صفحه 16 از 94 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsare_e نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام یه نامه جهت پیگیری سریعتر مقاله ارسالیم به ژورنال "توبی تک" به سردبیرش بفرستم. کسی میدونه واسه ارسال نامه به سردبیر ، ایمیل سردبیر از کجا پیداکنم؟
    You don't need to search for something template

Just include article name, reference number along with submission date in a letter and send it to the editor
    Ask them about the current status or anything you like to request from the journal
    Of course keep in the mind that editor is commonly unable to expedite the process of review.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

ببینید من دارم مقالمو توی وایلی سابمیت میکنم. یه قسمت نوشته عنوان رو وارد کنید بعد زیرش نوشته running head وارد کنید. این running head ینی چی؟

سلام
    دوست عزیز bjeddi شما در پاسخ به سوالات قبل من راجع به مجله توبی تک، فرمودین که دوست شما ایمیلی به سردبی مجله فرستاده. میشه خواهش کنم ایمیل سردبیر رو از دوستتون بپرسید و به منم بگید. خیلی ممنون میشم.
    ویرایش توسط soroush88 : September 24th, 2014 در ساعت 08:28 PM

Junior Member

سلام
    من این نامه رو نوشتم واسه سردبیر چون الان دوماهه که مقالم هنوز دست ادیتوره. میشه خواهش کنم هرجاش خوب نیس و یا اشتباه نوشتم بگید.

dear editor
    the article entitled ... has been submitted in august 2 for your journal. since, i need to receive the result of
    .reviewer and publishing my article before the defense session of my thesis, I beg you to do this process as soon as possible
    I would appreciate it, if the evaluation process could move on more quickly.

best regard
    the corresponding author ...

سلام
    من این نامه رو نوشتم واسه سردبیر چون الان دوماهه که مقالم هنوز دست ادیتوره. میشه خواهش کنم هرجاش خوب نیس و یا اشتباه نوشتم بگید.

dear editor
    the article entitled ... has been submitted in august 2 for your journal. since, i need to receive the result of
    .reviewer and publishing my article before the defense session of my thesis, I beg you to do this process as soon as possible

best regard
    خیلی بی کلاس نوشتی عزیز. اینطوری نباید تو جوامع علمی صحبت کرد که! your journal یعنی چی؟ the reputed journal of بذار! بعد I beg you?

Banned

سلام

dear editor

best regard
    سلام

اصولا حتی بعد از گذشتن 5 یا 6 ماه از submission اولیه مقاله هم ایمیل زدن به ادیتور باید در راستای خبر رفتن از مقاله باشه.. نه تسریع در گرفتن جواب review!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    به نظر من این درخواست شما بی نتیجه خواهد بود... مگر اینکه ژورنالی که مدنظر هست، ژورنال معتبری نباشه.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

این چطوره؟
    dear editor
    "" the article entitled ... has been submitted in august 2 for the journal of
    please, inform me from the status current of the article.
    I would appreciate it, if the evaluation process could move on more quickly
    اینم خیلی افتضاحه؟

سلام
    دوست عزیز bjeddi شما در پاسخ به سوالات قبل من راجع به مجله توبی تک، فرمودین که دوست شما ایمیلی به سردبی مجله فرستاده. میشه خواهش کنم ایمیل سردبیر رو از دوستتون بپرسید و به منم بگید. خیلی ممنون میشم.
    این ایمیل خود سردبیر هست: m.ozer@beun.edu.tr
    اینم ایمیل دفتر مجله است: elektrik@tubitak.gov.tr
    دوستم گفت که با ایمیل دفتر مجله مکاتبه کرده بود و مشکلش حل شده بود.

http://www.crlpublishing.co.uk/journ...0Authorsبچه ها من می خوام تو این ژورنال مقاله بفرستم با نرم افزار tex گفته؟ من ندارم این نرم افزارو نمی شه با همون ورد فرستاد؟ هزینه این ژورنالو کسی می تونه بگه؟ ممنون اگه کمکم کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط masome12345 نمایش پست ها
    http://www.crlpublishing.co.uk/journ...0Authorsبچه ها من می خوام تو این ژورنال مقاله بفرستم با نرم افزار tex گفته؟ من ندارم این نرم افزارو نمی شه با همون ورد فرستاد؟ هزینه این ژورنالو کسی می تونه بگه؟ ممنون اگه کمکم کنید.

سلام

دوست عزیز tex نرم افزار نیست... یک library حرفه ای هست برای کارهای ویراستاری و چاپ که کاربر های اون معمولا تحت latex و ادیتورهای زیادی که وجود داره با اون کار می کنن...
    اگر ژورنال مدنظرتون فقط در فرمت latex مقاله قبول کنه چاره ای چز تهیه اون به این فرمت ندارید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط masome12345 نمایش پست ها
    با ورود می تونین بفرستین و حتما نگفتن با tex یفرستین بلکه گفتن اگر با tex می فرستین باید:
    Papers using Tex should include figures as postscript files, not Tex files.
    PS یا همون postscript یکی از خروجی های نرم افزار Latex هست.