صفحه 38 از 94 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

دوستان دوتا سوال دیگه:
    1 من دانشجو هستم و قراره corresponding author باشم، سوالم اینه که آدرس پستی رو باید چه چیزی بنویسم؟
    2- اگر ژرنالی در یک موضوع مقاله ای رو ثبت کرده باشه آیا مقاله (بروزتر و کامل تر) در اون موضوع رو دوباره چاپ میکنه یا احتمال رد کردن وجود داره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دوستان دوتا سوال دیگه:
    1 من دانشجو هستم و قراره corresponding author باشم، سوالم اینه که آدرس پستی رو باید چه چیزی بنویسم؟
    2- اگر ژرنالی در یک موضوع مقاله ای رو ثبت کرده باشه آیا مقاله (بروزتر و کامل تر) در اون موضوع رو دوباره چاپ میکنه یا احتمال رد کردن وجود داره؟
    سلام

1- postal code دانشگاهی که تحت لوای اون affiliation تون رو معرفی کردید، اعلان بفرمایید...

2- معمولا با major achievement ارائه کنید... بعضا معتقدند که تا 70% مقاله جدید باید حاوی نکات novel نسبت به مورد مشابهی باشه که قبلا ثبت شده...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    میشه یه راهنمایی درمورد نحوه ی ارسال مقاله به این ژورنال کنید...خودش نوشته منتها من دقیقا متوجه نشدم چطوریه
    http://www.tandfonline.com/action/au...s#.VbCoqfnfvIV

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط majidFCCCC نمایش پست ها
    سلام
    میشه یه راهنمایی درمورد نحوه ی ارسال مقاله به این ژورنال کنید...خودش نوشته منتها من دقیقا متوجه نشدم چطوریه
    http://www.tandfonline.com/action/au...s#.VbCoqfnfvIV
    دوست گرامی،
    مقالاتی این مجله اغلب با دعوت نوشته می شوند، در غیر این صورت باید با مجله مکاتبه کنید و خلاصه مقاله تان را برایشان بفرستید.
    ضمنا اگر کار اولتان هست و کشف مهمی هم نکرده اید بهتر هست به ژورنال های دیگر هم فکر کنید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

سلام
    میشه در مورد Biographical Sketch توضیح بدین و اینکه این قسمت چی باید نوشته بشه ..
    A short Biographical Sketch is required for FLAs only each author
    و منظور از FLAبرای هر نویسنده چیه ؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soheila64 نمایش پست ها
    سلام
    میشه در مورد Biographical Sketch توضیح بدین و اینکه این قسمت چی باید نوشته بشه ..
    A short Biographical Sketch is required for FLAs only each author
    و منظور از FLAبرای هر نویسنده چیه ؟؟

سلام
    تا اونجایی که من میدونم منظور نوشتن یه معرفی خلاصه از هر نویسنده است
    چیزی که در پایان بعضی از مقالات میبینید که عکس نویسنده ها زده میشه و کنار هر کدومشون یه توضیح و معرفی کلی و خلاصه از اون نویسنده شامل زمینه کاری و تحقیقاتی و مدرک اکادمیک نویسنده و تلاشهای علمیش نوشته میشه
    معمولا ازینجور مقاله ها با عکس چشم بادومیا در انتها ی مقاله زیاده نسبتا ...این شکلی

اون FLAS هم دقیقا نمیدونم ولی توی همین توضیحات بالا فکر کنم میگنجه
    چیزی شبیه به
    Foreign Language and Area Studies

بازم دوستان دیگه حتما کمکتون خواهند کرد

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من تقریبا یه ژرنالی را برای سابمیت پیدا کردم. این ژرنال، یه استاد دانشگاه (که صاحب خود ژرنال هم هست)ادیتور اصلیشم هست از دانشگاه پنسلوانیا که ادم مشهوری هم هست. و برای ارسال مقاله به ژرنال باید مقاله به ایمیل ایشون فرستاده شه.
    من تویه سایتشون ندیدم که در مورد مدت زمان داوری حرفی زده باشه و از طریق همون ایمیل که همه ارتباطات و سابمیتا با همونه ازش پرسیدم و ایشون در طی دو بار پاسخ این جوابا رو بمن داد، که برخوردش منو ترسونده )) میخاستم نظر شما را بدونم. این جواباش:
    نارنجیا رو ایشون پاسخ دادن(که ظاهرا اعصاب نداره )

>Dear professor
    >As I'm going to submit you my paper, i want to know how long does it take for a paper to get accepted in journal? because it is very important for me, the period of accepting.

That depends on the paper. Usually about 2 months. But sometimes much longer
    I think you'd better submit your paper to one of those journals that
    tells you how long it takes. They all have author charges and thus profit from publishing more papers

Thank you professor Baron for answering me.<
    I should also point out that most articles are rejected. That usually takes much less time. The median time for rejection is 1 day.
    سلام
    ایشون سه تا مطلب رو بهش تاکید کردن:
    1- اینکه حداقل زمان فرایند پذیرش مقاله عموما 2 ماه هست که بیشترم میشه
    2- اینکه رد شدن مقاله بسیار کمتر ازینها طول می کشه
    3- پیشنهاد داده که مقاله رو به یک ژورنال پولی بفرستید چونکه زمان داوری مشخص است و مقالات بیشتری رو هم قبول می کنن.

جای نگرانی نیست. ایشون به سوالات شما پاسخ دادند و حتی یک پیشنهاد هم کرده اند.

و من الله توفیق

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Souri_RS نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این نوع مقالات رو هر ژورنالی برای چاپ نداره. به این مقالات comment میگن که به صورت comment on چاپ میشه.
    باید دقیقا وارد ژورنال مقاله ای بشین که میخوان اونو نقد کنین.
    در غیر اینصورت باید جدا مقاله بدین و به طور مفصل بحث کنین. شاید یه technical note راحت تر از اوریجینال باشه.
    اما مسئله مهم اینه که عموما بهتره کسی رو شدید و مستقیم نقد نکنین. خصوصا تو امریکا، میگن اصلا نباید تو دنیای آکادمیک دشمن داشته باشین چون انتقام میگیرن. نقد باید ملایم و غیر مستقیم باشه. هزاران تئوری در دنیا بوده که امروزه رد شدن و یا بهبود پیداکردن و این ترند علم هست.
    در مورد مقاله review هم عموما تو امریکا، ادیتور از استادی درخواست میکنه که یک مقاله ریویو بنویسن. چاپ توسط فرد ناشناس یا young scientist بسیار دشوار هست.

ارادتمند
    امیر
    سلام
    با تشکر فراوان از آقا امیر

بنده این مقاله رو به معتبرترین ژورنال رشته خودم فرستام در مرز متاسفانه رد شد
    یعنی ادیتور کم لطفی کرد

میخام بدونم که نمیشه به عنوان مقاله چاپش کرد؟

و اینکه یعنی چطور میشه غیر مستقیم نقد کرد؟
    نتایج و معادلات بنده کاملا نشانگر اشتباه بودن مقاله اونها هست

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdah11 نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر فراوان از آقا امیر

بنده این مقاله رو به معتبرترین ژورنال رشته خودم فرستام در مرز متاسفانه رد شد
    یعنی ادیتور کم لطفی کرد

میخام بدونم که نمیشه به عنوان مقاله چاپش کرد؟

و اینکه یعنی چطور میشه غیر مستقیم نقد کرد؟
    نتایج و معادلات بنده کاملا نشانگر اشتباه بودن مقاله اونها هست
    سلام

شما میتونید برای نقد مقاله ی اون مجله مقاله ی خودتون رو به صورت (letter to editor) , منتشر کنید

موفق باشید

سلام،
    من میخوام یه مقاله سابمیت کنم به یه ژورنال، چندتا از مقالات اخیرشا دیدم هیچ تاریخی از دریافت مقاله، ریوایز نزده که متوجه بشیم چقدر طول میکشه تا داوری شه. اما تو یه قسمتی نوشته Published : Bi-Monthly یعنی هر دوماه یه مقاله چاپ میکنه یا زمان داوری هر مقاله دو ماهه؟ میترسم بفرستم یکی دو سال طول بکشه