صفحه 27 از 94 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط beat نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. این مجله هزینه ای رو برای چاپ نمیگیره
    من برای این مجله دوتا مقاله فرستادم که یکیشو اکسپت کرد و یکی رو ریجکت
    داوری هر دو مقاله واقعا چرند بود. بعضی از کامنتاش شوخی بود!!

دو تا نکته میگم فکر کنم در پذیرش مقاله کمک کنه البته شاید
    1- به خود مجله و این مجله ارجاع بده environmental engineering research
    2-عنوان مقالتون تکراری نباشه.

موفق باشید
    دو تا رفرنس رو از همین مجله فرار دادم. البته مقالات مرتبط زیادتری داره ولی گفتم شاید یه جورایی دیگه تابلو بشه!
    میتونم بپرسم چقدر طول کشید جواب بدن؟
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

دوست عزیز تا میتونید رفرنس مرتبط بذارید، هیچی تابلو نمیشه، این کار در فرهنگ اونا پاچه خواری محسوب نمیشه! نشون میده که چقدر موضوع شما با اون ژورنال مرتبطه و ضمنا خیلی از مقالاتشون رو هم خوندین.
    کامیاب باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط joonmary نمایش پست ها
    من در جواب اون دوستمون که گفتن چاپ نکنید می گم چرا بگم چاپ نشه؟
    فقط نگرانیم ار ایمیلی هست که اشتباهی بعنوان ایمیل یکی از نویسنده های همکار نوشتم و نمی دونم این ایمیلی که اون نویسنده باید تاییدش می کرده کجا رفته؟
    می ترسم واسه اکسپت دچار مشکل بشم. به نطرتون این مسئله تا چه حد مهمه؟

دوست عزیز با احترام به نظر تمامی دوستان خوبم:

به نظر من راهیه که اومدی و کاریه که شده. من باشم یه بررسی کلی میکنم ببینم چقدر ممکنه استادم بخواد پدر صاحب بچه مو دراره!!!!
    اگه فکر میکنید مورد خاصی نیست و خود استاد هم تاکید کرده که حتی اسمشو حذف کنید و این داستانا........................من شخصا باشم میذارم مقاله روند عادیشو طی کنه
    یا اکسپت میشه یا بالاخره ریجکت میشه!
    اتفاق خاصی که نمیفته. درضمن چون شما کارسپاند هستید همه چی دست شماست یعنی شما طرف صحبت اون ژورنال هستید و بس.
    هرکس دیگه هم بخواد سنگ اندازی کنی خیلی ساده و الکی و آسون واسش نخواهد بود.

در کل خلاصه کنم:
    در صورتی که فکر میکنید اتفاق بدی نمیفته ، هیچ کاری نکنید و منتظر نتیجه نهایی باشید یا ایشالا اکسپت میشه و یا ریجکت میشه و میفرستید جای دیگه
    بازم میگم با احترام به نظر تمامی دوستای خوبم من فقط نظر شخصی خودمو گفتم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط marya2022 نمایش پست ها
    دو تا رفرنس رو از همین مجله فرار دادم. البته مقالات مرتبط زیادتری داره ولی گفتم شاید یه جورایی دیگه تابلو بشه!
    میتونم بپرسم چقدر طول کشید جواب بدن؟
    ممنون از پاسختون
    توی داوری مقالشون به بنده تاکید کردن که به یه مقاله که مرتبط نبود ارجاع بدم. منم این کار رو کردم. گفتم مجله ی جالبی نیست با اینکه IF=1.22 داره

دو ماه طول کشید داوری
    بعد از ریوایز - دو روز بعد اکسپت داد
    به شرافتم سوگند نه شیطانی است و نه دوزخی، روانت از تن ات زود تر خواهد مرد. پس دیگر از هیچ کس نترس.

Junior Member

دوستان یه سوال
    اگه یه استاد با آدم لج باشه و بخواد چوب لای چرخ آدم بندازه و در حالیکه استاد راهنما نبود و هیچ دخالتی در یه مقاله نداره می تونه در آینده هر مقاله ای که از من چاپ می شه مکاتبه کنه به ژورنال و بگه مال من بوده؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوستان یه سوال
    اگه یه استاد با آدم لج باشه و بخواد چوب لای چرخ آدم بندازه و در حالیکه استاد راهنما نبود و هیچ دخالتی در یه مقاله نداره می تونه در آینده هر مقاله ای که از من چاپ می شه مکاتبه کنه به ژورنال و بگه مال من بوده؟
    دوست من،

اگر هیچ دخالتی در کار شما نداشته، اصولا از کجا می داند که مقاله ای دارید و جایی سابمیت کرده اید و یا چاپ شده است. شکی نیست که استاندارد های آکادمیک استادان در ایران پایین هست اما مگر استاد بیمار یا بیکار هست که بی دلیل سرچ کند شما کاری چاپ کرده اید بعد ادعا کند مال من است؟

برای ژورنال های معتبر، در صورتی که واقعا ربطی به کار شما نداشته باشند نمی توانند مشکلی برایتان درست کنند، پس نگران نباشید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

رشته و دانشگاه

دوستان یه سوال
    دوست عزیز ازین اساتید چوب لای چرخ انداز همه تقریبا داشتن، من نمیفهمم بعضی اساتید ایران که هیچ نام نیکی در علم ندارن، نمیتونن هم پیشرفت کنن، چرا با پیشرفت بقیه کار دارن! اما نگران نباش، شما اسم ژورنال رو جلوی همه جار نزن، هیچ مشکلی پیش نمیاد.

سلام به همه
    دانشجوی ارشد برقم . چجوری بفهمم که مقاله ام امکان چاپ در ژورنال های ISI داره یا نه ؟ برا پایان نامه حتما باید ISI باشه .
    لطفا راهنمایی کنید . خیلی فرصت ندارم .

Junior Member

سلام
    من یکی از مقاله هایی که برای یکی از ژورنالای الزویر فرستاده بودم ریجکت شده. حالا من اگه ایراد هایی که داورا گرفتن رو رفع کنم می تونم بفرستمش واسه یکی دیگه از ژورنالای الزویر؟ آخه برخی از ژورنالا مقاله ریجکتی رو نمی پذیرن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsare_e نمایش پست ها
    سلام
    من یکی از مقاله هایی که برای یکی از ژورنالای الزویر فرستاده بودم ریجکت شده. حالا من اگه ایراد هایی که داورا گرفتن رو رفع کنم می تونم بفرستمش واسه یکی دیگه از ژورنالای الزویر؟ آخه برخی از ژورنالا مقاله ریجکتی رو نمی پذیرن.
    دوست عزیز، مقاله داشتیم که دوزده بار ریجکت شده، بعد تو یه ژورنال متفاوت با اون دوازده تای قبلی چاپ شده! چرا نشه! حتما میشه. شما هم ایرادها رو رفع کنید، هم یکم اینتروداکشن رو به روز تر کنید، اگه میتونید سه چهار تا مقاله از ژورنال جدید که میخواین مقاله رو اونجا بفرستید هم بذارید تو رفرنس، بفرستید بره - ژورنالی که مقاله ریجکتی قبول نکنه ندیدم! اما خب شما به ژورنال های دیگه بفرست، نشد، مجبور نیستید به ژورنال جدید بگید که ریجکت شده!
    کامیاب باشید!