صفحه 3 از 94 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

ممنون دوست عزیز، فقط یه سئوال دیگه. موقع ارسال فایلها در فایل اصلی مقاله نباید جداول و شکل ها باشد؟ یا اینکه هم تو فایل اصلی باید باشه و هم جدا؟ خیلی ممنون میشم زودتر جواب بدید مرسیییی

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوست عزیز

هر ژورنال سیاست های خاص خودش را در این مورد دارد. هر دو حالتی که ذکر کردید ممکن است و باید راهنمای نویسندگان را چک کنید.

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

سلام نمیدونم سوالم کجا بپرسم ،خواهشا بگید خیلی مهم،جواب
    من میخوام یه مقاله بفرستم .در قسمت تکمیل فرم ۳ تا سوال دارم:
    ۱-حتما باید Reviewers را بنویسم ولی نمیدونم کی را بنویسم، به نظرتون اگه از خارج کشور چند نفر را انتخاب کنم که کاشون مثل کار من و نمیشناسمشون مشکلی داره؟از مقالم سو استفاده نکنندبرا خودشون؟
    ۲-در قسمت Just Accepted Manuscript
    کدام گزینهها را انتخاب کنم:
    If accepted for publication, this work may be published on the ACS Web site as a ‘Just Accepted’ manuscript before it is technically edited and composed.
    YES, I agree that my accepted manuscript may be published on the ACS Web site as a ‘Just Accepted’ manuscript.
    —————————————–
    NO, I do not want my accepted manuscript to appear on the ACS Web site as a ‘Just Accepted’ manuscript.
    3-در قسمت اپلود فایل فرق گزینه های زیر در چیه:تو هر قسمت چی بفرستم(من فایل دارم و اسکیم واکنش وجدول)یا فقط یه فایل اونم فایل مقاله رو فقط بفرستم.؟
    Supporting Information for Publication
    Other files for Editors only
    Supporting Information for review
    graphic for manuscript
    supple file
    سری لطفا

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوست عزیز

1- اگر کسی را ندارید همین کار را بکنید، به ویژه از نویسندگان رفرنس هایی که دادید. بحث سواستفاده به هیچ وجه مطرح نیست. این را هم در نظر داشته باشید که احتمال اینکه مقاله برای داوری به همین افراد فرستاده شود در حالت عادی خیلی اندک است.

2- این انتخاب به خودتان بر می گردد، من بودم Yes را انتخاب می کردم. زیاد وسواس نداشته باشید.

3- حتما در راهنمای نویسندگان به طور کامل توضیح داده شده است. دقت داشته باشید که احتمالا همه ی گزینه ها اجباری نیست.

سلام من یه مقاله فرستادم به ژورنالی و بعد یه روز آنسابمیت شد با این پیام:
    A maximum of 10 graphical elements (figures/schemes/tables/charts) is appropriate for an Article type manuscript.
    منم تعداد کل شکلهامو ۱۰تا کردم :آخه( ۲جدول و۳طرح واکنش و ۵تا هم فیگر دارم) و دوباره فرستادم بازم آنسابمیت شد با این متن:
    – A maximum of 10 graphical elements is appropriate for an Article type manuscript. All graphical elements are included in the maximum number of graphics (figures/schemes/tables/charts).
    میشه بگید دقیقا چیکار باید بکنم؟

Junior Member

سلام به همگی.
    1- بچه ها این ژورنال fuzzy system هیچ استایلی رو برای ارسال مقاله نگفته دقیق. عیبی نداره با فرمتی که نوشتیم بفرستیم؟
    http://ijfs.usb.ac.ir
    2- بعد همه این فایلهایی که نوشته رو باید بفرستیم؟مثل FIGURE، ،TABLE،.. باید عکس کنیم جدول را هم؟آخه بعضی ژورنال ها میگن فقط فایل اصلی هم باشه کافیه. ولی این رو نمیدونم.
    3-Please enter any comments you would like to send to the editorial office.این قسمت رو هم باید حتما پر کرد؟
    واقعا مرسیییییی

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shekoofedd نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    1- بچه ها این ژورنال fuzzy system هیچ استایلی رو برای ارسال مقاله نگفته دقیق. عیبی نداره با فرمتی که نوشتیم بفرستیم؟
    http://ijfs.usb.ac.ir
    2- بعد همه این فایلهایی که نوشته رو باید بفرستیم؟مثل FIGURE، ،TABLE،.. باید عکس کنیم جدول را هم؟آخه بعضی ژورنال ها میگن فقط فایل اصلی هم باشه کافیه. ولی این رو نمیدونم.
    3-Please enter any comments you would like to send to the editorial office.این قسمت رو هم باید حتما پر کرد؟
    واقعا مرسیییییی
    دوست من

1- بعید می دانم هیچ فرمتی نداشته باشد، اما اگر نگفته خوب همانجور بفرستید.
    2-لزومی ندارد تبدیل به عکس کنید. ظاهرا از آن دست ژورنال هاست که بر روی فرمت نسخه ی اولیه وسواس ندارد.
    3-لزومی ندارد، اما بهتر است دو خط بنویسید که مقالمو فرستادم امیدوارم مورد پسندتون واقع بشه، از اینجور حرف ها.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من

1- بعید می دانم هیچ فرمتی نداشته باشد، اما اگر نگفته خوب همانجور بفرستید.
    2-لزومی ندارد تبدیل به عکس کنید. ظاهرا از آن دست ژورنال هاست که بر روی فرمت نسخه ی اولیه وسواس ندارد.
    3-لزومی ندارد، اما بهتر است دو خط بنویسید که مقالمو فرستادم امیدوارم مورد پسندتون واقع بشه، از اینجور حرف ها.
    خیلی ممنون دوست عزیز.
    آره من چیزی ندیدم در مورد فرمت. تو صفحه guide for auther فقط نوشته طبق صفحه اصلی ژورنال که توضیح داده شده بنویسید که اونجا هم نگفته چیزی.من فقط یه مقاله دانلود کردم که فرمتشو از اون ببینم.

سلام دوستان. من یه مقاله برای یه ژورنال مدیکال امریکایی سابمیت کردم دیروز که پارسال هم از ایران مقاله چاپ کرده بودن از طرف یک دانشگاه پزشکی در ایران. امروز برای corresponding author همچین میلی زدن و قبل از سابمیت خواستن... کسی میدونه دقیقا منظورشون چیه و چی باید بنویسیم؟ بهرحال استادم که استخدام دانشگاه هستن یعنی منظورشون اینه که غیر از این جای دیگه ای استخدام نباشن؟ ...

Dear Dr. : Before your paper can be submitted for peer review we require the authors to reply in writing that he or she is not otherwise employed in any respect by the Government of Iran.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elesa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه مقاله برای یه ژورنال مدیکال امریکایی سابمیت کردم دیروز که پارسال هم از ایران مقاله چاپ کرده بودن از طرف یک دانشگاه پزشکی در ایران. امروز برای corresponding author همچین میلی زدن و قبل از سابمیت خواستن... کسی میدونه دقیقا منظورشون چیه و چی باید بنویسیم؟ بهرحال استادم که استخدام دانشگاه هستن یعنی منظورشون اینه که غیر از این جای دیگه ای استخدام نباشن؟ ...

Dear Dr. : Before your paper can be submitted for peer review we require the authors to reply in writing that he or she is not otherwise employed in any respect by the Government of Iran.
    سلام
    مشابه اين را من براي تاليف كتابم در CRC ديدم.
    نه! داستان اينه كه اونها بخاطر تحريم ها از نويسنده يا نويسندگان كتبا نامه ميگيرن كه با هيچ نهاد دولتي در ارتباط نيستن و كارشون صرفا محدود به محيط دانشگاه هست. يك نامه بنويسيد و بديد همه امضا كنند كه براي هيچ سازمان دولتي كار نميكنند جز دانشگاه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .