به ین ژاپن چون من خوب باید هزینه عضویت و همین طور شارژ خود مقاله در صورت اکسپت رو از طریق شزکت هایی که این کار هارو انجام میدند انجام بدم ولی الان در مرحله سابمیت مقاله از کجا شماره کارت بیارم و اگر هم بخوام از الان یه ویزاکارت مجازی بگیرم از کجا بدونم کارت با چه میزان موجودی بگیرم؟
    این لینک هستش:
    http://www.ieice.org/eng/member/OM-appli.html

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

با سلام من می خوام به این ژورنال مقاله بفرستم اما نمی دونم فی که میگیرن چقدره. از کجای صفحه باید پیداش کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید. این لینکشه
    http://www.springer.com/engineering/...ty/journal/500
    ویرایش توسط studentz : April 1st, 2012 در ساعت 06:36 PM

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط root88 نمایش پست ها
    با سلام من می خوام به این ژورنال مقاله بفرستم اما نمی دونم فی که میگیرن چقدره. از کجای صفحه باید پیداش کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید. این لینکشه
    http://www.springer.com/engineering/...ty/journal/500
    سلام

این ژورنال فی نمی گیره، چون open access نیست.

منتها یک امکان برای نویسندگانی که میخوان مقالشون فیری در اختیار همه قرار بگیره، گذاشته. در صورتی که میخواید مقالتون open access باشه، نوشته باید publication fee (US$ 3000/EUR 2000; excl. VAT) را پرداخت نمایید.

موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    سلام

منتها یک امکان برای نویسندگانی که میخوان مقالشون فیری در اختیار همه قرار بگیره، گذاشته. در صورتی که میخواید مقالتون open access باشه، نوشته باید publication fee (US$ 3000/EUR 2000; excl. VAT) را پرداخت نمایید.

موفق باشید.
    ممنون از شما اما چرا یه نفر ممکنه بخواد این پولو واسه استفاده دیگران بپردازه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    سلام

موفق باشید.
    ببخشید از کجا میشه مطمئن شد که یک ژورنال open access هست یا نیست؟
    مثلا ژورنال Journal of Chemical Sciences چیزی ننوشته که فی میخواد، ولی بعضی مقاله هاش رو میشه مجانی دانلود کرد وبعضی دیگه رو نه.

Junior Member arta675 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    communication

سلام به دوستان. یه سوال درباره ژرنال IET در رشته برق داشتم . یه مقاله دارم آماده می کنم در زمینه آنتن. برا ژرنال IET Antenna & propagation لینکی که اونجا تمپلیتش باشه و بتونم دانلودش کنم و نحوه سابمیتش رو نمیتونم پیدا کنم. اگه دوستان کسی میدونه کمک کنه و لینکش رو بزاره . ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط root88 نمایش پست ها
    ممنون از شما اما چرا یه نفر ممکنه بخواد این پولو واسه استفاده دیگران بپردازه؟
    خواهش می کنم،

به این دلیل که وقتی open access باشه، افراد بیشتری به صورت فیری به مقاله شما دسترسی دارن و بنابراین احتمال ارجاعات به مقاله شما را بالامیره، در حالیکه اگر پولی باشه، تعداد افراد کمتری مقاله را میخونن و ارجاعات هم پایین میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    ببخشید از کجا میشه مطمئن شد که یک ژورنال open access هست یا نیست؟
    مثلا ژورنال Journal of Chemical Sciences چیزی ننوشته که فی میخواد، ولی بعضی مقاله هاش رو میشه مجانی دانلود کرد وبعضی دیگه رو نه.
    در سایت ژورنال اشاره میشه، و مقدار fee هم بیان میشه. ضمن اینکه در صورتی شک داشتید، میتونید میل بزنید و بپرسید. این سایت هم هست، البته نمی دونم چقدر کامله.

این ژورنالی که اشاره نمودید، open access هست، منتها من مقدار fee را پیدا نکردم، شاید بعد از سابمیت یا در حین سابمیت مشخص بشه. میل بزنید و بپرسید.

مقالاتش در springer فیری نیست، اما اینجا و گوگل اسکالر فیری هست.

موفق باشید.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط arta675 نمایش پست ها
    سلام به دوستان. یه سوال درباره ژرنال IET در رشته برق داشتم . یه مقاله دارم آماده می کنم در زمینه آنتن. برا ژرنال IET Antenna & propagation لینکی که اونجا تمپلیتش باشه و بتونم دانلودش کنم و نحوه سابمیتش رو نمیتونم پیدا کنم. اگه دوستان کسی میدونه کمک کنه و لینکش رو بزاره . ممنون
    سلام دوست عزیز

اسم کامل ژورنال مد نظرتون IET Microwaves, Antennas and Propagation است؟ در این صورت مقاله را طبق Author Guide آماده نمایید و با رجیستر در اینجا ارسال نمایید.

تمپلیت اکثراً برای کنفرانس ها است، ژورنال ها اغلب در یک pdf یا لینک توضیحات لازم برای نوشتن مقاله را میدن. برای آشنایی بهتر شما میتونید چند تا از مقالات جدید ژورنال مد نظرتون را دانلود کنید.

موفق باشید.

Junior Member arta675 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    communication

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

الان یه سوال برامم پیش اومد. بله ممنون همین ژرنال رو می گم . الان تو قسمت این ژرنال یه اشاره ای به پول به اضائ هر صفحه کرده. آیا این اجباریه؟؟ چون من لترز دادم تا حالا که ریوایز خورده پولی ندادم. نمیدونم شاید موقع اکسبت بگیره. البته اگه نکسبت شه ) . خوشحال میشم کمک کنید. ممنون

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط arta675 نمایش پست ها
    الان یه سوال برامم پیش اومد. بله ممنون همین ژرنال رو می گم . الان تو قسمت این ژرنال یه اشاره ای به پول به اضائ هر صفحه کرده. آیا این اجباریه؟؟ چون من لترز دادم تا حالا که ریوایز خورده پولی ندادم. نمیدونم شاید موقع اکسبت بگیره. البته اگه نکسبت شه ) . خوشحال میشم کمک کنید. ممنون
    اگر منظورتون قسمت زیر است:

5. Colour Reproduction
    5.1. Charges for reproducing articles in full colour in the printed issue of a journal are as follows:
    No. of pages requiring colour Cost (£)
    1-2 300
    3-4 500
    5-6 750
    7-8 1000
    9-10 1250

این هزینه برای نسخه چاپی مقاله است که برای عکس های رنگی که در مقاله شماست، باید پول پرینت رنگی بدید. این به این نیست که این ژورنال پولی هست. این پول برای چاپ رنگی است و تا اونجایی که من دیدم ژورنال ها برای چاپ عکس های رنگی هزینه را از نویسندگان دریافت می کنند.

این هزینه را برای عکس های رنگی باید پرداخت کنید.

اگر منظورتون قسمت دیگه ای است، کپی، پیست نمایید و اینجا قرار بدید. موفق باشید.

صفحه 1 از 94 123456789101151 ... آخرینآخرین