صفحه 20 از 88 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsare_e نمایش پست ها
    من این نامه رو که فرستادم به دفتر مجله باید منتظر جواب باشم یا اینکه بلافاصله بعدش می تونم بفرستمش جای دیگه؟
    Most of the time, you can submit the article immediately after sending the withdrawal letter; however you are highly encouraged to take a little patience until getting response from the journal
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی هست که واسه ژورنال ...RF & Microwave وایلی ژورنال فرستاده باشه ؟ من یه هفته هس که فرستادم ولی استاتوسش نوشته تحت بررسی اولیه. باید همین باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsare_e نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی هست که واسه ژورنال ...RF & Microwave وایلی ژورنال فرستاده باشه ؟ من یه هفته هس که فرستادم ولی استاتوسش نوشته تحت بررسی اولیه. باید همین باشه؟
    من نفرستادم اما یک هفته زیاد نیست اصلا
    صبر کنید

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کمک فوری
    من به ژورنال "International Journal of Uncertainty, Fuzziness and Knowledge-Based Systems" مقالم رو فرستادم . این ژورنال دوتا ISSN داره یکی آنلاین که ISI نیست و یکی چاپی که ISI هست
    من تا حالا نمی دونستم که انلاین و چاپی یه ژورنال می تونه فرق داشته باشه ISI بودنش. واسه این موقع سابمیت دکمه Online Submission رو زدم (2روز پیش) . حالا دو تا سوال دارم
    1. چطور بگم که نمی خوام مقالم تو بخش انلاین پردازش بشه . یعنی در واقع کنسلش کنم؟؟

2 فقط همین Online Submission در سایت وجود داره و جایی واسه سابمیت چاپی نیست
    لطفا یکی بگه چیکار کنم

سایتش هم اینه http://www.worldscientific.com/worldscinet/ijufks
    دوست گرامی،
    نگران نباشید، نسخه آنلاین و چاپی ژورنال ها اغلب یکیست و اختلاف بین ISSN ها طبیعی هست. اگر ژورنالی ISI باشد دیگر این اختلاف ها اهمیت ندارد. بنابراین:

1- لازم نیست کنسل کنید.

2- Online Submission یعنی شما مقاله تان را به صورت آنلاین برای ژورنال می فرستید و هیچ ربطی به آنچه در ذهن شماست ندارد. در واقع شیوه ی ارسال مقاله هست و ربطی به چاپ آن ندارد. اگر مقاله تان پذیرفته شود هم به صورت اینترنتی و هم اغلب به صورت چاپی منتشر خواهد شد و هر دو اینها یکیست اما چون دو محصول با فرمت متفاوت هستند ISSN مختلف دارند.

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوستان
    کمک فوری ی ی
    من به ژورنال "International Journal of Uncertainty, Fuzziness and Knowledge-Based Systems" مقالم رو فرستادم . این ژورنال دوتا ISSN داره یکی آنلاین که ISI نیست و یکی چاپی که ISI هست
    من تا حالا نمی دونستم که انلاین و چاپی یه ژورنال می تونه فرق داشته باشه ISI بودنش. واسه این موقع سابمیت دکمه Online Submission رو زدم (2روز پیش) . حالا دو تا سوال دارم
    1. چطور بگم که نمی خوام مقالم تو بخش انلاین پردازش بشه . یعنی در واقع کنسلش کنم؟؟

لطفا یکی بگه چیکار کنم

سایتش هم اینه
    http://www.worldscientific.com/worldscinet/ijufks
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

سلام دوستان
    کمک فوری ی ی

لطفا یکی بگه چیکار کنم

سایتش هم اینه
    http://www.worldscientific.com/worldscinet/ijufks
    من سایت تامسون را چک کردم، این مجله آی اس آی نیست! شما کجا دیدی که زده باشه این مجله آی اس آی هست؟
    مثلا شما اسم مجله را از این سایت که مال تامسو هس سرچ کنید، خواهید دید که خبری از این مجله در این سایت نیست!

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    من سایت تامسون را چک کردم، این مجله آی اس آی نیست! شما کجا دیدی که زده باشه این مجله آی اس آی هست؟
    مثلا شما اسم مجله را از این سایت که مال تامسو هس سرچ کنید، خواهید دید که خبری از این مجله در این سایت نیست!
    Print ISSN: 0218-4885
    Online ISSN: 1793-6411
    این ژورنال چون تو اسمش ، - شاید با ISSN سرچ کنین بهتر باشه.
    اولی رو میاره ، دومی رو نه
    ویرایش توسط sariii : October 27th, 2014 در ساعت 11:00 PM

این 0218-4885 رو چک کنید تو لیست میاره دیگه ، ولی چاپی ش هست ، ولی آی اس اس ان
    1793-6411 که مربوط به
    آنلاینش هست رو نداره
    اگه هر کدام از شابک ها (آنلاین یا پرینت) در لیست مجلات تامسن باشه کافیه
    من با اسم مجله سرچ کردم چیزی پیدا نشد. اما با شابک بله شما راست میگی
    در هر حال، شما دیگه نیازی نیست کاری کنید. مجله باید آی اس آی باشه که هست، دیگه کاری به این شابک و اینا نداشته باشید

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

من یه ایمیل به ادیتور Statistical Analysis and data minin که مربوط به انتشاراه wiley هست فرستادم که بخوام مقالم رو سابمیت کنم چقد طول میکشه این جواب رو بهم داده

typically it takes about 2 months for the first round of reviews to take place.
    The topic of Fuzzy ApioriT mining is certainly within scope for the journal but its hard
    to tell from the title alone if the paper will be appropriate for Statistical Analysis and Data Mining.
    Sincerely, David Madigan

منظورش از first review چیه یعنی بعد این دوماه به من میگه اکی هست یا میره مرحله های بعدی؟

من یه ایمیل به ادیتور Statistical Analysis and data minin که مربوط به انتشاراه wiley هست فرستادم که بخوام مقالم رو سابمیت کنم چقد طول میکشه این جواب رو بهم داده

typically it takes about 2 months for the first round of reviews to take place.
    The topic of Fuzzy ApioriT mining is certainly within scope for the journal but its hard
    to tell from the title alone if the paper will be appropriate for Statistical Analysis and Data Mining.
    Sincerely, David Madigan

منظورش از first review چیه یعنی بعد این دوماه به من میگه اکی هست یا میره مرحله های بعدی؟
    یعنی اینکه مرحله اول از پروسه داوری مقاله حدود دو ماه طول خواهد کشید. تو این مرحله که مهمترین مرحله هم است، مقاله شما رو دو یا بیش از دو داور خوانده و نظراتشون رو اعلام می کنند. ادیتور هم براساس نظرات داورها در مورد مقاله شما تصمیم میگیره: ممکنه رد کنه (reject)، ممکنه بدون نیاز به انجام اصلاحات پذیرش کنه (که احتمالش خیلی خیلی پایینه) و یا ممکنه پذیرش منوط به انجام اصلاحات (revision) و پاسخ گویی به سوالات داورها باشه (در این حالت شما بایستی پس از انجام اصلاحات، مقاله رو برای ادامه فرآیند داوری مجددا برای ژورنال ارسال کنید).