صفحه 2 از 94 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Junior Member arta675 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    communication

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

منظورم همین بود. ولی لترز به چشم نخورد. امید وارم اون پول نگیره . چون رنگی دادم من...... . ممنون موضوع خوبی رو گفتید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

سلام به دوستای گلم
    من بعد از مدت ها تونستم پروژم در زمینه تشخیص هویت از طریق عنبیه تکمیل کنم و در قسمت segmentation تصاویر عنبیه تونستم به یک راه حل جدید برسم. حالا می خوام اون رو در یک ژورنال معتبر چاپ کنم ولی نمی دونم باید چی کار کنم؟
    اصلا کدوم ژورنال بهتر هست؟
    چطور باید فهمید کدومشون تو رشته من بهتر هستن؟
    البته چند تا از ژورنال های معروف رو می دونم و لی دقیق نمی دونم آیا خوبن یا نه؟(PAMI,image and vision computing,pattern recognition) که این دو تا آخر برایElsevier هست.
    چطور باید مقاله رو سابمیت کرد و غیره؟

لطفا کامل توضیح بدید!!!!!!!!!
    ممنون از توجهتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط root88 نمایش پست ها
    ممنون از شما اما چرا یه نفر ممکنه بخواد این پولو واسه استفاده دیگران بپردازه؟
    برای اینکه میخواد citation مقالش بره بالا.

Junior Member

سلام. ببخشید من سوالی داشتم...
    این قسمت را ببینید:

http://www.aina-conference.org/2013
    من مقاله مو برای اینجا ارسال کردم...بعد از انجام کارهای مربوطه گفت که manuscript هم باید اپلود کنم...این کار هم انجام دادم و ایمیل موفقیت آمیز انجام شدنش، اومد. حالا در سایتی که گفتم، تاریخ ارسال notification برای نویسندگان را زده 25 نوامبر...یعنی 2 روز دیگه...اما وقتی وارد قسمت ادمین سایت مربوط به اپلود مقاله هام میرم، هنوز مقاله ها به رنگ زرد یعنی under reveiw هستند... یعنی در مرحله active... و در مراحل
    discuss, withdrawn, rejected, minor revision, major revision, accepted, no show, published

قرار نگرفته! حتی در مرحله همdiscuss نیست!! می خوام بدونم امکان داره من در آپلود مقالم جایی مشکل به وجود اومده باشه؟؟؟ و اینکه اون پولی که برای هزینه submit باید داده بشه، این که توسط چه دانشگاهی و چه شخصی داده میشه، کی مشخص میشه؟؟؟ آیا همان زمان آپلود مقاله و دادن اسم نویسندگاه باید این مورد را من مشخص می کردم که نکردمم؟؟؟خواهشا کمک فوری نیاز دارم...از اشخاصی که سابقه ی خوبی در زمینه مقاله و ارسال اون دارند...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaz_hj نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من سوالی داشتم...
    این قسمت را ببینید:

http://www.aina-conference.org/2013
    من مقاله مو برای اینجا ارسال کردم...بعد از انجام کارهای مربوطه گفت که manuscript هم باید اپلود کنم...این کار هم انجام دادم و ایمیل موفقیت آمیز انجام شدنش، اومد. حالا در سایتی که گفتم، تاریخ ارسال notification برای نویسندگان را زده 25 نوامبر...یعنی 2 روز دیگه...اما وقتی وارد قسمت ادمین سایت مربوط به اپلود مقاله هام میرم، هنوز مقاله ها به رنگ زرد یعنی under reveiw هستند... یعنی در مرحله active... و در مراحل
    discuss, withdrawn, rejected, minor revision, major revision, accepted, no show, published

قرار نگرفته! حتی در مرحله همdiscuss نیست!! می خوام بدونم امکان داره من در آپلود مقالم جایی مشکل به وجود اومده باشه؟؟؟ و اینکه اون پولی که برای هزینه submit باید داده بشه، این که توسط چه دانشگاهی و چه شخصی داده میشه، کی مشخص میشه؟؟؟ آیا همان زمان آپلود مقاله و دادن اسم نویسندگاه باید این مورد را من مشخص می کردم که نکردمم؟؟؟خواهشا کمک فوری نیاز دارم...از اشخاصی که سابقه ی خوبی در زمینه مقاله و ارسال اون دارند...
    حالا این کنفرانس خاص رو نمیدونم ولی بطور کلی وضعیت مقاله ها تا زمان ددلاین همون under review میمونه. فقط بعد از فرستادن notification وضعیت روی سایت تغییر میکنه. مقاله کنفرانسی دیگه major و minor revision نداره. بعد از under review یا reject میشه یا accept.

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    من یک کم گیج شدم ، لطفا اگه میتونین راهنماییم کنین
    من یک مقاله آماده کردم برای ارسال چون میخوام ادامه تحصیل یدم در مقطع فوق لیسانس در کانادا، حالا دقیقا نمیدونم اول باید چیکار کنم ! یک چندتا سایت کنفرانس رو دیدم ولی هزینش همه 450 دلار به بالاست ، آیا راهی هست که هزینه کمتری کنم یا نه ؟

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

سلام به دوستان عزیز

می خواستم بدونم آیا این دو جورنال پولی هستن؟
    چیزی در این مورد در راهنمای نویسنده و اطلاعات جورنال نبود اما انگار رایگان میشه مقالات و دریافت کرد!

http://www.tandfonline.com/action/au...e=instructions

http://www.tandfonline.com/action/ab...nalCode=tent20
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط angel_rs نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من یک کم گیج شدم ، لطفا اگه میتونین راهنماییم کنین
    من یک مقاله آماده کردم برای ارسال چون میخوام ادامه تحصیل یدم در مقطع فوق لیسانس در کانادا، حالا دقیقا نمیدونم اول باید چیکار کنم ! یک چندتا سایت کنفرانس رو دیدم ولی هزینش همه 450 دلار به بالاست ، آیا راهی هست که هزینه کمتری کنم یا نه ؟
    1- كنفرانس هاي داخل كه بعضا بين المللي هم هستند كانديد جالبي هستند با هزينه كمتر
    2- مجلات علمي پژوهشي داخل و خارج بدون هيچ هزينه اي
    3- مجلات ISI داخل يا خارج بدون هيچ هزينه اي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

با سلام به همه
    من میخواستم در یک ژورنال علمی پژوهشی مقاله سابمیت کنم.مقاله هم از پایان نامم در اوردم.وقتی ارسال مقاله میری اون قسمت نوع مقاله چی باید انتخاب کنم؟
    1-مقاله مستقل
    2-طرح پژوهشی
    3-سایر مقالات
    4-مقاله مروری
    5-گزارش یادداشتها
    نمیدونم کدومه؟ میشه راهنماییم کنید.خیلی عجله دارم بسیار فوریه مرسیییییییی دوستان

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shekoofedd نمایش پست ها
    با سلام به همه
    من میخواستم در یک ژورنال علمی پژوهشی مقاله سابمیت کنم.مقاله هم از پایان نامم در اوردم.وقتی ارسال مقاله میری اون قسمت نوع مقاله چی باید انتخاب کنم؟
    1-مقاله مستقل
    2-طرح پژوهشی
    3-سایر مقالات
    4-مقاله مروری
    5-گزارش یادداشتها
    نمیدونم کدومه؟ میشه راهنماییم کنید.خیلی عجله دارم بسیار فوریه مرسیییییییی دوستان
    اولی دوست عزیز