صفحه 12 از 94 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط iiranican نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و مهندسان گرامی

دوستان من هفته پیش یک مقاله برای IEEE(power delivery).f فرستادم و دونفرم تو ایم یک هفته روش review میکردن حالا ریجکت کردن که به گروه ما نمیخوره و این بفرست برای قسمت power electronic در صورتی که کار من اصلا تو این حیطه نیست ... دوباره برای power electronic فرستادم انجا هم تو کمتر از 6 ساعت ریجکت کرده میگه موضوع بحث به ما نمیخوره بفرستش power deliveri..... الان من شدم توپ بین این دوتا .... چی کار کنم ؟
    الکب عمر خودت رو تلف نکن که بخوای حرف حالیشون بکنی بفرست یه جای دیگه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

سلام
    چطور می تونم واسه این مجله مقاله بفرستم؟
    164. JOURNAL OF COMMUNICATIONS TECHNOLOGY AND ELECTRONICS

(MAIK NAUKA/INTERPERIODICA/SPRINGER)

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsare_e نمایش پست ها
    سلام

اگه منظورتون اینه http://www.springer.com/engineering/.../journal/11487 که همون سمت راست صفحه زده submit manuscript رو بزنید. اگه اولین بارتونه بهتره متن رو بدین چند نفر بخونند هم از نظر انگلیسی هم از نظر علمی مشکلی نداشته باشه
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام

این ی مجله روسی هست. شما باید مقاله را در قالب یک فایل PDF به آدرس ایمیل مجله ایمیل کنید. ایمیل مجله اینه:red@cplire.ru
    در ضمن شما باید هاردکپی مقاله را به آدرس مجله هم پست کنید!! آدرس پستی مجله هم اینه:
    Radiotekhnika i elektronikaul. Mokhovaya 11, build. 7, Moscow, 125009 Russia
    بیشتر مجلات روسی فایل کاغذی مقاله را هم میخان. معمولا هم بیشتر نویسندگانشون روسی هستند چون کسی حوصله دردسر پست مقاله را نداره
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electric

با سلام
    دوستان من یک مقاله برای ETEP فرستادم الان ازم چنتا سوال کردن که گفتن جواب بدم ..... این سوالارو چه طور باید جواب بدم .... البته جواب دادم و برای استادم ارسال کردم بهم گفت به دلم ننشسته باید به صورت فرمت مقاله جواب بدی و از این حرفا..... هیچ کمکم نمیکنه لامصب شیرازی.... کسی میتونه منو کمک کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

سلام دوستان

مقالم را آماده کردم واسه چاپ در ژورنال Medical Image Analysis ولی باتوجه به خوندن Guide for Authors هنوز هم یه سری چیزاش واسم سوال هست .
    ۱) موقع سابمیت فایل ورد نباید هیچ عکس یا جدولی داشته باشه ؟ و باید همه عکس ها و جدول ها جداگانه سابمیت شن ؟؟ یا اینکه فایل مقاله را همینجوری که هست سابمیت کنم ولی عکس ها را هم جدا اتچ کنم ؟!!

۲) در مورد اون قضیه Open access و Subscription هنور نمیدونم کدوم را باید انتخاب کنم ؟ این 3100$ واسه Subscription هست ؟ یعنی open access چاپ کردن رایگان هست ؟؟

۳) نام corresponding و first author باید حتما یکی باشه ؟

۴) با توجه به زیاد بودن نودارها و تصاویر در مقالم آیا همشو یکی یکی اتچ کنم یا همشونو در یک فایل ورد جداگانه بزارم و سابمیت کنم ؟!

پیشاپیش ممنون از کمکتون

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط SH87 نمایش پست ها
    سلام دوستان

مقالم را آماده کردم واسه چاپ در ژورنال Medical Image Analysis ولی باتوجه به خوندن Guide for Authors هنوز هم یه سری چیزاش واسم سوال هست .
    ۱) موقع سابمیت فایل ورد نباید هیچ عکس یا جدولی داشته باشه ؟ و باید همه عکس ها و جدول ها جداگانه سابمیت شن ؟؟ یا اینکه فایل مقاله را همینجوری که هست سابمیت کنم ولی عکس ها را هم جدا اتچ کنم ؟!!
    سلام
    ببینیند این مسئله از یه ژورنال به ژورنال دیگه متغیره. اما معمولن روند اینطور هست که شما متن کامل مقاله را داخل یک فایل ورد می آرید (Manuscript) بدون اینکه داخل متن عکس یا جدولی باشه؛ بعد داخل همون فایل و در ادامه متن مقاله عنوان جدول ها، خود جدول ها، عناون عکس ها و در نهایت خود عکس ها رو میارید. معمولن نیازی نیست که عکس ها و جداول رو داخل یک فایل جداگونه بیارید. حتی همون ژورنال هایی که میگن عکس ها رو داخل فایل جداگونه بیارید خودشون روی این مسئله خیلی پافشاری نمی کنن.

۲) در مورد اون قضیه Open access و Subscription هنور نمیدونم کدوم را باید انتخاب کنم ؟ این 3100$ واسه Subscription هست ؟ یعنی open access چاپ کردن رایگان هست ؟؟
    منظور از Open Access این هست که مقالات این ژورنال در اینترنت در دسترس همه هست، چه اعضای ژورنال (subscriber) و چه افراد غیر عضو (Non-subscriber) و در واقع این نویسندگان مقالات هستند که هزینه ویراستاری، چاپ و تکثیر مقالات رو میدن یعنی خود شما!
    Subscription هم اون پولیه که افراد برای حق اشتراک مجله به صورت ماهانه یا سالانه میدن. معمولن ژورنال ها این امکان رو به فرد نویسنده میدن که در صورت پذیرفته شدن مقاله، بتونه با یه قیمت به نسبت پایینتر از معمول (البته به قول خودشون!) چند نسخه از اون رو داشته باشه. حالا اینکه اون 3100 دلار مربوط به کدوم هزینه هست خودتون باید سایت رو مطالعه کنید.

۳) نام corresponding و first author باید حتما یکی باشه ؟
    نخیر.

۴) با توجه به زیاد بودن نودارها و تصاویر در مقالم آیا همشو یکی یکی اتچ کنم یا همشونو در یک فایل ورد جداگانه بزارم و سابمیت کنم ؟!
    درمورد این مسئله هم که تو سوال یک توضیح دادم.

موفق باشید.

Junior Member

سلام
    میشه بگید منظورتون ازاینکه که گفتین " شما باید هاردکپی مقاله را به آدرس مجله هم پست کنید" چیه؟ ینی باید مقاله رو پرینت بگیرم و کاغزای پرینت رو پست کنم؟

Banned

سلام
    میشه بگید منظورتون ازاینکه که گفتین " شما باید هاردکپی مقاله را به آدرس مجله هم پست کنید" چیه؟ ینی باید مقاله رو پرینت بگیرم و کاغزای پرینت رو پست کنم؟
    سلام

منظورشون رو درست متوجه شدید.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط iiranican نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یک مقاله برای ETEP فرستادم الان ازم چنتا سوال کردن که گفتن جواب بدم ..... این سوالارو چه طور باید جواب بدم .... البته جواب دادم و برای استادم ارسال کردم بهم گفت به دلم ننشسته باید به صورت فرمت مقاله جواب بدی و از این حرفا..... هیچ کمکم نمیکنه لامصب شیرازی.... کسی میتونه منو کمک کنه؟
    سلام

به سوالات هر reviewer یک فایل word اختصاص بدید و در اون اول هر سوال رو بیارید و بعد جواب خودتون رو زیرش اضافه کنید...
    حتی راه حل شاده تر نوشتن سوالات و جواب ها به همین فرمت در textboxی هست که در اکانتتون موجود هست ولی روش اول حرفه ای تر و بهتر هست.

براتون آرزوی موفقیت دارم