صفحه 10 از 94 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ldkh20 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال در مورد فیلد "Entering a Comment" در یکی از ژورنال های springer داشتم .در این قسمت که اجباری هم هست باید ویژگی های روش ارائه شده رو داد مثل highlight در الزوییر یا باید مثل یک کاور لتر متن گذاشت.در مورد Suggest Reviewers آیا هر نویسنده مقاله ای رو میشه معرفی کرد یا در خود سایت springer لیستی ازReviewers وجود داره؟
    سلام
    1- بله اين قسمت را مثل ذكر هايلايت تايپ كنيد. خيلي سعي كنيد كه كاملا شفاف و مختصر خلاصه كار خودتون را بيان كنيد
    2- نه چنين ليستي وجود نداره. شما بسته به شناخت خودت افرادي را معرفي كن، ترجيها غير ايراني و از كشورهاي متفاوت
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

I would like to submit our manuscript entitled "..................." to your journal for possible publication. The paper is original and has not been published or submitted elsewhere

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2000110 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم در مرحله سابمیت برای ژورنال از من یک ethics statment می خواهد که اصلا نمیدونم چی بنویسم
    خواهشن هر کی میتونه برام یه نمونه بفرسته
    ممنون

Junior Member Sprout آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام دوستان

من مي خوام مقاله مو براي يك مجله اي سابميت كنم.

اين مجله از نويسنده مي خواهد كه يك نفر associate editor و همين طور 6 نفر reviewer معرفي كنم. توضيح هم داده كه اين associate editor كسي هست كه اول مقاله رو به صورت اجمالي مي بينه (و حتي اسم نويسنده را هم ميبيند) و بعد تصميم مي گيرد كه آيا مقاله براي reviewer ها فرستاده شود يا نه.
    مي خواستم ببينم اين فردي رو كه به عنوان associate editor معرفي مي كنيم ، بايد حتما بشناسم؟ مي تونم يك استادي رو از يك دانشگاه كه مي دونم زمينه تحقيقاتيش با مقاله ي من سازگاره معرفي كنم؟ مثلا استادي از يكي از دانشگاه هاي آمريكا؟ آيا بايد به اين استاد ايميل بزنم و بگم كه به اين عنوان معرفيش كردم؟

بعد يه سوال ديگه اين 6 تا reviewer رو چه طور انتخاب كنم؟ بازم مي شه اين افراد از اساتيدي باشن كه مي دونم زمينه ي تحقيقاتيشون به مقاله م مي خوره؟ آيا بايد اونها رو هم مطلع كنم كه دارم اسمشونو مي دم؟

ممنون مي شم اگر جوابمو بديد. عجله دارم.

با سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sprout نمایش پست ها
    سلام دوستان

من مي خوام مقاله مو براي يك مجله اي سابميت كنم.

اين مجله از نويسنده مي خواهد كه يك نفر associate editor و همين طور 6 نفر reviewer معرفي كنم. توضيح هم داده كه اين associate editor كسي هست كه اول مقاله رو به صورت اجمالي مي بينه (و حتي اسم نويسنده را هم ميبيند) و بعد تصميم مي گيرد كه آيا مقاله براي reviewer ها فرستاده شود يا نه.
    مي خواستم ببينم اين فردي رو كه به عنوان associate editor معرفي مي كنيم ، بايد حتما بشناسم؟ مي تونم يك استادي رو از يك دانشگاه كه مي دونم زمينه تحقيقاتيش با مقاله ي من سازگاره معرفي كنم؟ مثلا استادي از يكي از دانشگاه هاي آمريكا؟ آيا بايد به اين استاد ايميل بزنم و بگم كه به اين عنوان معرفيش كردم؟

بعد يه سوال ديگه اين 6 تا reviewer رو چه طور انتخاب كنم؟ بازم مي شه اين افراد از اساتيدي باشن كه مي دونم زمينه ي تحقيقاتيشون به مقاله م مي خوره؟ آيا بايد اونها رو هم مطلع كنم كه دارم اسمشونو مي دم؟

ممنون مي شم اگر جوابمو بديد. عجله دارم.

با سپاس
    سلام
    تا جایی که اطلاع دارم associate editor رو باید از لیستی که اون ژورنال به شما معرفی می کنه انتخاب کنید. مثلا برای چندتا ژورنال تو وایلی و الزویر خودم این کار رو کردم یعنی اون ژورنال خواسته بود از بین ادیتورهای زیر یکی رو انتخاب کن. اگر چنین لیستی ندارن اسم ادیتور یا یکی از member of editor ها بنویسید.
    ولی در انتخاب داورها باید خودتون پیدا بکنید.
    بله اسم کسایی که زمینه تحقیقاتشون یکی هست و بنویسید.
    نه لازم نیست داور رو از این موضوع با خبر کنید که دارین اسمشون رو می دید.

Junior Member Sprout آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که اطلاع دارم associate editor رو باید از لیستی که اون ژورنال به شما معرفی می کنه انتخاب کنید. مثلا برای چندتا ژورنال تو وایلی و الزویر خودم این کار رو کردم یعنی اون ژورنال خواسته بود از بین ادیتورهای زیر یکی رو انتخاب کن. اگر چنین لیستی ندارن اسم ادیتور یا یکی از member of editor ها بنویسید.
    ولی در انتخاب داورها باید خودتون پیدا بکنید.
    بله اسم کسایی که زمینه تحقیقاتشون یکی هست و بنویسید.
    نه لازم نیست داور رو از این موضوع با خبر کنید که دارین اسمشون رو می دید.
    ممنون از راهنمايي تون. كلا به نظرتون بهتره داورها از اساتيد دانشگاههاي اروپا و آمريكا باشن و يا مي تونم از اساتيد مثلا دانشگاههاي ايران هم كه معروفن انتخاب كنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sprout نمایش پست ها
    ممنون از راهنمايي تون. كلا به نظرتون بهتره داورها از اساتيد دانشگاههاي اروپا و آمريكا باشن و يا مي تونم از اساتيد مثلا دانشگاههاي ايران هم كه معروفن انتخاب كنم؟
    ترجيها از اساتيد ايراني استفاده نكنيد كه فك نكنن شما با اين افراد هماهنگ كردين. از جاهاي مختلف انتخاب كنيد

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

با سلام
    بچه ها نظرتون راجع به این ژورنال جیه؟ http://ws.acs.org.au/jrpit/ اومده یک چیز عجیبی گفته که نمی دونم hard copy کارتون رو بعد از اکسپت شدن براشون بفرستیم!! منظورشون دقیقا چی هست یعنی از اینجا پرینت بگیریم پست کنیم استرالیا؟! اگه درسته که بنظر شما اینکار خیلی بی منطق به نظر نمی رسه؟
    Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

شاید داره سند مکتوب میگیره که یعنی صجت ادعا که این مقاله مال شماست پای خودتون باشه. آخه تو ایران یه راه ثبت کردن اینه که شما برید اداره پست و اون نوشته (معمولا فیلمنامه) رو با نام خودتون و به آدرس خودتون ارسال کنید!
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    شاید داره سند مکتوب میگیره که یعنی صجت ادعا که این مقاله مال شماست پای خودتون باشه. آخه تو ایران یه راه ثبت کردن اینه که شما برید اداره پست و اون نوشته (معمولا فیلمنامه) رو با نام خودتون و به آدرس خودتون ارسال کنید!
    برای اینکار که خوب از ما امضا می گیرن باید فرم کپی رایتی که می دن رو دستی پر کنیم و بعد اسکن براشون بفرستیم، دیگه پرینت گرفتن و از این قاره به اون قاره فرستادن چه صیغه ای هست من نمی فهمم o_O

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

سلام من دارم مقالم و برای این ژورنال ارسال می کنم اما برای قیمت رقم های مختلفی زده ممنون میشم راهنماییم کنین که قیمت چقدره و نتیجه داوری اولیش چقدر طول میکشه؟
    Australian Journal of Management